Muži zapomínají nejen na narozeniny a svátky, ale také na důležitá výročí. Speciální snubní prstýnek jim ale výročí svatby připomenu opravdu originálně

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

To pálí!

Patentovaný vynález jménem The Remember Ring je prstýnek se zabudovanou baterkou a programovatelným časovačem. Přesně 24 hodin před výročím se vnitřek prstýnku zahřeje na 50°C a majiteli připomene, že se blíží velký den. Zahřátí trvá přibližně 10 sekund a opakuje se celý den v hodinových intervalech.

Připomínací prstýnek
Prstýnek připomene důležité výročí.
zdroj: alaskajewelry.com

Lepší než uzel na kapesníku

Teplotu 50°C určitě nelze ignorovat, ale spáleninu rozhodně nezpůsobí. Baterka se dobíjí soustavně teplem lidského těla, takže není zapotřebí vyměňovat. The Remember Ring je dostupný v 7 různých provedeních ze 14karátového zlata. Cena je 760 dolarů.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Diana Reichmannova

    Haha, tak to je celkem chytrý nápad. :D Jen ta cena, no. Pokud je ale člověk opravdu tak zapomětlivý, že si nepamatuje datum své vlastní svatby, tak mi příjde mnohem lepší a levnější nechat si jej na snubní prsten třeba vyrýt. My si například s mužem nechávali dělat snubní prsteny na zakázku u https://www.sperky-prsteny.cz/ a věřím, že ti by něco takového určitě zvládli. :-)