Chceš se zbavit stresu? Získat dobrou náladu? Jasně, můžeš se jít proběhnout do lesa, ale chvilka zábavy s vibrátorem je o dost zábavnější. Pokud tě zajímá, jak prospívá pravidelná masturbace zdraví, neváhej a čti dál!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Vibrátor jako součást zdravého životního stylu!

POTVRZENO: Masturbace je zdravá!

I když se my ženy tak trošku stydíme to přiznat, masturbace je pro nás stejně důležitá jako pro muže. Není to nic špatného – spíš naopak, dle velkého množství průzkumů to prospívá našemu zdraví. Pro dobrý fyzický i psychický stav jde totiž udělat i něco lepšího a hlavně příjemnějšího, než se každý den cpát bílým jogurtem a celozrnnou houskou. Udržovat se v pohodě může být totiž zábava, obzvlášť s něčím tak příjemným, jako je orgasmus. Mezi spolehlivé pomocníky při hledání pořádného uvolnění patří bez diskuze roztomilé vibrátory. Stydíš se takovou erotickou hračku pořídit? Nemusíš, vibrátor si můžeš objednat online v internetovém obchodě a na poštu ti dorazí v diskrétním balení. Pojď se podívat na to, jak vybírat.

Roztomilý vibrátor

1. Kámoš do nočního stolku

Mnoho žen si okamžitě představí nevzhledný a opravdu velikánský vibrátor, který má hodně přes 20 centimetrů a místo relaxace slibuje spíš mučení. I takové modely pochopitelně existují, ale mezi nejprodávanější patří mnohem decentnější modely. Důkazem jsou elegantní vibrátory Mae B. Tato značka přináší velmi hezké designy, které ti však stále garantují maximální prožitek.

2. Zdravotní výhody

Pravidelná masturbace a orgasmy mají velmi pozitivní dopady na naše zdraví. Nejenom, že s vibrátorem se zbavíš stresu a po orgasmu tě naplní dobrá nálada, ale zároveň také snižuješ riziko onemocnění rakovinou děložního čípku. Při onanii se ti také celé tělo prokrvuje, což je dobrý trénink pro tvoje srdce a cévy. Jestli chceš udělat něco příjemného a zároveň prospěšného pro své zdraví, pořiď si raději místo rotopedu vibrátor.

3. Zdravá sexualita

Masturbace s vibrátorem pomáhá nejedné ženě zjistit, jak funguje její tělo. Dokonce i zkušené padesátnice jsou často překvapeny, když vůbec poprvé vyzkouší vibrujícího pomocníka. Ženy používající pravidelně vibrátor při sexu snadněji dosahují orgasmu. To už stojí za to, nebo ne? Trénovat můžeš s vibrátory ToyJoy, které mají opravdu skvělou ergonomii a jsou velmi levné.

Single i zadaná – vibrátor využije každá!

Tak co, láká tě začít hrát si? Pokud se obáváš, co by na vibrátor řekl tvůj přítel, zkus se podívat na nabídku internetového sexshopu vibratory-online.cz a vyber takový, který můžete zapojit do předehry!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář