Nesnášíš pečení vánočního cukroví? Hodiny strávené v kuchyni ti připadají jako mrhání drahocenným časem? Užij si bouřlivý orgasmus na kuchyňské lince a vaření se stane tvým koníčkem.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Sex v kuchyni

Stojíš u kuchyňské linky, válíš jedno těsto za druhým a napadá tě tisíc jiných věcí, jak trávit volný den? Nezoufej i obyčejné pečení cukroví se náhle může proměnit v silný erotický zážitek v podobě vášnivého milování na netradičním místě. Sex a jídlo patří mezi největší vášně lidstva, proto se ne nadarmo říká, že láska prochází žaludkem. Muži sex v kuchyni skutečně milují, jelikož si podvědomě toto místo spojují s uspokojením z jídla. Ještě větším uspokojením pro ně je pohled na tebe, když mu s láskou tento boží dar chystáš.

Sex při pečení
Zpestři si milostný život a vyzkoušej sex na netradičním místě.
zdroj: data.whicdn.com

Bouřlivý orgasmus

Chceš svého miláčka zlákat k milostným radovánkám, zažít bouřlivý orgasmus a zpestřit si jinak nudné každodenní činnosti v kuchyni?

Přepadovka zezadu

Obleč si ležérní košili, tričko nebo jakýkoliv kus domácího oblečení. Délka by měla být tak těsně pod zadeček. S erotickou vizáží to příliš nepřeháněj, chceš působit sexy, přirozeně a nenápadně. Dnes se ovšem vyhni také domácím vytahaným teplákům a zůstaň jen v hezkých vyzývavých kalhotkách nebo ještě lépe úplně na „ostro“. Pak stačí počkat, až tvůj vyvolený půjde okolo. Ohneš se do trouby, ukážeš sexy zadeček a máš vyhráno. Poloha zezadu pro tebe může být velmi vzrušující. Opři se pevně lokty o pracovní desku, zamezíš tak pohybu při přirážení a jeho ztopořený penis může pronikat pěkně do hloubky. Kluci tuto polohu milují, přebírají vládu, oni jsou těmi hlavními hrdiny, oni rozhodují jak rychle a hluboko budou přirážet.

Nech se přepadnout zezadu.
Nech se přepadnout zezadu.
zdroj: data.whicdn.com

Orální slast na kuchyňské lince

Pokud jsi vyznavačkou orálního sexu, opři ho zeď, rozepni kalhoty a vykuř mu ho. On tebe pak na oplátku vysadí na linku, kde bude mít krásný a přehledný přístup k tvému rozkroku. Pokud je jeho výška pasu přiměřená výšce pracovní desky, na které sedíš, může mezi tvoje roztažené nohy vsunout svůj nástroj.

Na kuchyňské lince
Sedni si na linku a roztáhni nohy. Naskytneš tak krásný a přehledný přístup k tvému rozkroku.
zdroj: data.whicdn.com

Na zemi blízko lednice

Pokud už vyzkoušíte všechny možné varianty ve výšce, přesuňte se na zem. Zde můžeš ukázat svoji dovednost třeba v poloze na koníčka. Pokud jste v blízkosti lednice, můžeš toho bezpochyby využít. Nejen, že pohled na jídlo povzbuzuje chuť na sex, ale lednička také nabízí bezpočet využití pro milostné hrátky. Můžete si po těle přejíždět kostkami ledu, vzájemně se polévat šampaňským, natírat čokoládou, šlehačkou a zbytky pak slízat. Velmi vzrušující je prý přejíždět přes bradavky rozkrojenou kuličkou hroznového vína.

Na zemi.
Zem je sice studená a tvrdá, ale při rychlém a nedočkavém sexu první ideální příležitost.
zdroj: data.whicdn.com

Šidítka

Pro náhradu vibrátoru můžeš sáhnout do mísy s ovocem či zeleninou. Takový banán, mrkev či okurka může být neskutečně vzrušující zážitek. Ale pozor, na tento erotický nástroj je lepší použít ochranu, abys nedostala nějakou infekci.

Afrodiziakum

Jestliže spojíme to, co nám chutná s předehrou, výsledkem bude kvalitní a nezapomenutelný sex! Jak jistě každý ví, zaručeným afrodiziakem je čokoláda, ústřice, chilli papričky (v omezeném množství), banány, mandle, ořechy. Kuchyně je ideálním místem pro vaše orgie. Vůně koření a ovoce totiž údajně zvýší přítok krve do ženských genitálií a díky tomu mají dámy mnohem vášnivější a intenzivnější orgasmus.

Na co si dát pozor!

Pozor si musíš dát, především pokud dojde k vášnivému, neplánovanému a divokému sexu. V zápalu létají talíře, příbory, spotřebiče, prostě vše co je po ruce a právě na nesprávném místě.

Divoký sex, kdo bude uklízet ten nepořádek?
Divoký sex, kdo bude uklízet ten nepořádek?
zdroj: data.whicdn.com

Spálené cukroví

Pokud jsi stihla dát plech s cukrovím do rozpálené trouby, ještě než se tvůj divoch na tebe vrhl, je téměř jasné, že tuto dávku připálíš. Jen těžko si v zápalu vzrušení vzpomeneš, že se něco peče. Poznáš to až po čuchu.

Horká trouba, pára, plotýnky

Pozor si dej na knoflíky sporáku. Jedno neopatrné otočení může tvé tělo rozpálit v tom špatném slova smyslu. Podobně je to s vařící vodou či utíkající párou na sporáku. Taková opařenina či spálenina, nejenže zničí sex, ale také neskutečně bolí a nechává dlouhodobé následky.

Při žhavém divokém sexu snadno zapomeneš, kde co pálí, syčí či hoří.
Při žhavém divokém sexu snadno zapomeneš, kde co pálí, syčí či hoří.
zdroj: data.whicdn.com

Ostré předměty

Pozor na ostré předměty. Snaž se vyhnout místům, kde máš umístěny nože a ostré předměty, abys v návalu vášně nedostala místo divokého orgasmu bodnou ránu.

Právě dnes se chystám žmoulat vanilkové rohlíčky, když o tom tak přemýšlím… jdu si uklidit nože…musím být vždy připravena.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář