Žijeme v době, která nahrává volným vztahům a nezávaznému sexu. Určitě tě někdy napadlo zeptat se přítele na jeho sexuální minulost, na to, kolik měl před tebou holek a vyzvídat, jestli náhodou nebyly lepší než ty. Hlodají ti tyhle otázky v hlavě? Poradím ti, jak se zeptat tak, abys nepůsobila jako policajt u výslechu a jak se se sexuální minulostí tvého miláčka vyrovnat.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Tvůj kluk tě líbá a ty přemýšlíš nad tím, jaké všechny holky líbal před tebou? Víš, jak se vyrovnat s jeho sexuální minulostí?

Tvůj kluk tě líbá a ty přemýšlíš nad tím, jaké všechny holky líbal před tebou? Víš, jak se vyrovnat s jeho sexuální minulostí?

Než se na sexuální minulost zeptáš

Předtím, než se přítele na jeho sexuální minulost zeptáš, zeptej se sama sebe, proč tě odpověď zajímá. Jsi jen zvědavá? Chceš mít přehled? Rozhodně zvaž, co ti otázka dá a vezme. Můžeš zjistit, že tvůj přítel měl daleko více partnerek než ty partnerů. Může se tě tak zmocnit nepříjemný pocit, že má v posteli více zkušeností. Představ si, že se dozvíš, že tvůj přítel svoji bývalou holku podvedl. Nebude tě uhlodávat žárlivost pokaždé, když vyrazí ven s kamarádkou? Zároveň se připrav na to, že přítel po tobě nejspíše bude chtít odpověď na tu samou otázku. Zvaž, jestli to stojí za všechna tahle rizika. A pamatuj, že čím méně toho víš o sexuální minulosti tvého partnera, tím pro váš vztah lépe.

Anketa

Zajímáš se o sexuální minulost svého partnera?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Jak se na sexuální minulost ptát?

Pokud ses rozhodla se na sexuální minulost přece jen zeptat, ptej se citlivě a drž se co nejvíce zpátky, rozhodně nevyzvídej detaily. Probírání detailů totiž nemusí být příjemné ani tobě, ani jemu. Vyhni se velkému množství otázek, zeptej se jen na jednu či dvě, které jsou pro tebe klíčové. Otázky formuluj tak, aby partner neměl pocit, že ho hlídáš a hlavně mu nedělej žárlivé nebo vyčítavé scény. Připrav se na to, že přítel může na otázku odmítnout odpovědět, má na to svaté právo stejně jako ty.

Jak se s jeho minulostí vyrovnat

Uvědom si, že přítel má stejně jako ty nějakou sexuální minulost. Člověk lidskou přítomnost potřebuje a těžko by byl pořád sám. Než ho začneš soudit, zameť si před vlastním prahem. Jistě se v tvé milosti stalo něco, z čeho by ani přítel radost neměl. Když už jste sexuální minulost probrali a něco ti není jasné, zeptej se. Sděl mu, jaké pocity máš, ani ty negativní nedus v sobě. A hlavně v klidu:-). Tím nejdůležitějším je uvědomit si, že se jedná o minulost. Je to uzavřený příběh. Netrap se něčím, co bylo, nemusí to vypovídat nic o tom, jak se partner bude chovat v budoucnu. Na druhou stranu se z jeho minulosti můžeš poučit, a vyvarovat se tak chyb, které by mohly ohrozit váš vztah. Pokud už ti nějaká informace ze sexuální minulosti partnera ublížila, snažte se ji spolu přebít intenzivnějšími společnými zážitky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář