Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, se kvapem blíží. Možná sis už naplánovala, jak se svým přítelem tenhle srdíčkový den strávíš.  Máš představu večeře při svíčkách, lahvinky nějakého vína nebo sektu a následného přesunutí do postýlky – zkrátka ideální Valentýn. Taky určitě přemýšlíš, čím tě tvůj miláček obdaruje.

avatar

Katka Š.

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, se kvapem blíží. Možná sis už naplánovala, jak se svým přítelem tenhle srdíčkový den strávíš.  Máš představu večeře při svíčkách, lahvinky nějakého vína nebo sektu a následného přesunutí do postýlky – zkrátka ideální Valentýn. Taky určitě přemýšlíš, čím tě tvůj miláček obdaruje. A v tuhle chvíli se možná zděsíš, protože ty jsi pro něj ještě nic nevybrala. Každá víme, jak je těžké dárek pro kluka sehnat. Inspirovat tě může následující článek.

Valentýn - jak vybrtat dárek pro kluka

Vybrat ten správný dárek pro kluka za rozumnou cenu není žádná legrace.

Dárek pro kluka – jak si užít Valentýn zároveň s ním

V poslední době se na našem trhu roztrhl pytel s takzvanými „zážitkovými dárky“. Určitě jsi o tom už slyšela, jednoduše jde o to, že si na internetu (nebo v malých obchůdcích, které většinou bývají v nákupních centrech) vybereš nějaký zážitek, například let letadlem, víkendový pobyt v luxusním hotelu nebo projížďku po Vltavě, zakoupíš certifikát a ten následně někomu daruješ. Výhodou takového zážitku je to, že většinou bývá pro dva. A dárek pro kluka je na světě. Zážitkové firmy samozřejmě nezahálely a blížící se Valentýn využily. Tudíž si teď můžeš vybrat z nepřeberné nabídky různých romantických večeří, pobytů, vířivek a tak dále.  Inspirovat se můžeš například na www.uzijsto.cz. Jedná se sice o dražší dárek pro kluka, ale je přece Valentýn. Kdy jindy vyznat lásku více?

Valentýn – dárek pro kluka se srdíčky?

Možná většině z vás nebude jakýkoliv dárek pro kluka se srdíčky připadat vhodný. Samozřejmě to často bývají kýčovité věci, ale existují i takové, které jsou vkusné i praktické. Je tvůj přítel veliký gurmán nebo prostě jen rád mlsá? V tom případě je pro něj ideálním dárkem porcelánový set na fondue ve tvaru srdce. Může si v něm rozpustit sýr a do něj namáčet kousky pečiva. Zábavnější verze může být s rozpuštěnou čokoládou a kusy ovoce. Kdo ví, kam se taková čokoláda rozmaže a odkud se zase slíže. O zábavný Valentýn je  postaráno, navíc tě tahle věcička bude stát jen zhruba 700Kč. Přála by sis, aby tě tvůj přítel měl pořád při sobě, ale dát si tvojí fotku do peněženky ho nenapadne? Potom udělej malou fintu a kup mu klíčenku ve tvaru srdce, která je otevírací a slouží jako rámeček na fotku.  Dárek pro kluka máš vymyšlený a ještě si můžeš být jistá, že si na tebe vzpomene minimálně při zamykání. Klíčenku i set na fondue můžeš objednat například na www.darekdomu.cz.

Valentýn a dárek pro kluka? Romantická koupel!

Je večer, Valentýn pomalu končí a vy se vracíte z večeře.  Co mít takhle pro tvého kluka přichystaný ještě malý dárek? Tím může být voňavá romantická koupel při svíčkách. Můžeš jí připravit úplně jednoduše, účinek bude mít ale přímo magický. Sežeň si 4 svíčky, které postav na okraje vany a zapal. Dále nešetři pěnou do koupele – překrásně vonící vyrábí například firma L´Occitane (www.loccitane.cz, cca 500Kč). Nakonec nezapomeň na dvě skleničky, lahvičku vychlazeného bublinkového sektu a jahody. Taková koupel je asi nejlepší způsob, jak zakončit (nebo začít) romantický Valentýn. Stejně tak je po prožitkové stránce nejideálnější dárek pro kluka.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kosmo

  My jsme si letos s přítelkyní na valentýna udělali radost a dohodli se, že zkusíme něco nového. A dostali jsme tip na tenhle salon co dělá erotické masáže pro dva. Jelikož se tam nejedná o sex, tak jsme si řekli, že to zvládneme a nebudeme na sebe žárlit. Byl to zajímavý a vzrušující zážitek, ale něco jsme si museli zaplatit, to jako jo.

 • kristýna ryglová

  Já jsem vždy kupovala přítelovi k Valentýnu jen nějakou čokoládu. Letos jsem proto chtěla změna a vybírala jsem luxusní pánské náramky. Nakonec mi padl do oka z https://www.midorini.cz/panske-naramky/ a myslím si, že se bude líbit i přítelovi.

 • http://www.darujzazitek.eu ivča

  Tak u chlapů převažuje názor, že valentýn je zbytečný, mi si ho celkem užíváme. A pokud bych volila nějaký dárek, tak asi zážitek společně pro oba. Taková společná masáž, romantický víkend, večeře při svíčkách nebo třeba i poukaz na projížďku na koních to není špatný.

 • Terezka

  Já jsem hledala dlouho, ale narazila jsem na toto: http://www.doobacco.cz Jde o nějaký nový tabák do vodních dýmek. Vypadá opravdu luxusně a na rozdíl od nějakého srdíčka to ten můj určitě ocení… :-)

 • Michaela, 15

  Lidi zamyslete se! MY JSME ČEŠI my máme jako den lásky a zamilovaných 1.MÁJ ne valentýn..všude v obchodech tet cpou cedule s valentýnem..na vánoce santa, misto dušiček hallowen , misto 1.máje valentýn….co bude dál? :/

 • Míla P.

  Velice inspirujici clanek. Davam palec nahoru!

 • Punk.Princess

  My s boyfriendem Valentýna neslavíme, taková kytka jen tak potěší mnohem víc.

 • GinGer Six

  Ja jsem miláčkovi vybrala dárek tak, že jsem si koupila nové sexy prádlo 8)