Naše hlavní město může být stejně romantické jako třeba Paříž, Berlín nebo Londýn. Zasněžené a vánočně vyzdobené uličky, tajemná zákoutí i nádherná náměstí s mnoha památkami jsou velkým lákadlem Prahy. Podnikni cestu za romantikou se svým přítelem.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Za romantikou do Prahy

Užij si atmosféru zasněžené Prahy

Romantický výlet do Prahy může být pěkným dárkem třeba k Vánocům nebo k Valentýnu, který se rovněž neúprosně blíží. Do hlavního města to není z žádného koutu naší vlasti až tak daleko, a proto jsou pobyty v Praze tak vyhledávané. V porovnání s dalšími evropskými městy nejsou ceny v Praze až tak vysoké a navíc se tam bez problémů domluvíš bez znalosti cizích jazyků. I v Praze narazíš na levnější penziony a hotely. K pobytu ale nehledej místo přímo v centru, zaměř se spíš na jednotlivá předměstí, ze kterých to máš metrem na Václavák jen pár minut cesty.

Levné ubytování můžeš najít hlavně na internetu. Buď hledej přímo přes Google nebo využívej nejrůznějších ubytovacích a slevových portálů. Nízkou cenu za ubytování pak můžeš kompenzovat třeba večeří při svíčkách v luxusní restauraci nebo odpoledním posezením v některé kavárně pod hradem.

Ideální dárek k Valentýnu

Jestliže jste se svým přítelem jen pár dní, možná se ti takový výlet jako valentýnský dáreček zdá až příliš. Pokud tě ale můj nápad zaujal, můžeš ho podniknout třeba se svou nejlepší kámoškou nebo ho darovat rodičům k jejich výročí. Pro přítele pak připrav večeři při svíčkách doma a zajděte si na procházku u vás ve městě. Další nápady na zajímavé dárky k Valentýnu najdeš na tomto odkazu, stačí vybírat srdcem a určitě uděláš radost.

Potěší i kytice růží nebo pěkný šperk

Pokud seš ale naopak se svým přítelem už pár let, možná tě na Valentýna překvapí pugetem růží nebo luxusním šperkem v podobě řetízku, náušnic nebo briliantového prstenu, u kterého nejnižší cena nemusí vždy znamenat absenci krásy. Sama mu můžeš naznačit, co by ti udělalo radost. Pokud si už myslíš na svatbu, doporučuju ti odkládat prstýnek, který běžně nosíš, na dobře viditelné místo, aby si ho mohl tvůj přítel nenápadně půjčit a vybrat tu správnou velikost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    Každé město je v zimě romantické. Hlavně okolo Vánoc, když je vše tak pěkně nazdobené. My si s manželem děláme ale Valentýn doma v klidu. Všude je spousta lidí, tak bychom si to ani neužili. Letos mě manžel příjemně překvapil, když mi nechal poslat krásné růže z https://www.florea.cz/produkty/rezane-ruze-1 . Já jsem ho zase překvapila jeho oblíbeným jídlem.

  • Diana Reichmannova

    Praha je překrásná, zvlášť v zimě. Už se těším, až se tam znovu budu mít možnost podívat. Mimochodem, kdyby někdo náhodou hledal levný hotel v Praze, tak za sebe určitě můžu doporučit http://www.akatpension.com/ Tam jsem byla ubytovaná naposledy já a myslím si, že za tu cenu opravdu skvělé ubytování s výbornou dostupností do centra. :)