Svátek všech zamilovaných se blíží a je čas vymyslet originální dárek, který tvému miláčkovi udělá radost. Tak nějak ze zkušenosti vím, že většině kluků udělá největší radost rajcovní překvapení, skvělý sex a jako bonus třeba příjemná masáž. Zapomeň na kupování lístků do kina nebo triček s vaší společnou fotkou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Svátek všech zamilovaných se blíží a je čas vymyslet originální dárek, který tvému miláčkovi udělá radost. Tak nějak ze zkušenosti vím, že většině kluků udělá největší radost rajcovní překvapení, skvělý sex a jako bonus třeba příjemná masáž. Zapomeň na kupování lístků do kina nebo triček s vaší společnou fotkou. Valentýnským dárkem můžeš totiž udělat radost nejen svému klukovi, ale i sobě!

Během chvilky se z tebe ,ůže stát drsná vězenkyně, poslušná pokojská či nadržená námořnice! Víš, jak na to?

Během chvilky se z tebe ,ůže stát drsná vězenkyně, poslušná pokojská či nadržená námořnice! Víš, jak na to?

Erotika jako dárek

Myslíš si, že si tvůj kluk potrpí na romantické vycházky přírodou, dlouhé pohledy do očí a nejlepším dárkem je pro něj přáníčko se zamilovaným medvídkem? Pokud jsi o tom na 100 % přesvědčená, můžeš přestat číst a raději si začni svého miláčka pořádně hlídat. Mužům romantika nevadí, ale pokud jim něco udělá opravdu radost, je to odvázaný sex, ve kterém se nebojíš experimentovat. Takový sexy obleček nebo kostýmek dokáže dělat divy. Abych opačnému pohlaví úplně nekřivdila, rozhodla jsem se svůj názor ověřit na několika kámoších. Ptala jsem se, zda-li by je jako dárek ke Sv. Valentýnu potěšilo něco erotického. Zde jsou odpovědi!

Vlastík (24): Momentálně jsem nezadaný. Preferuji kombinaci romantiky a erotiky, nýbrž právě to mi dokáže udělat radost. Luxusní večeři je vhodné ukončit vášnivým návratem domů, během kterého může každý z páru splnit tomu druhému jeho nejdivočejší fantazie a tužby. Nikoho nyní nehledám.

Šnek (17): Mno, nemam tolik zkušeností, ale asi by mě to potěšilo, když by to nebylo nějak nucené.

Pavel (17): Bych nebyl chlap, kdyby mi podobnej dárek neudělal radost, ne??? Je super, když se holka umí odvázat a nebojí se třeba i toho Valentýna něčím takhle zkrášlit.

A jaký názor mají ostatní kluci, kteří chodí k nám na web? Nebojte se v komentářích přiznat, jaké sexy oblečky a kostýmky nejčastěji figurují ve vašich erotických představách.

Jak nevypadat trapně?

Pokud chceš i ty svému miláčkovi zpestřit postelové chvilky, nemusíš se ničeho obávat. Základem je dodržet několik základních pouček. Strach a nervy nejsou v tomhle případě na místě. Určitě je vhodné předem zjistit, jaký převlek by mohl tvého přítele nažhavit. Sexy obleček zdravotní sestřičky, roztomilé pokojské, rozpustilé školačky nebo drsné policistky seženeš v této slevě už za férových 599 Kč! Než půjdeš se svým novým přírůstkem v šatníku do akce, určitě si ho předem vyzkoušej. Neváhej se v něm projít, vybrat k němu vhodné boty a doplňky, pochopitelně se můžeš prohlédnout pořádně v zrcadle. S velkou pravděpodobností budeš opravdu překvapená, jak žhavá můžeš díky kvalitnímu oblečku být.

Luxusní vzrušení

Blížící se Valentýn je skvělou příležitostí vyzkoušet něco nového. Pro někoho může být sexy obleček jen drobnost, které se společně zasmějete během osvěžující předehry. Pro jiné je to splnění erotického snu, na který už jen tak nezapomenou. Tak jako tak něco takového stojí za vyzkoušení. Pokud navíc vytáhneš tento rok takový sexy trumf, bude na příštího Valentýna na tahu tvůj přítel. A věřte mi – pohled na chlapa v převleku námořníka či hasiče s extra dlouhou hadicí stojí za tu srandu!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Veronika Jasmine

    Ach ta reklama.