Do každého delšího vztahu se dříve či později vkrade stereotyp. Tím, jak už se navzájem znáte a víte, co od sebe můžete očekávat, vás už na sobě nic nepřekvapí. To je na jednu stranu možná fajn, ale na druhou stranu je třeba uvědomit si, že stereotyp je jeden z nejčastějších důvodů rozchodů. Přiznej si toto reálné riziko včas a začni proti tomu něco dělat!

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Nuda v posteli je věc, kvůli které se může vztah rozpadnout na molekuly. Chceš se bavit?

Nuda v posteli je věc, kvůli které se může vztah rozpadnout na molekuly. Chceš se bavit?

Dej mu najevo, že je pro tebe pořád číslo jedna

Je jasné, že pokud už jste spolu nějakou dobu, nebudeš každý den trávit dvě hodiny zkrášlovacími procedurami, jako tomu možná bylo na začátku. Dobře víš, že se s tebou partner nerozejde jen kvůli tomu, že tvé nohy nejsou oholené úplně dohladka, nebo že každý večer neuleháš do postele v sexy košilce. Nenech to ale zajít příliš daleko a přece jen mu občas tu radost dopřej. Dohladka oholený klín nebo krajkové prádlo dokáže udělat své a tvůj partner tak uvidí, že ti za to pořád stojí.

Zkoušet, zkoušet, zkoušet!

Stále dokola omílaná věta, že se vyplatí zkoušet v sexu nové věci, je více než pravdivá. Nejen, že ti to přinese spoustu nových prožitků a zkušeností, ale zmizí také nuda. Nenuť se ale do toho, co se ti vnitřně příčí. Děsíš se análního sexu? Tak raději vyzkoušejte pouta nebo se převleč do sexy kostýmku! Své dokáže udělat i změna místa, koho by to také bavilo pořád jen v ložnici, že? Zkus tvého miláčka svést v kuchyni, nebo v domě jeho rodičů při nedělní návštěvě, fantazii se meze nekladou. A pokud na to nemáš odvahu, co takhle zkusit mu poslat alespoň trochu žhavější smsku, když bude zrovna ve škole nebo v práci? Uvidíš, jak za tebou bude rychle chvátat domů.

Jedině v noci a po tmě

První společné noci se většinou neobejdou bez tmy. Zkrátka se před sebou ještě trochu stydíte a tma toho dokáže spoustu skrýt. Teď už ale svá těla navzájem znáte a nemáte se za co stydět, tak proč se pořád schovávat do tmy? Rozsviť lampičku, nebo klidně celé světlo a užívej si partnerovi pohledy. Dávno už také neplatí, že se sexuje zásadně v noci. Proč to nezkusit ráno, kdy jste ještě oba plní energie? Zdá se to jako drobnost, ale tvého přítele to dokáže dokonale nažhavit na celý den.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář