Většina článků ti poradí, jak nejlépe orálně uspokojit muže. Pro mnoho dívek a žen je orální sex jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu. Tady jsou tři polohy, při kterých si to fakt užiješ.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Cesta na jih

Každá žena si přeje uspokojit svoji touhu pokaždé, když se její partner vydá tam na jih. Ale nejde jen o konečných pár vteřin vyvrcholení. Celý proces lízání přináší řadu krásných slastných pocitů. Čím více se blíží orgasmus, tím jsou pocity intenzivnější.

Užij si orální slast
Nestyď se říct, co tě vzrušuje.
zdroj: pinterest.com

Jak dlouho jí to mám dělat?

Kluci se často ptají, jak dlouhou dobu mají uspokojovat svoji milou pusou. Nic nejde uspěchat, správný partner by měl být trpělivý a vytrvat tak dlouho, jak to bude jeho něžné polovičce příjemné. Však my si řekneme, kdy už to stačí.

Klitoris musí být prohřátý

Aby došlo k těm nejintenzivnějším prožitkům, je zapotřebí poštěváček rozehřát, než se začne stimulovat. Takže pánové, není potřeba hned se pustit do tížené oblasti hned, jak si stáhneme kalhotky.

Poštěváček je jako poledne

Myslete si třeba, že oblast pochvy je jako hodiny. Klitoris bude tedy poledne a tady bude závěr vaší cesty. Mnohé ženy jsou obzvláště citlivé mezi oblastí 2. a 3. hodiny, takže to je to pravé místo pro start. A nezapomeňte používat prsty. Začleněním jazyka i manuální stimulace navodíte střídání slastných pocitů.

Pokračuj v jízdě

Teď už jsi dobře rozehřátá a připravená na divokou jízdu, můžeš tedy vyzkoušet naše tři polohy. Stejně tak jsem poprosila tři páry, ženy nám pak sdělily, jaký byl jejich prožitek, co bylo příjemné a co naopak bylo nevyhovující.

1. Pohodlně na něm

Partner si lehne na záda, nohy jsou pevně opřené a pokrčené, krk si podloží polštářem pro lepší podporu a přístup k tvému klínu. Ty si lehni na něho, hlavu si pohodlně opři o jeho kolena a pánev podsuň k jeho hlavě. Nohama se zapři o postel za jeho hlavou.

Pro a proti
Tato poloha byla pro všechny tři páry velice pohodlná, muži si museli více podložit hlavu. Poloha umožňuje snadný přístup k nejcitlivějším částem, jeho volné ruce mohou dělat vše, co se jim zlíbí. Dámy si chválily partnerův přístup k celé pochvě, hrázy i řitnímu otvoru, kde je dráždění jazykem také nesmírně vzrušující.

Pohodlně na něm
Lehni si pohodlně na něho a nastav svůj klín.
zdroj: menshealth.com

2. Poloha na boku

Oba si lehnete na bok opačným směrem, podobně jako u polohy 69, ale tady neležíte na sobě nýbrž vedle sebe. Partner pohodlně položí hlavu na tvoje stehno přímo k rozkroku a druhou nohu položíš přes vrchol jeho hlavy, takže obě jeho uši budou zakryty tvými stehny. Této poloze se také říká orgasmické chrániče uší.

Pro a proti
Tato poloha také umožňuje přístup do celé vulvy a je neobyčejně pohodlná, což umožňuje vydržet dlouhou dobu. Navíc pokud budeš chtít, můžeš také věnovat pozornost partnerovým intimním oblastem. Pro ženy byla poloha příjemná díky přístupu, ale lépe si prý vychutnají orgasmu, když leží klasicky na zádech, nebo na partnerovi jako v předcházející poloze. Naopak muži tuto polohu vybrali jako nejpohodlnější a nejvíce erotickou. Přitištěná partnerčina stehna jsou prý velice sexy.

Poloha na boku
Lehněte si proti sobě na bok, podobně jako v poloze 69. Tím máte oba volný přístup k intimním místům.
zdroj: menshealth.com

3. Kde je vyšpuleno, tam je dovoleno

Stojíš před partnerem, ohneš se dolů a rukama se chytíš kolem kotníků pro dobrou stabilitu. On si klekne za tebe, podle potřeby si podloží kolena polštářem a rukama tě přidržuje za boky.

Pro a proti
Tato pozice je výhodná především pro muže, jelikož pohodlně klečí a naskýtá se jim otevřený pohled do vašich útrob. Navíc mají možnost stimulovat klitoris ručně. Pro nás dívky je tato poloha méně pohodlná. Ani jedna z těch, které ji vyzkoušely, tíženého orgasmu nedosáhly, protože bolest v nohou, zádech a návaly krve do hlavy je po chvíli donutily ke změně pozice.

Kde je vyšpuleno, tam je dovoleno
Stojíš s vyšpulenou prdelkou a tvůj drahoušek klečí za tebou, čímž se mu naskýtá otevřený pohled do tvých útrob.
zdroj: menshealth.com

Určitě polohy vyzkoušej a napiš, jestli jsi pro některou z nich, nebo preferuješ raději klasiku.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.