Vystačit si někdy jen tak s kapesným je v Praze pořádná fuška, to mi asi potvrdí každá holka, co je na vejšce a má ráda nějaký ten shopping. Zkoušela jsem to a stále to zkouším řešit nějakýma brigádama jako telemarketing a podobně, ale těch pár stovek za hodiny otravné práce člověka zrovna nevytrhne. Pak se mi ale objevila možnost zajímavě si přivydělat.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vyspat se s někým za peníze? Tak to jsem si nedokázala absolutně představit. Pak přišel Oleg!

Vyspat se s někým za peníze? Tak to jsem si nedokázala absolutně představit. Pak přišel Oleg!

Sympaťák Oleg

Když je volná chvilka, vždycky vyrazíme s kámoškama někam za zábavou, třebaže budget na drinky máme hodně omezený. Ono mojito za 170 kaček není levná záležitost. Většinou to řešíme tak, že jdeme nejdříve pít třeba k někomu na privát a až pak vyrážíme tancovat někam do klubu. Vyjde to levnějš a výsledek je stejný. Čas od času se pochopitelně necháme pozvat taky od nějakých disco princů. Myslím si, že to dělá prakticky každá holka a některé to dotáhly už do takové dokonalosti, že na akci vyráží bez koruny. U vstupu udělají na ochranku oči a vevnitř si najdou nějakého toho sponzora. Já osobně se nechávám většinou zvát pouze od kluků, které tak nějak znám. Nemusí to být můj nejlepší kamarád, ale aspoň známý od kamarádky. No a Lucka mi jednu noc představila Olega. Je mu sice už skoro 30, ale vypadá hodně zachovala a nebudu lhát – líbil se mi už na první pohled. Slovo dalo slovo a já si s Olegem vyměnila číslo. Pozval mě ještě na pár drinků a pak zmizel do jiného klubu, kam už se mi moc nechtělo.

Boháč Oleg

Pochopitelně jsem se pak Lucky hned ptala, kdo je ten Oleg vlastně zač. Ta hned spustila o tom, jak jezdí v nějakém nejnovějším BMW, patří mu restaurace v centru a jak je děsně za vodou. To mě až tak neuchvátilo, ale ten chlap měl zkrátka štýl. Čekala jsem, že aspoň napíše, ale to se nestalo. Asi za měsíc jsem ale na něj narazila opět na jedné akci a zdálo se, že mě vidí moc rád. Ostatně i já byla z jeho přítomnosti a komplimentů nadšená. Po pár shooters a dalších drincích mi ale dal nabídku, která mi vyrazila dech. Prý jestli bych se s ním za desítku nevyspala!?! Brala jsem to jako vtip, ale Oleg to myslel vážně. Kdybych zrovna neřešila, jak zaplatím nájem, asi bych to vážně přešla. Vždyť časem bych mu pravděpodobně dala klidně zadarmo. I tak jsem ale byla uražená a přestala komunikovat. On se omluvil za tohle přestřelení a nějak jsme to přešli. Mně to ale pochopitelně vrtalo hlavou.

Džentlmen Oleg

Druhý den kolem oběda mi Oleg volá na mobil. Ještě trošku rozladěná jsem to zvedla a začala poslouchat omluvy, vysvětlování a tak dále. Oleg mě pozval na kafčo a já s radostí přijala tuhle milou nabídku na usmířenou. Sedíme v hezké kavárně, povídáme o životě a přišla další bomba. Oleg se ptá, jestli jsem si tu nabídku přece jen nenechala projít hlavou!?! Snažila jsem se to všemožně okecat a hrát si na to, že mě představa deseti tisíc nechává chladnou. Nakonec ze mě vypadlo, že za míň než 30 většinou nechodím, ale že je to on, tak mu dám pětku slevu. A třetí bomba? Oleg na stůl vysázel 25 tisíc a mně spadla čelist. V hlavě se mi vyrojilo desítky otázek a v kalhotkách až divně zvláštní, ale příjemné vzrušení.

Milovník Oleg

Myslete si o mně, co chcete, ale tentokrát jsem neodmítla. Styděla jsem se, ale byla jsem zároveň jak v tranzu. Oleg zaplatil kafe a řekl, že dnes už nemá čas, ale můžeme se domluvit na zítřek u něj doma. Okey, to mi znělo dostatečně fér. Pochopitelně nezapomněl připomenout, že z toho ještě můžu couvnout. Prý by to pochopil. Necouvla jsem! Oleg mě další den vyzvedl u školy a jelo se k němu domů. Tam čekala romantická večeře a dárek v podobě belgických pralinek v takovém luxury balení. Nebudu vám tady popisovat, co se dělo po večeři, akorát vám řeknu, že to bylo až divně přirozené, nenucené a hot. Hodně zvláštní zážitek mi nějak psychiku nenarušil a já se cítila zcela v pohodě. A pokračování? Oleg se těší, až si tohle celé zopakujeme – a moje peněženka taky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://youporn.com Špína národa

  vulgarni vuci pisatelce nebo vuci vam ?

 • http://youporn.com Špína národa

  no vpohodě tak jsi děvka no a co ? je vás asi 30 procent

 • http://youporn.com Špína národa

  vychova šlapek v čechách. Opravdu je tento článek na titulní straně vpořádku ?
  je to lež.

 • po ck

  kecy,proc by nekdo daval petadvacet nejake babe,kdyz v Praze muzes mit studentku na
  private za 1200.

 • sephyrka

  vite holky..pokad drete…otacite kazdou kacku…nejdete ani s kamaradama na ten blbej drink(nemyslim jen prahu), platite najem, pujcku, net, pausal, potraviny a zakladni potreby…tak vam moc nezbyde.. s platem 11k cisteho ;) a kdybych byla v loji..tak bych do toho sla…jsou holky ktery jsou jednou dvakrat..a dost..ale jsou aj takove, ktere to okusi a chtej vic a vic..a pak neni cesty zpet…

 • http://facebookblog.eu/ve-francii-zakazali-facebook/ Banbas

  No tak já takhle znám taky pár kámošek, který s chlapama choděj a celkem se tím dá i živit :D

 • Magda

  Jsem asi divná :D :X..ale já bych to nejspíš udělala taky, přece jen, ty peníze se hodí a pokud se jí dotyčný líbil, tak by možná šla i za pár panáků ;) ..takhle to vyřešilo její situaci a jak píše, možná by to udělala za chvíli stejně..není to asi správný, ale neodsuzuji to!

 • marek

  je to proste kurvicka

 • K.Metalprincess

  slečna krom toho, že neumí šetřit, je asi lehce na hlavinku. :D ten styl jakým to píše, no to je… :D krom toho asi každý někdy řešil finanční tíseň, ale tohle je vyložené schození se, je to nemorální, nechutné a žena která to udělá nemá žádnou hrdost, je jen hračka pro muže. možná bych to pochopila u matky samoživitelky se třema dětma, ale ne u holky co chodí na dízu místo aby trochu přemýšlela jak s penězma vyjít.

 • Danniele

  Hlavně že jste vulgární komentáře nemazali u článku Je mi 17 a měla jsem 37 kluků! ….

 • Cassie

  “Nenucené a hot”?To jakým stylem slečna píše se mi zdá docela vtipné,za počítačem si představuju nějakou tupou bárbí zlatokopku,nebo totálně zamindrákovanou holku,která si tenhle příběh vymyslela.Těžko říct,každopádně i já zažila finanční tíseň a můžu říct,že to není žádná omluva.I já na tom byla dost špatně (možná i hůř),ale poradila jsem si i bez takového prodávání se(=ponižování).Ale každý je holt jiný,že :)

 • Lacrymosa

  Jediný co můžu říct … tolik zaplaceno nedostává ani jedna z dobrých prostitutek. Psychologické a morální hledisko tohodle počínání rozepisovat nebudu.

 • Kámoška.cz

  Vulgární a urážející komentáře budou smazány. Děkuji za pochopení