Sex se ti opravdu líbil, ale jen do té doby, než si ho začala provozovat se svým klukem. Říkala sis, že je třeba nezkušený a zlepší se to, ale po několika měsících, kdy si myslí, jak tě vzrušuje, když ti drtí prsa a div ti nerozmačká i „jí“, tě to opravdu přestalo bavit.

avatar

Nikol Chrástová
Blogerka se zájmem o vše zajímavé, co se objeví v jejím zorném poli.

Sex se ti opravdu líbil, ale jen do té doby, než si ho začala provozovat se svým klukem. Říkala sis, že je třeba nezkušený a zlepší se to, ale po několika měsících, kdy si myslí, jak tě vzrušuje, když ti drtí prsa a div ti nerozmačká i „jí“, tě to opravdu přestalo bavit. Jenže jak mu říct, že takhle se to fakt nedělá, aniž by se cítil dotčený nebo aniž by sis ty připadala hloupě?

S každým člověkem jsou postelové hrátky jiné a většinou chvilku trvá, než se společně naladíte na stejnou vlnu.

S každým člověkem jsou postelové hrátky jiné a většinou chvilku trvá, než se společně naladíte na stejnou vlnu.

Jdi na to oklikou

Pokud nejsi typ dívky, která řekne všechno na plnou hubu, bude tahle metoda asi nejlepší. Navíc chlapci si přijdou jako pánové tvorstva, hlavně když si myslíš, že na všechno přišli oni, tak proč při tom nenechat i tvého přítele? Zkus mu třeba navrhnout, že si příště pustíte porno, které samozřejmě vybereš ty. Najdi nějaké péčko, které nebude nijak nechutné a nebude se tam provozovat grupáč, spíš nějaké, kde ten sex vypadá i citlivě. Až se na to budete dívat, nezapomeň to komentovat. „Hm, to je super co jí tam teď dělá, to by se mi líbilo.“ „Wow, viděl si to, nechceš to zkusit?“ Podobné průpovídky by i totálnímu oslovi napověděli, že ta jeho metoda asi nebude to pravé ořechové a že by mohl zkusit to, co právě viděl.

Jdi na to zpříma

Nevadí ti, říct mu přímo do očí nebo alespoň do obličeje, co by se ti líbilo a co po něm vlastně v posteli chceš? Až se budete mazlit a on zase začne rozjíždět svoje drtící rodeo, řekni mu, že mu ukážeš, jak na to. Chyť mu ruce a pomalu je nasměruj na správná místa, když bude moc mačkat, tak ho přes ruku lehce plácni. Pokud si pořád nedá říct, tak mu ruce nekompromisně drž a osahávej se jeho ručkama sama. Když to pořád nebude chápat, prostě mu řekni, že tak sakra ne!

Jdi na to stejně jako on

Někdo to prostě nepochopí, i když bys mu to napsala velkým tiskacím písmem na monitor. Jestli si už opravdu nevíš rady, jdi na to jeho metodou a začni mu to oplácet. Zmáčkne ti bolestivě prso? Štípni ho do bradavky. Rve ti tam celou ruku a nezajímá ho, že ti to není zrovna příjemné? „Omylem“ mu zmáčkni jeho chloubu nebo mu přimáčkni kulky, protože to pro něj bude také hodně bolestivé. Když pochopí, že je pro tebe sex s ním spíše mučení a trápení, tak se určitě polepší.

Vzdechy to řeknou za tebe

Jsi moc velká stydlivka na to, aby zkusila jednu z popsaných metod? Můžeš zkusit metodu „vzdechů a stenů“. Při „akci“ se mu určitě nějaký dotyk nebo pohyb i hodně povede, takže to dej patřičně najevo. Když začne dělat něco, co se ti líbí – sahat na správná místa, dělat správné pohyby, začni hlasitě vzdychat a sténat. Většinu kluků to dost nažhaví. Když se ale vrátí ke svým starým nepovedeným hmatům, tak zarytě mlč. Bude toužit po dalším vzdychání, takže se začne snažit!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Julie

    Přímo, souhlasím s Lukášem: Mluvit, mluvit a mluvit :) Tyhle metody bych zkusila jen když bych chtěla ten vztah nějak obvzláštnit (třeba ta s tím péčkem je fajn)

  • Lukáš

    Proč tyhle triky? Stačí jednoduše říct co se vám líbí a co ne, pokud je takový hlupák a nepozná to sám.