Každý vztah čas od času potřebuje výrazně změnit prostředí a vyrazit za novými zážitky, vzrušením a sladkou dávkou překvapení. Napadlo tě někdy vyvézt svého miláčka za humna a ukázat mu, co je romantický víkend? Že je to příliš drahé? Možná budeš překvapená, protože zajímavý pobyt s luxusním ubytováním lze sehnat opravdu výhodně.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Každý vztah čas od času potřebuje výrazně změnit prostředí a vyrazit za novými zážitky, vzrušením a sladkou dávkou překvapení. Napadlo tě někdy vyvézt svého miláčka za humna a ukázat mu, co je romantický víkend? Že je to příliš drahé? Možná budeš překvapená, protože zajímavý pobyt s luxusním ubytováním lze sehnat opravdu výhodně. Stačí jen vědět, kde hledat!

Společné chvilky na hotelovém pokoji v absolutním soukroumí a překrásné prostředí umí zázraky!

Společné chvilky na hotelovém pokoji v absolutním soukroumí a překrásné prostředí umí zázraky!

Váš vztah potřebuje oživit

Asi i ty můžeš potvrdit, že čím je vztah delší, tím víc z něj vyprchává takové to počáteční vzrušení a radost z nových věcí. Není to nic neobvyklého, je docela pochopitelné, že první rande v kině se od toho padesátého bude značně lišit. Vymýšlet neustále nové aktivity je prakticky nemožné. Pokud bydlíš v menším městě, máš to ještě složitější. Dost možná tě časem začnou štvát i lidé kolem, kteří do vašeho vztahu nepřináší nic pozitivního. A výsledek? Zbytečné hádky, odcizení a hlavně vyprchání lásky, po které každá z nás touží, ať už tajně či zcela otevřeně. Jako řešení jsem vyzkoušela romantický pobyt a mohu jen potvrdit, že něco podobného nám prospělo. Bylo fajn na pár dní zmizet od všech starostí a užívat si svobody. Můj miláček mi potvrdil, že mě nepoznával a já z něj měla také úplně jiný pocit, pochopitelně v dobrém. Pokud mě něco ale doopravdy překvapilo, tak dlouhodobý efekt našeho výletu. Náš vztah prošel nefalšovanou očistou, kterou si zasloužil!

Nepodceň zajímavý program

Nuda není jen slovo, ale také nemilosrdný zabiják vztahu, který je minimálně stejně tak šikovný jak Dexter. Nuda zabíjí vztah pomalu, zahlazuje stopy a ty pak možná ani nevíš, kdo udělal chybu. Ani o víkendu v jiném městě nesmíš zapomenout na zajímavý program. Já mám zkušenost s romantickým víkendem v Aši, což je nejzápadnější město v ČR. Milujeme s přítelem přírodu a kulturu, takže pro nás byla slast vyrazit ze středočeského města plného smogu za čistotou a procházkami. Pro ty aktivnější je výhodou, že v okolí je celá řada sportovních aktivit, cyklotras a třeba i aquapark. Po sportovaném dni je mazlení a společná masáž hodně příjemná záležitost, to mi věřte! Když už někam vyrazíš, je vždy dobré najít si zajímavosti v okolí, které jen tak jinde nenajdeš. V okolí města Aš je to třeba motýlí farma nebo přírodní rezervace bahenními sopkami. Program neváhej s miláčkem hezky naplánovat, protože těch pár dnů vám uteče jako voda.

Konečně soukromí

Hodně kámošek si stěžuje na nedostatek soukromí a času, kdy s přítelem mohou… no zkrátka intimně žít. Špatné ubytování by mohlo veškeré vzrušení pěkně pohřbít, a proto vybírej pečlivě. Já vsadila na rodinný hotel (konkrétně hotel Goethe ležící v Ašském výběžku). Útulný pokojíček se nám líbil tak moc, že vylézt z postele bylo někdy docela složité. Jedinou přesvědčovací technikou byla vůně kontinentální snídaně, která je stejně jako večeře a láhave šampaňského v ceně. Za méně než 2 tisíce jsme si užili 3 dny v překrásném prostředí. Stejná nabídka s pořádnou slevou je nyní k dispozici v této akci a výhodou je, že nás nyní čeká jaro a prakticky i léto, kdy musí být okolí a výlety za dobrodružstvím ještě zajímavější. Vyrazit za romantikou se vyplatí i těm, kteří si jinak na něco podobného dvakrát nepotrpí!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Locco Girl

    potvrdim, ze treba i neromantickej vikend na jinym miste, nez kde spolu normalne jste, dokaze vztah zachranit…. jinej vzduch, lidi a prostredi – to vsechno dokaze lasku znovu probudit ze stavu vopruzu