Den zamilovaných, tedy svátek sv. Valentýna, který se každoročně slaví 14. února, se v Česku posledních pár let těší stále větší oblibě mezi zamilovanými páry. Často se Valentýn slaví při romantické večeři v klidné restauraci za doprovodu romantických melodií a při svíčkách. Večer je mnohdy zakončen i věnováním malého dárku na důkaz toho, jak Vám na tom druhém záleží.

Jste-li příznivci tohoto svátku a už si se svým miláčkem plánujete podobný program, můžete své drahé polovičce věnovat naprosto výjimečný valentýnský dárek, kterým mu projevíte svou náklonnost, ale také ukážete, jak dokážete být nápaditá.

Místo trenek jízda ve Ferrari

Před Valentýnem jsou obchody plné červených bonboniér ve tvaru srdíček, kosmetiky nebo právě tradičných trenek se srdíčky. Snad každá slečna někdy věnovala svému příteli vtipný kus spodního prádla. Letos byste mohly porušit tradici a partnerovi udělat opravdovou radost. Pořiďte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Kupte mu místo červené bonboniéry červené Ferrari, ať si váš přítel pořádně zařádí na okruhu s tímto plechovým krasavcem. Věřte, že protějšku uděláte takovou radost, asi jako kdyby vám koupil kabelku od Gucciho. Prostě s jízdou ve Ferrari na závodním okruhu budete jednička.

Místo trenek jízda ve Ferrari

Dopřejte si „polárku“

Hřeje vás mládí, láska a při pohledu na vašeho partnera jste nažhavená? Pak se běžte na sv. Valentýna společně zchladit do polária! Polárium je naprosto skvělým zážitkem pro ty, kteří chtějí podpořit svůj imunitní systém a zažít trošku zábavy. Při této proceduře se nejprve částečně vysvlečete a obdržíte speciální ochranné pomůcky před vysokým mrazem na citlivé části těla. Pak budete zavřeni do místnosti, ve které je neuvěřitelných -110 stupňů celsia, kde byste měli vydržet přibližně tři minutky. Se svou láskou se tu můžete tulit, jak chcete, ale stejně se zde nezahřejete. Po absolvování polária si můžete užívat společné „rozmrzání“ v solné jeskyni, která je součástí této procedury.

Červená krabička

Dárek jste už vybrala, ale nevíte do čeho certifikát zabalit? Žádné obavy, zážitková agentura ESENNCE.cz veškeré zážitky zabalí do červené elegantní krabičky převázané světlými stužkami. Součástí krabičky je nejen výše zmíněný certifikát, ale také průvodní dopis, na který si můžete zvolit svůj vlastní text určený pouze vašemu partnerovi.

Tak kupte zážitek milované osobě a užijte si společně Svátek všech zamilovaných!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    To je super nápad. Škoda, že jsem článek nenašla před Valentýnem. Letos se totiž přítel vytáhl a nechal mi poslat krásné růže od https://www.florea.cz/produkty/rezane-ruze-1 a musím říct, že mě tím hodně překvapil, tak bych se měla na příštího Valentýna taky nějak vytáhnout.