Nevěra je všude, kam se podíváš. Ve filmech, v knížkách, v magazínech, ale i v reálném životě. Můžeš jí ale zabránit prostě a jednoduše. Pojď se mnou prozkoumat, jak na to.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nevěra je děsná věc
Nenech se nemile překvapit!

Nelži jemu, ani sobě!

Pokud cítíš, že vztah s partnerem nabírá vážných otáček, tak si uvědom, zda je to pro tebe ten, s nímž možná budeš roky, ne-li do konce svého života. Rozumíš si s ním? Můžeš s ním bydlet? Líbí se ti a přitahuje tě? Vše je důležité, aby nenastala v nevhodné době ta chvíle, při níž si uvědomíš, že to není ten pravý a máš ho ráda spíše jako přítele, než partnera a milence zároveň. Co se týče nevěry, musíš být rozhodně spokojená i v sexu, abys nestrádala. Rozhodně spolu musíte mluvit a nic si netajit. Je to základní pilíř vašeho vztahu a pilíř jistoty a bezpečí! A také nelhat sama sobě, jen kvůli tomu, že by ses bála být single. Zkrátka a dobře, musíš mít partnera, se kterým jsi spokojená!

Buď pro něj stále tou zajímavou

Nedovol stereotypu, aby se chytil vašeho vztahu. Samozřejmě, že rutina se vás nějak časem dotkne, což způsobí sám časový rozvrh, práce a jiné povinnosti. Ale nedovol rutině, aby byla vaším vztahem! Pokud jí ucítíš, okamžitě zaútoč. Překvapuj ho, kup lístky do kina, do divadla, zájezd do Benátek na víkend nebo třeba sexy obleček, v němž mu otevřeš dveře. Nezapomínej na vaši lásku a neboj se mu jí vyjadřovat. Obecně muži nejsou tolik citliví jako ženy a mnohdy nevycítí, co ženě zrovna chybí. Takže se neboj říct, že bys ráda, aby tě něčím překvapil, místo toho, aby ses trápila, že je nudný. Mnohdy muž svojí ženu nepřekvapil z prostého důvodu: myslel si, že by jí to nepotěšilo.

Užívejte si sex!

Samozřejmě že si musíte užívat sex! Buď pro něj pořád tou milenkou, která může být někdy vášnivá, jindy andělská. Ukaž mu, že pro něj můžeš být lepší, než mít sedm různých milenek za týden. Je to samozřejmé, ale je pravdou, že právě chudý sex je častým důvodem nevěry. Ženy to totiž vzdávají velmi rychle a myslí si, že je ten druhý nemiluje, i když to není pravda. Muž si může myslet totiž to samé, nebo je jednoduše přepracovaný. Ztráta jiskry ve vztahu kvůli nedorozumění je častá, proto se neboj chytit osud vašeho vztahu za pačesy a buď AKTIVNÍ!!!

Ber vztah, jaký je!

Někdy se lidé ve vztahu trápí věcmi, jako že ti druzí mají více peněz, dům, děti… Ty mě miluješ, ale nejsem pro tebe vhodná, tví rodiče mě nemají rádi… I to jsou důvody, kdy vztah ztrácí onu jiskru a žena nebo muž pak lehce podlehnou. Užívej si lásky, jakou máte. Milujete se nade vše? Tak to dále udržujte! Ani peníze, ani ostatní vás nedostanou! Buďte spokojení, že se máte. Víš, že někteří za celý svůj život neprožijí opravdovou lásku?

A byla jsi taková? Věrná a oddaná partnerovi a přesto tě podvedl? Tak si tě nezaslouží! A tohle všechno platí samozřejmě, jak pro ženy, tak pro muže.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář