Prožíváš právě rozchod nebo ses prostě rozhodla užívat si volnosti? Možná právě to je skvělá příležitost, jak si léto užít naplno. Nepropadej hlavně panice, že jsi sama, protože právě to můžeš skvěle využít ve svůj prospěch.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Prožíváš právě rozchod nebo ses prostě rozhodla užívat si volnosti? Možná právě to je skvělá příležitost, jak si léto užít naplno. Nepropadej hlavně panice, že jsi sama, protože právě to můžeš skvěle využít ve svůj prospěch. Sestavili jsme pro tebe hned několik skvělých způsobů, jak si léto užiješ naplno – a single!

Jsi sama, a proto jen sedíš doma? Vyskoč ze začarovaného kruhu a vyraž do společnosti.

Jsi sama, a proto jen sedíš doma? Vyskoč ze začarovaného kruhu a vyraž do společnosti.

Pořádej vlastní akce

Nedostala jsi žádnou pozvánku na párty? Tak proč zahálet, rovnou uspořádej vlastní akci. Věř, že existuje plno lidí, kteří jistě nemají o prázdninách co na práci a nudí se (jen to třeba nedávají najevo). Vytvoř pozvánky a nachystej super jídlo. Uvidíš, že se nejen skvěle pobavíš, ale také možná poznáš nové přátelé.

Pozvi se sama

Být single rozhodně neznamená, že musíš sedět znuděně doma. Je čas začít si plánovat a zapisovat do diáře. Snaž se zjistit, kam nejčastěji chodí tvé přátelé se bavit. Nakonec,proč by ses nějaké extra párty, na kterou chodí většina tvého okolí, nemohla zúčastnit i ty sama? Jestliže ti tví kamarádi neřeknou, kam zrovna jdou, udělej si malý průzkum sama. Neboj se navštěvovat akce, na kterých si nikdy nebyla. Snaž se být co nejvíce ve společnosti. Můžeš si vzít nějaké pěkné šaty, udělat dobrý dojem a pak sama uvidíš, že každý bude chtít znát tvé jméno.

Jeď na dovolenou či výlet (a klidně sama)

Neustále si říkáš, jak by ses chtěla někam podívat, ale pořád se držíš zpátky a ne a ne něco podniknout? Změň svůj přístup a začni místo plánování více konat. Nemusíš jezdit na výlet či dovolenou s kamarádkou. Můžeš vyrazit sama – protože i tak se dají skvěle poznat nové lidi. Stačí i, když navštívíš nějaké místo, kde jsi nebyla a nemusí to být nutně v zahraničí. Vezmi s sebou foťák a užívej si.

Udělej radost sama sobě

Dávala sis peníze stranou, abys mohla svému teď už ex příteli koupit nějaký pěkný dárek? Tyto peníze využij pro sebe. Kup si něco krásného, po čem už dlouho toužíš. Každý si zaslouží být občas obdarován a rozhodně to nemusí být od kamarádky nebo přítele. Můžeš udělat radost sama sobě. Uvidíš, že jakmile ti v šatníku budou vyset nové krásné šaty, život ti bude připadat hned o něco hezčí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Meg

    To jsou rady k nezaplacení! (Ironie samozřejmě)