Sex už dávno nemusí být jen stereotypní a ne příliš zábavná činnost. V prvních měsících čerstvého vztahu si ho sice pořádně užíváš, časem však může vášeň vyprchat. Jak tomu tedy zabránit? Jde to vůbec? Samozřejmě! A to nejen pouze pomocí nových a často dosti krkolomných poloh. Díky obrovskému rozmachu na trhu s erotickými pomůckami máš nyní k dispozici nepřebernou řadu pomocníků. Tyto sexy hračky mají různá využití a já ti pomohu se v nich zorientovat. A rozhodně ani nezapomenu na hračky, které můžeš využít sama ve volné chvilce!

avatar

Katka Š.

Užij si sexy hračky

Nabít baterky a divoká akce může začít!

Sexy hračky – zn.: Tvrdě!

Začněme hezky zostra. Pokud nepatříš mezi křehotinky a v posteli máš ráda pořádné rodeo, jsou následující sexy hračky právě pro tebe. Navíc jestliže tvůj přítel nemá o tvých touhách zatím ani ponětí, kup je a tím mu jemně naznač, po čem toužíš. Když bude souhlasit, můžeš je na něj rovnou použít.

Pouta a maska přes oči: Nepředstavuj si hned tvrdá a studená policejní pouta. V dnešní době seženeš i pouta obalená příjemnou měkkou kožešinkou, tudíž nehrozí ošklivé otlačení na rukách. Maska přes oči (podobná té, která se používá například na spaní) dodá vašemu sexu tu správnou jiskru – netušíš, co se s tvým tělem bude dít a to tě vybičuje až na hranici vzrušení. Tyto klasické sexy hračky by neměly chybět v žádné posteli.

Bičík: Můžeš si sehnat různé druhy bičů, od kožených (to ale může vážně bolet, nezapomeň se s partnerem domluvit!) až po roztomilé růžové bičíky, které slouží spíše pro okrasu a šimrání. Nevěřila bys, kolik mužů vzrušuje, pokud jejich partnerka drží bičík v ústech a se sexy pohyby se k nim přibližuje.

Kulaté sexy hračky

Říká se jim erekční kroužek nebo také ring a jejich účinek si užijete oba dva. Na trhu je obrovské množství kroužků – vibrační, s různými výčnělky, které partnerku příjemně dráždí, gelové, s návleky na varlata, různé barvy, tvary a velikosti. Muž si tento kroužek navlékne na ztopořený penis, čímž si zajistí nejen pořádnou a dlouhou erekci, ale díky příjemné těsnosti i krásný orgasmus. Nemusím snad dodávat, jak si takové sexy hračky užije partnerka.

Sexy hračky pouze pro tebe

Vibrátor: Klasická a již dlouhá léta známa pomůcka. Pokud patříš mezi ty, které dokážou dosáhnout vaginálního orgasmu, je pro tebe vibrátor jasnou volbou. Jestliže s tím máš trochu problém, nezoufej a kup si vibrátor se speciálním nástavcem, který zároveň dráždí tvůj klitoris. Úspěch a parádní orgasmus zaručen! Tyto sexy hračky se můžeš vybrat opět z velké řady všech tvarů, barev, velikostí, materiálů a různých podob. Navíc existují i takové, které se po zapnutí různě otáčí a kroutí.

We-Vibe 2: Jedná se o speciální vibrátor ve tvaru U, který měří 8,5cm a má 9 druhů vibrací. Je speciálně vyroben tak, aby stimuloval tvůj G bod a zároveň klitoris. Od dámské populace má velmi kladné ohlasy. Je voděodolný a dobíjí se adaptérem.

Nea: Tato pomůcka je tak elegantní a diskrétní, že by nikdo ani neřekl, k čemu se vlastně používá. Má plochý tvar se zahnutou špičkou a je speciálně určena k vibrační masáži klitorisu.

Jak vidíš, sexy hračky mohou okořenit jak tvůj sexuální život, tak i tvé soukromé chvilky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Miselanda

    Poradit jak na výběr erotické hračky je poměrně těžké a ošemetné. Někdo dá přednost levnějšímu gelu (pak si ale stěžuje na zápach a nekvalitní zpracování), někdo čistému silikonu, ale prská při jeho vysoké ceně. Plus ne všichni chtějí experimentovat třeba s análními hrátkami. Je to těžká věc poradit dobře a všem…