Orální sex od partnera je pro většinu žen velmi příjemnou záležitostí. Počet žen, který by orální sex doopravdy odmítal, je v mém okolí zanedbatelný. Vždyť většina z nás orální sex miluje a kvalitní mazlení si bez něj nedokáže představit. Jenže co když je chuť a nálada, ale partner se k ničemu nemá nebo z nějakých důvodů nemůže? Nebo jsi bez partnera? Odpírat si orální sex a vzdát se potěšení, když po něm opravdu toužíš, není řešením. Co si takhle pořídit malého, přesto velmi šikovného pomocníčka jménem Sqweel, o kterém se bez obalu dozvíš každý detail. Tuto věcičku jsem totiž vyzkoušela na vlastní klín!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Máš chuť na hezký orálek, ale přítel není k dispozici? Svěř svou mušličku geniálnímu vynálezu, který to s ženou zkrátka umí.

Máš chuť na orálek, ale přítel není k dispozici? Svěř svou mušličku geniálnímu Sqweelu, který to s ženou zkrátka umí.

Sqweel je miláček, který si tě získá

Simulátor orálního sexu Sqweel (neboli klitoliz) je název parádní erotické pomůcky, která ti připraví pořádnou smršť slasti. Sama víš, že s tebou jednám férově a žádné téma, ani to sebevíc ožehavé, mě nezastaví :-) . Proto jsem pro tebe připravila užitečnou recenzi malého elektronického lízače Sqweel, kterého jsem sama vyzkoušela a mohu zaručit, že funguje fantasticky a dopřeje ti slastný orální sex.

Seznámení s klitolizem

Mnohé erotické pomůcky fungují na principu vibrace, což však není případ šikovného Sqweelu. Sqweel totiž funguje na principu rotace silikonového kroužku, na kterém se nachází několik jazýčků. Zpočátku jsem byla vůči simulátoru Sqweel skepťouš, ale jeho vyzkoušení mě přivedlo k pocitům eufórie a samozřejmě i uspokojení :-) . Stačí vložit do lízacího parťáka baterky a orální jízda může začít. Jak jsem zjistila, Sqweel si můžeš regulovat podle potřeby až třemi stupni a nastavit si takovou intenzitu, jenž tě dovede až na vrchol samého blaha. Tudíž nemusíš kazit vzrušení dirigováním přítele, aby zrychlil nebo zpomalil. Stačí si uzpůsobit intenzitu lízání podle svého, bez nutnosti vydat slůvko. Dokonalé tempo uspokojování pokračuje bez problému. Sqweel má jazýčky vyrobené z lékařského silikonu, ale i přesto je doporučováno použít při tomto orálku lubrikační gel, na který alespoň já nedám dopustit. Sqweel

Proč je Sqweel lepší než chlap?

Kromě seznámení s tímto super orálním společníkem, ti přináším souhrnné poznatky, které jsem při použití klitolizu pochytila.

  • Ať je tvůj partner na cestách, nebo z jiných důvodů nemůže, je tu připraven klitoliz Sqweel, který ti dopřeje orální sex za každého dne i počasí :-) .
  • Jeho energie vážně nevyprchá.Za poměrně krátkou dobu, kterou u mě Sqweel bydlí, už dostal chudinka pořádně zabrat a není divu, když jsou jeho jazýčky hbité a nevyčerpatelné. Není tedy nutné, když už partnerovi bolí jazyk, doběhnout do slastného vrcholu drážděním pomocí prstů. Zkrátka přiložíš Sqweel a můžeš si ho užívat, na jak dlouhou dobu chceš, aniž by mu došel dech. V závěru to třeba uvítá i tvůj přítel, který se může k hrátkám mezi tebou a klitolizem přidat.
  • Lízání od klitolizu je opravdu velmi podobné tomu, jako když tvůj klín uspokojuje přítel. Je to právě tím, že materiál je z příjemného silikonu, jazýčky jsou úžasně měkké a toho malého rošťáka příjemně masírují. Pokud k tomu použiješ ještě lubrikační gel na vodní bázi, bude to budit dojem slin a podpoří to tvůj slastný prožitek. Zkrátka je šikovný Sqweel opravdu jednička a už po prvním vyzkoušení si ho zamiluješ.
  • Tohle a mnohem víc – Nejenže Sqweel umí, co umí. Ve skutečnosti přináší daleko víc. Kromě těchto jazýčků můžeš totiž vyzkoušet i jiné erotické pomůcky, perfektní nástavce, nebo jazýčky s vibrováním. Krom toho však můžeš Sqweel využít i k tomu, aby váš sex dostal příchuť něčeho nového a nepoznaného.

Je libo zažít toho víc?

O tom, že je hračička Sqweel borec a nabízí parádní orální sex, není pochyb. A o tom, že ozvláštní celý sex je také bez debat. Přesto se můžete s přítelem poohlédnout i po jiných sexuálních hračkách, které vašemu dovádění dají novou příchuť. Na výběr toho málo opravdu není. Co třeba vyzkoušet moderní vibrátor, masážní strojky nebo podobné erotické pomůcky, s kterými se můžete navzájem dohánět k vzrušujícímu šílenství? Samozřejmě se nemusíte orientovat jen na klasické hračky, ale i na neokoukané pomocníčky. V postelovém království v posledním době letí sexy oblečení, které vás oba nažhaví. Spojit to můžete také s výběrem dárků, které vás oba potěší. Koho by nepotěšil dárek v podobě neodolatelných afrodisiak, nebo pro ženy dárkový balíček, který bude obsahovat různé erotické pomůcky a jiná překvapení. Zkrátka možností máte opravdu spoustu. Vybrat ty správné erotické pomůcky je jednoduché. Ukaž v sobě stránku divoké dračice a vyber si ty nejlepší erotické pomůcky, z nichž bude přítel opravdu paf. Váš sex může proplouvat vzrušující bouří velmi snadno, chce to jen trošku odvahy a experimentování.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář