Každá životní etapa má svoje pro a proti. Jedna taková má název období středních a vysokých škol, kdy jsme mladé a užíváme si takřka bezstarostné dny, než přijde ta opravdová dospělost a starost o domácnost. Jenže vše něco přináší a odnáší, jako třeba to, že studium nám bere náš volný čas, který chceme trávit se svými kamarády a rodinou.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Každá životní etapa má svoje pro a proti. Jedna taková má název období středních a vysokých škol, kdy jsme mladé a užíváme si takřka bezstarostné dny, než přijde ta opravdová dospělost a starost o domácnost. Jenže vše něco přináší a odnáší, jako třeba to, že studium nám bere náš volný čas, který chceme trávit se svými kamarády a rodinou. Nám holkám pak chybí kamarádky, se kterými jsme se scházely na kus řeči.

Uspořádej pyžamovou párty

Je pyžamová párty hloupost, nebo skvělý způsob, jak si s kámoškama užít hromadu zábavy?

Drbací dýchánek trošku jinak

Pokud tedy také patříš mezi slečny, kterým chybí zábava a drbací dýchánky s kamarádkami, nech si od nás poradit, jak vše během volného víkendu napravit. Vzhledem k tomu, že nás životem provede mnoho věcí, které stojí za povězení, nebude nám na společné klábosení stačit jeden den, a proto je potřeba užít si kamarádek i přes noc. Perfektní věc, jak tohle skloubit, je uspořádat pyžamovou párty, na které můžeš se svýma kamarádkama vyvádět prakticky cokoliv. Pokud jde o pozvání, neboj se zvednout telefon a nabídni tvé kámošce víkend plný srandy, zábavy a společného dovádění. Nezapomeň však na to, že je nutné se ujistit, zda se tvé plány nebudou překrývat s těmy jejími, proto si s ní nejdřív trochu povídej a pozvání navrhi až po chvíli.

Anketa

Co ty a pyžamová párty?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Zabavit, zasytit a nezapomenout

Pokud si však nejsi jistá, zda by jsi své kamarádky dokázala zabavit na celý večer, máme tu pro tebe několik tipů, aby se nenudily. Jako první si můžete nejdříve povídat o tom, jaký byl uplynulý týden a jaké mají nové zážitky. Až si s kámoškama řekneš vše, co bylo třeba zdrbnout, můžete si pustit nějaký film, ať už jde o romantickou komedii, nebo horor. Je samozřejmé, že na takovou pyžamovou párty nesmíš zapomenout ani vhodné občerstvení v podobě chipsů, popcornu, alko i nealko nápoje nebo společně můžete uvařit nějakou večeři. Měla by sis však pořádně promyslet, co tvé kamarádky mají rády, aby si se trefila do jejich gusta.

Nezapomenutelný zážitek

Další věc, na kterou nesmíš zapomenout je čas. Je totiž naprosto přirozené, že někdo dostane hlad ve 3 hodiny ráno, takže si vše musíš připravit tak, aby jsi pak neupadala do rozpaků, co s tím. Měj proto všeho dostatek. S kámoškama si ze společného večera můžete každá také něco odnést, proto si například upleťte podobné náramky, vytvořte bláznivé fotografie, pusťte si oblíbené songy, hrajte karty. Na každé takové párty je důležité, aby si ji každá tvá kamarádka dobře pamatovala a v budoucnu ji i ráda zopakovala třeba u sebe doma.

Pravidla jsou IN

Pokud tě napadla nějaká šílená věc, jako vstup pouze v růžovém, nebo fialovém pyžamku, klidně tohle pravidlo ponechej. Tvé kámošky tohle neodradí, ale naopak svou aktivitu zvýší a je možné, že nadiktují další pravidla, která se budou muset na párty dodržovat. Při každém jejich porušení nevznikne nic jiného,než kopec srandy navíc, takže se toho neboj a vzhůru do přípravy!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář