Především v létě naše tělo potřebuje po perném dnu zchladit, osvěžit a umýt od všech nečistot. Asi se mnou budeš souhlasit, když napíšu, že sprcha umí opravdu zázraky. Osobně dokážu pod osvěžujícím vodopádem vydržet klidně i několik desítek minut. Vyzkoušej zatáhnout do sprchy i svého miláčka a trošku si s ním pohraj!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dokonce i kluk se rád nechá hýčkat. Překvap ho nápadem, který zahrnuje pěnu, osvěžující vodu a super sex.

Dokonce i kluk se rád nechá hýčkat. Překvap ho nápadem, který zahrnuje pěnu, osvěžující vodu a super dovádění.

Zpestření vztahu

Každý pár potřebuje po nějakém čase oživit a zpestřit intimní život. Pokud už jste vyzkoušeli s partnerem snad všechny místnosti v domě a sex v přírodě nechcete, přijdi s nabídkou, kterou žádný muž jen tak neodmítne. Už jen představa na tvoje mokré tělo ho zaručeně rozparádí. Nabídni společnou sprchu s tím, že si vzájemně umyjete záda. Pokud chceš, můžete si vzájemně sundavat jednotlivé kousíčky oblečení ještě před tím, než do sprchy dorazíte. V koupelně můžeš zapálit aroma svíčku a pustit hudbu. Pozor ale na to, aby od plamenu svíčky nechytly třeba ručníky.

Kapka za kapkou

Jakmile jste ve sprše, nastavte si takovou teplotu vody, které je příjemná pro oba. Vezmi do ruky žínku či houbu, vem trochu sprchového gelu a začni svému příteli mýt záda a oblast ramen. Při té příležitosti se na něj můžeš trošku více přilepit tak, aby cítil, jak mu tvoje bradavky klouzají po těle. Stejně tak se ti může odvděčit on, třebaže ty ucítíš spíše jeho ztvrdlý penis než vzrušené bradavky :-) . Pak můžete přejít k dráždění přirození. Vlažná voda a pěna jsou správnými přísadami do koktejlu vzrušení. Mnoho kluků překvapí, když ve sprše dojde i na orální sex. Já osobně ho moc nedoporučuji, protože je nutné si u něj ve sprchovém koutu kleknout. Tím pádem ti voda začne padat do očí (což nepříjemně pálí) a kouzlo momentu je pryč. Po vzrušující předehře můžete jít na věc.

Nebezpečí, která na vás číhají

Sprcha většinou neposkytuje příliš prostoru, a proto je důležité vybrat tu správnou polohu. Varuji zároveň ještě před akrobatickými pozicemi, protože jak jistě sama víš, ve sprše to většinou dost klouže. Taková zlomená noha není zrovna výsledek, který od sexu ve sprše očekáváš. Raději se předkloň, opři se o stěnu sprchy a nech partnera přistoupit zezadu. Tato poloha je v příjemně vlažné vodě velmi vzrušující a citlivá, navíc pokud mezi vás stále dopadá „tropický“ déšť ze sprchy. Můžete také zkusit polohu, kdy si partner sedne do tureckého sedu na dno sprchy a ty nasedneš na jeho nástroj. Výhodou je přímý kontakt z očí do očí a možnost vzájemného líbání na prsou, krku a rtech. Do sprchy se nezapomeň odlíčit (nebo použij voděodolnou kosmetiku), protože pohled na tvůj rozteklý make-up tvého kluka pravděpodobně spíš vyděsí než vzruší.

Žijeme jen jednou

Sama zastávám názor, že vyzkoušet by se mělo všechno. Pokud považuješ sprchu za sex-nekompatibilní místo, vyzkoušej si v ní milování alespoň představit. No není to vzrušující? Byla by chyba tuto soukromou komůrku přehlížet. Jen ty účty za vodu pak nejsou moc pozitivní :-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář