Nebaví tě si ověřovat lidi z obyčejných seznamek? Jsi aktivní? Jsi pořád single a nenarazila jsi na pana božského? Tak možná je správný čas zkusit speed dating.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zahoď papír a monitor! Chce to seznamku naživo

Speed dating není výmysl, ale realita

Se speed datingem ses určitě seznámila díky nějakému americkému filmu. Tak například z Hitche (lék pro moderního muže) s Willem Smithem. Ale věděla jsi, že tenhle druh seznamování existuje i u nás? Jeho velkou výhodou je, že neuvidíš fotografii, ale reálný obraz muže. Nebo když položíš otázky, tak kluk nemůže použít delete ani trapně promýšlet správnou odpověď. A samy víme, jak je pro nás první dojem důležitý a tady ho právě můžeme zažít. Navíc proč sedět doma sama a nezkusit si užít večer? Pokud nikoho nenajdeš, neber to negativně, ale jako zkušenost. A klidně se tomu i zasměj.

Neztrácej naději a popadni jí za pačesy

Pokud se bojíš, že půjdeš někam, kde budou samí stařečkové nebo naopak mladíkové, tak neměj strach. Dnes jsou už seznamky rozdělené i podle věku. Navíc se neboj nudy. Existují aktivní speed datingy, se kterými se vyráží např. na bowling nebo třeba do Londýna. Je to příležitost, jak zabít nudu a prožít konečně něco nového. Žijeme jen jednou, tak proč sedět u seriálů? A nechce se ti samotné? Na to se nevymlouvej. Vezmi s sebou kamarádku, a jestli není single, tak nevadí. Půjde s tebou jako podpora a porotce. Je to možnost začít něco úplně jiného a potkat nové lidi. Sama jsi právě ve vztahu? Ale pokud znáš někoho, kdo hledá partnera/ku, tak mu můžeš speed dating doporučit a podpořit.

Ber to jako výlet a věř si

Když jdeš na rande, nebuď ze sebe nervózní. Buď především sebevědomá a uvolněná. Ber to jako výlet. Především si nepodrážej nohy a buď sama sebou. Dívka i žena, které chybí sebevědomí, schovává i svojí krásu, protože jí potlačuje. Podívej se do zrcadla a podtrhni šminkama jen to krásné, co už máš. Možná jsi sama právě proto, že si tak málo věříš. Ani bys nevěřila, kolik holek si nedůvěřuje a utápí se v tom, jak jsou tlusté, hubené nebo ošklivé. Nejsou právě proto samy?

Vytipuj a prostě zkus

Najdi si nějakou společnost, která speed dating zajišťuje a prostě to zkus. Věř mi, že lidé po celém světě zažívají větší adrenalin, než je rande naslepo. Pokud jeden den nevyjde tak po čase zkus jiný. Nezahazuj vše za hlavu.

Nějaké tipy:

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář