Každá dívka i žena by si přála svého přítele v posteli potěšit tak, aby byl opravdu spokojený. Jak toho ale docílit?! Jak udělat, aby se po vašem prvním “postelovým” rande nevypařil?! Je to jednodušší než se zdá. Stačí zapojit fantazii, obléct sexy prádlo a tvářit se sebevědomě. Proto, abyste vaše postelové hrátky dotáhly k dokonalosti, zde máme úžasné tipy, jak ho rozpálit tak, že na vás nezapomene!

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Povol uzdu fantazii a oddej se sexuálním hrátkám

Povol uzdu fantazii a oddej se sexuálním hrátkám, bude z tebe sexuální bohyně všech ložnic!

Rada č.1) Plížit se

Popleťte mu hlavu tímto jednoduchým tahem: postavte se potichu za něj a něžně ho pohlaďte přes rozkrok. Muži jsou v oblasti podbříšku skutečně citliví, takže je to dokáže skutečně rozpálit. Poté proveďte několik věcí, které on sám dělat nemůže. Například mu něžně zašepteje lichotku do ucha nebo ho polibte na záda.

Rada č.2) Svlékněte se také

Dovolujete muži, aby se na vás jako na nahou díval jen pár vteřin?! To je chyba. Buď je to vaše volba nebo jste příliš vzrušení a vzájemně se tak příliš nepozorujete. Zkuste ho nechat, ať se na vás dívá, protože muži milují pohled na vzrušené ženské tělo, a to i přesto, že máte nějakej ten faldík navíc ;)

Rada č.3) Nechte ho hrát si na zvíře

Mužům se role zvířete skutečně líbí. Nemusí jít přímo o každodenní sex, ale pokud na něj už dojde,užívejte si ho skutečně vášnivě. Můžete například vyzkoušet, aby vás držel zády u zdi a vaše nohy mějte omotané kolem jeho boků. Svým způsobem se dostane do role agresora, což ho ještě více vzruší. Líbí se jim také pohled na jemné pohupování vašich prsou.

Rada č.4) Oslepte ho

Pocit, že na vás nevidí a vy si s nim hrajete se mu více než líbí. Zkuste mu oči zavázat hedvábným šátkem nebo kalhotkami a po hrudi mu vzápětí přejíždět perlovým náhrdelníkem nebo vlasy. Bude po vás neuvěřitelně toužit.

Rada č.5) Sprchujte se

Pokud se budete společně sprchovat a u toho se dívat do zrcadla, může to oba dva velmi nabudit. Sprcha je vhodné místo pro mokré a vášnivé líbání, tak proč ho nevyzkoušet? Vzájemné dívání se do očí navíc povzbuzuje libido. Pokud chceš vědět víc, koukni na článek o sexu ve sprše!

Rada č.6) Zapojte fantazii

Najděte si vaše nové, oblíbené místo, kde se budete sexu oddávat. Místo ložnice vyzkoušejte stůl v kuchyni, kuchyňskou linku, umyvadlo nebo kapotu od auta. Nová místa budí zájem a chtíč ho prozkoumat :-) . Zajímavý je i sex v přírodě.

Rada č.7) Promasírujte ho

Až ho budete zasypávat polibky, otírejte se mu tváří o zadek, který mu můžete vášnivě masírujte a potom se v klidu oddávejte orálnímu sexu. Mnohem více ho to vzruší než kdybyste šli hned na věc.

Rada č.8) Ochutnávejte

Potřete mu tělo šlehačkou, arašídovým máslem, medem nebo čokoládou. Dejte mu najevo, že po něm toužíte jako po ledové zmrzlině. Navodí mu to brnivý pocit po celém těle.

Rada č.9) Říkejte, jak se cítíte

Pokud v danou chvíli máte chuť zakřičet si touhou, klidně to udělejte. Mužům to velmi lichotí, jelikož vědí, že věci které děláte nebo dělá, se vám líbí. Rozpalte ho hlubokými vzdechy (pozor né nějaké funění) a proneste větu jako : ” To bylo úžasný, co jsi právě udělal.” Stoupne mu sebevědomí a podá větší výkony.

Rada č.10) Svaž ho

Možná ti to přijde až moc extravagantní, ale věř, že tohle se klukům fakt moc líbí. Když je holka občas ta dominantnější, cítí se skvěle. Svaž mu ruce i nohy v posteli hedvábným šátkem a tři svůj klín o ten jeho. Bude neskutečně nedočkavý a vzrušený :)

Rada č.11) Buď dominantní

Opravdu se jim to líbí. Nemusíš se bát, že by to tvého přítele nějak odradilo, naopak. Muži mají tendenci se chovat drsněji než my holky, tak proč si na chvíli tuto roli nevyměnit? Uspokoj ho masírováním hrudi, škrábáním nehtů po zádech nebo něžné laskání jeho bradavek.

Rada č.12) Rychlé vzrušení

Zkus trénovat tak, aby jsi dokázala kluka rychle vzrušit. Bude mít tak dojem, že jsi zkušená a že se má v posteli s tebou opravdu na co těšit. Pekelně dlouhá předehra občas zabíjí touhu, takže všeho s mírou ;)

Neboj se vyzkoušet alespoň pár z našich typů. Nikdo nemá vše v malíčku, ale sex si můžeš skutečně užívat. Tvůj partner tě bude zbožňovat :-)

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář