Při vymýšlení různých technik ženské masturbace se fantazii meze nekladou, ale možná ani tebe nenapadlo, že skvělou erotickou hračkou může být vysavač. Rozhodně to ale napadlo Ivetku (14), která se rozhodla sdílet její příběh.

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Vyluxuj, ukliď nádobí a vynes koš

Úklid a další domácí práce nepatří zrovna mezi oblíbené aktivity. Mě teda štvou pořádně! Od určité doby jsem si ale doopravdy zamilovala luxování. Teď je mi 14 a masturbuju už tak 3 roky aktivně. Dřív normálně rukou. Pak jsem si tam zkoušela strkat různé věci, vyzkoušela jsem i proud vody. Mojí jistotou a miláčkem při sebeuspokojování se ale stal náš domácí vysavač! A proč píšu? Stydím se něco podobného říct kámoškám, protože vím, že by to hned roznesly. Zajímá mě ale, jestli má někdo taky podobné zkušenosti jako já a jestli to některá z vás taky dělá. No a jak to začalo?

Nápad s vysávací hadicí

Byla jsem po nemoci a jít do školy už jen na pátek se mi nechtělo. Přemluvila jsem teda rodiče a zůstala doma, ale musela jsem uklidit nějaké věci a vyluxovat. Už od rána jsem měla obrovskou chuť si to udělat, protože jsem po nemoci měla opět docela dost energie a cítila jsem se celkově o dost líp než několik posledních dnů. Chvilku jsem koukala na nějaká videa na netu, pak jsem si to dělala rukou a nějak nic nebylo ono. Navíc jsem furt myslela na to, jak musím všechno včetně úklidu stihnout, než přijde máma na oběd domů. Jen v tričku a kalhotkách jsem vzala vysavač ze skříně a začala jsem luxovat pokoj. No a v tu chvíli mě to napadlo! Když může být vakuová pumpa na klitoris, tak proč bych nemohla zkusit použít vysavač! Jasný, nic geniálního, ale fakt mě to dřív netrklo.

Masturbace vysavačem je super
zdroj: flick.com / Veronica’s Closet / CC

Orgasmus na maximální výkon

Sedla jsem si jen v kalhotkách k vysavači na zem, sundala z něj tyč a roztáhla nohy. Nejdřív jsem si chtěla sundat i ty kalhotky, ale pak mě napadlo, že by to nemuselo být moc hygienické a bezpečné. Výhodou je, že náš vysavač má regulaci výkonu. Pokud doma máte nějakého ďábla na špínu bez regulace, tak tenhle způsob masturbace fakt nedoporučuji. Je totiž zapotřebí sílu vysávání fakt něžně a citlivě naštelovat. Přiložila jsem si hadici ke kalhotkám přímo na klitoris a nastavila minimální výkon. Začala jsem cítit, jak kdyby mě někdo jemně masíroval na tom nejcitlivějším místečku. Hned jsem začala vlhnout. Přidala jsem výkon tak na půlku a vrněla jak kočka. Sice mi to nikdo pusou ještě nedělal, ale myslím si, že to musí být dost podobný zážitek. Při menším výkonu můžete navíc ještě s hadicí tak různě hýbat, což je super! Co budu říkat, zažila jsem snad nejlepší orgasmus v životě! Teď si to dělám vysavačem už několik měsíců a furt mě to dost baví.

Hlučné určitě, ale divné?

Masturbace s vysavačem má ale jednu obrovskou nevýhodu. Zatímco rukou jsem si to mohla dělat s nadsázkou snad i při rodinné večeři, s vysavačem je to o dost horší. Dělá totiž hluk! Máma by mi těžko věřila, že luxuju v pokoji třikrát denně. Snažím se tak teď využít každé příležitosti, kdy můžu uklízet a kdy jsem doma sama. Za ten zážitek mi to totiž stojí! Máte některá taky takové zkušenosti, nebo nějaké rady? Doufám, že nejsem divná.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Petr

  S vysavačem masturbuji někdy do dneška. je to velmi příjmené:-)

 • Koťátko

  Jojo, taky to dělávám…a to se ještě předtím potřu peelingem a pak si všechna ta zrníčka vysaju…nádhera :)

 • Kendy

  super článek.Mě je taky 14 let a určitě to zkusím moje první masturbace byla ve vaně bylo mi tehdy 12.Máme doma masážní sprchu a tam se dá nastavit proud vody.Byl to snad můj největší a nejlepší orgasmus v mém životě a určitě zkusím i další způsoby. :)

 • John Smith

  Já jsem už jako malej přišel na masturbaci vysavačem. Když mi ještě moc nestál, hezky se mi pinďourek při určitém úhlu trubice rozvibroval, a bylo to moc fajn. :-) Teď se to dá dělat taky, akorát si musím ptáka stáhnout malým visacím zámkem, aby ten konec prostě zůstal ochablej a mohl zase vibrovat.