Většina lidí se snaží rizikům vyhýbat, jak to jen jde. Někdo přeci jen nějaké to riziko během života zažije, ale mnohdy se jedná jen o jednorázovou, neplánovanou či nechtěnou zkušenost, která vyvolá ponaučení pro příště. Proto spoustu lidí překvapí, že existují i lidé, kteří riziko vyhledávají naprosto všude a ve všem. Příkladem je Roman (19), který ti odkryje svůj šokující příběh.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dělám to s vdanými i zadanými a někdy i dávám příležitosti k načapání.

Dělám to s vdanými i zadanými a někdy i dávám příležitosti k načapání.

Odmalička hazardérem

Už ve svém dětství jsem vyhledával rizikové situace. Riskoval jsem dost často a s kluky jsme vyváděli blbosti, které někdy překračovaly meze. Ale co, bral jsem to jako součást dětství a puberty, protože každý v tomto období jaksi vyvádíme. Když odbylo mých osmnáct, začal jsem vyhledávat riziko v extrémních sportech, rychlé jízdě v auťácích, na motorkách a mohl bych pokračovat. Ještě do této fáze si milé kámošky můžete říct, že je to normální nebo přijatelné jenže to bych nesměl vyhledávat riziko v sexu a všem, co se okolo něj děje.

Začalo to dovolenou

Odjel jsem s kamarádem na dovolenou. V té době jsem byl sám a neměl jsem potřebu hledat někoho natrvalo, ale ani nikoho využívat. Vůbec jsem lovení bab neplánoval. To jednorázové povyražení přišlo samo a najednou. Byla vdaná a v hotelu byla se svým manželem. Nemá smysl popisovat vše konkrétněji, zkrátka jsem jí opí…l, když byl její manžel v poměrné v blízkosti. Ten pocit, že mi on mohl kdykoliv rozmlátit hubu a že jsem byl v ní bez ochrany, mě dováděl k šílenství a pořádnému orgasmu. Pak už jsem si nemohl pomoct. Vyhledávám neustále rizika. Dělám to s vdanými i zadanými a někdy i dávám příležitosti k načapání. Třeba na větších akcích svedu ženu a dělám to s ní na místech, kde by nás načapal ten její nebo někdo jiný a bylo by to z toho pěkné podzdvižení. Divný, že jo? Ochranu nepoužívám a vím, že je to riziko jak kráva. Líbí se mi i hazard s možným těhotenstvím té, které jsem to udělal a tak dál. Tohle je kámen úrazu, ale mě to hrozně vzrušuje.

Kamarád mě odsoudil

Neměl jsem se komu přiznat a bylo to pro mě divný vykládat to třeba sestře. Věřil jsem svému kamarádovi natolik, že jsem mu vše řekl a on ze mě udělal jen dobytka a odsoudil mě. Takovou reakci jsem čekal i nečekal, ale spíš jsem chtěl trochu poradit, co vlastně s tím. Vím totiž, že tohle do nekonečna nejde. Třeba budu chtít jednou rodinu a tohle by byl hnus. Ale to jsem odbočil. Kámoš byl hodně hustej a řekl, že si koleduju o velký malér s těmi mými milovanými riziky. Vím to, ale řekněte velkýmu kuřákovi, aby si odpustil cigarety nebo alkoholik skleničku. Jsem asi úchyl s označením rizikoholik. Je to prostě úchylka snad jako každá jiná, jenže tady je to horší. Já jsem to v určitou chvíli neviděl. Měl jsem zavřené oči nebo to nechtěl vidět. A průser je, že ta moje chuť na rizikové hrátky se stále stupňuje a zastavit to neumím.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Koralin

    Jestli to má ještě smysl reagovat po takové době, tak bych zkusila přidat trochu opačný názor. Píšeš, že již v dětství jsi vyhledával rizikové situace, náhodou ti nikdy nepřišili diagnozu ADHD? Tam je to vyhledávání rizika, impulzivnost, opomíjení zdravého rozumu vcelku běžné. A dospělí jedinci můžou v některých případech být na hraně se zákonem, či se vrhat do nějakého adrenalivého sportu, být šílenými řidiči…je možné, že i stran toho sexu může takový člověk vyhledávat nějaký ten adrenalin. Se zkus informovat, jestli by to nemohl být tento důvod, ovšem, ať je to jak chce, nějakou ochranu by to chtělo…jestli již není pozdě.

  • misa

    Jestli s tím chceš něco dělat, zkus třeba léčbu šokem a nech si udělat test na HIV. Myslím, že čekání na výsledky by pro tebe mohl být dostatečně velký adrenalin a třeba tě to napříště odradí od takového rizika. Na ty testy si každpádně zajdi, aspoň budeš vědet, na čem jsi. Ale opravdu bys měl nad svým chováním zapřemýšlet. Jak naložíš se svým zdravím je na tobě,ale vědomě vystavuješ riziku i ty slečny a paní… Ikdyž je to samozdřejmě také jejich vina,že si to neohlídají.

  • Meg

    Jedním slovem: “Život tě naučí!” Nepřeju nikomu nic zlého, ale každý, co si zaslouží! A ještě k tomu bez jakékoli ochrany, tak to už je síla. A kamarádovi se nedivím, má pravdu, ono taky, co by s tím měl dělat? Podporovat tohle? Ale fuj! Tady bys potřeboval pořádnou lekci, abys sis to zapamatoval. No, dočkej času, taky to někdy brzo přijde a třeba to už nepůjde vzít zpátky ani to napravit. A zdraví je jen jedno. Přála bych ti jediné, aby ti někdo oprávněně tu hubu nabil a taky ta nějaká nemoc by na vytrestání neuškodila. Tak hodně štěstí!