Jaké to je zkoušet různé BDSM pomůcky a objevovat nové prožitky? Myslíš si, že takový svět není pro tebe? Tady je můj příběh!

Nechutné a zvrácené?

…vcházím do ložnice, na posteli nevidím nic jiného něž prostředky, které mi působí bolest a pocity úplné oddanosti někomu jinému. Přesto neztracím úsměv ze rtů, ba naopak, uvnitř cítím chvění a blížící se euforii z toho, co bude následovat – vím, že budu pravděpodovně spoutána a dostanu výprask na holou… Mnozí by se jistě otočili na místě a šli pryč s tím, že jde o něco nechutného, zvráceného. Pro mě je to zkrátka potěšení, bez kterého si neumím pořádný sex užít. Nemohu říct, že sex jsem si dříve neuživala, ale klasická policejní pouta, která jsme si s partnerem koupili, ve mě před lety probudily touhu po bolesti a bezmoci, která můj sexuální prožitek posunula o kus dále. Kdo nezažije, neuvěří…

Výbava pro začátečníky

Ráda bych vám z mého pohledu subinky (říkejte mi třeba Korzetka) popsala základní typy pomůcek, které by jistě neměly chybět ve vaší výbavě, ať už s BDSM začínáte, nebo jste již zkušenějšími uživateli.

Roubík by neměl chybět nikomu, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat někoho umlčet. A sex s roubíkem má také něco do sebe. Hlavně když si představíte, že jste vydány svému pánovi a kdybyste chtěli volat o pomoc, tak vás nikdo neuslyší.

Roubíky
Kvalitní kožené roubíky, testované a tvořené z lásky k BDSM

Jako další produkt bych ráda zmínila masky. Podle mého názoru jsou nejlepší masky pouze s nosními otvory, protože když ji má člověk na hlavě, tak nic nevidí a tím pádem neví, co může od svého pána očekávat. Nikdy neví, jestli odešel například z místnosti pryč a nechal subinku napospas a ta může jen očekávat, co si na ní pán přichystal. Další skvělý typ masky je s otvory na ústa. Do otvoru jde krásně vložit roubík. Subinka se nemůže bránit, nikdo její křik neslyší a on si může vzít na pomoc bič a dát subince pořádný výprask.

Kožené kukly
Poctivé kožené kukly pro správné perverzáky s líbivou vůní nefalšované kůže

Nejlepší je, když se biče a důtky střídají. Na některé partie je lepší použít kratší bič na jiné zase bič dlouhý.

Dutka
Pro přesně zamíření místa dopadu kožených prutů doporučuji koženou důtku

Jako další produkt bych Vás ráda seznámila s dámským pásem cudnosti, který je vyroben z kvalitní kůže, ale aby kůže nikde neškrábala, tak je olemovaná například červenou jemnou kůží. Pás cudnosti zabrání pohlavnímu styku s jinou osobou. Dá se uzamknout na zámeček a také se dá na subince utáhnout podle potřeby. Pás cudnosti je velmi příjemný a dá se v něm chodit i celý den.

Pás cudnosti
Pás cudnosti není sice už pro úplné začátečníky, ale o to zajímavější zážitky prináší

Chci být spoutaná

Samozřejmě, že existuje ještě více BDSM pomůcek (stačí se podívat třeba na obchod Spoutaná.cz, ale o těch si povíme až příště. Myslím si, že pro někoho, kdo nemá s BDSM vůbec žádné zkušenosti, je základní výčet pomůcek víc než dost. Zkuste na chvilku zavřít oči a fantazírovat o tom, jak vás někdo v posteli dokonale ovládá. Vzrušuje vás to?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Subinecka

    Spoutanou znám a rozhodně můžu doporučit. Pár proprietek pro BDSM jsem z tama kupovala a na kvalitu ani servis si nemůžu stěžovat. Konečně tu je nějaký e-shop, který svému zboží rozumí, miluje ho a je schopen ho prezentovat i návštěvníkům…díky