Také tě trápí, jaký dojem uděláš při postelové chvilce na svého miláčka? Každý jsme originál a tudíž každému se líbí něco jiného a naopak také nelíbí. Zde ti přináším pár tipů, jak na tebe tvůj milý rozhodně nezapomene a především to, čeho by ses měla při vašich intimních chvilkách raději vyvarovat, jedině tak si totiž sex užijete oba a naplno.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Pochopitelně je důležité dělat pouze to, co sama chceš, ale hledáš-li inspiraci, jsi tu správně!

Pochopitelně je důležité dělat pouze to, co sama chceš, ale hledáš-li inspiraci, jsi tu správně!

Jak žehlící prkno

Kluky a obecně muže rozhodně nepřitahuje, pokud se holka v posteli chová jako prkno. Některé dívky dokonce předstírají orgasmus, aby svého miláčka třeba neurazily. Jenže je to tak správně? Ne, rozhodně není! Snaž se být při sexu velmi aktivní. Vyjadřuj pomocí zvuků a dotyků to, co tě nejvíce vzrušuje a naopak se neboj dát najevo, i pokud se ti něco nelíbí, nebo tě to nezvrušuje. Tvůj miláček alespoň příště bude vědět, kam sáhnout a věř, že klukům se odjakživa líbí, když se holka nebojí dát najevo, co jí dělá dobře.

Polibek za polibkem

Myslíš si, že líbání při sexu je záležitost pouze hluboce zamilovaného páru? Omyl! Kluci milují líbání stejně jako my holky, milují líbání celého těla a právě to je skvělý způsob, jak ho ještě více vzrušit. Takže rozhodně se nedrž pravidla “žádné líbání“, to by se klukovi nemuselo zamlouvat.

Nech ho vydechnout

Další věc, která klukům vadí, je přílišná snaha z jejich strany. Dokonce i jim se líbí, když holka občas převezme iniciativu a dokáže být v posteli dominantní, proto se toho neboj ani ty sama.

I on má rád romantiku

Je také dost možné, že si řekneš: “Hmm, tak tenhle kluk si na romantiku a citlivost určitě nepotrpí.” Jenže opak je pravdou, klukům se líbí, když jsou takové chvilky procítěné. Snaž se na svého partnera co nejvíce soustředit a rozhodně nemysli jen na sebe – to fakt nesnášejí. Tvůj kluk hlavně musí mít pocit, že to co mu děláš, mu děláš s chutí a vášní.

Máš chuť? Ukaž to!

Určitě ho dvakrát nevzruší, pokud si bude myslet, že jsi frigidní nebo prostě nemáš o sex zájem. Snaž se mu dát najevo, že jsi ochotna mu dopřát potěšení a investovat svůj čas do této intimní chvilky opravdu pečlivě – buď si jistá, že ti brzy oplatí stejnou mincí.

Sdílej vášeň

Věř nebo ne, ale klukům se zrovna nelíbí, když je sex jako hra na housle, tedy tichý. Mají rádi, když vědí, že si to skutečně užíváš – dokáže je to hodně vzrušit. Proto se neboj dát najevo, jak moc se ti to, co dělá líbí. Jen tak vlastně dáš svému miláčkovi najevo, co máš fakt ráda. Neváhej komunikovat a i mimo postýlku se o sexu se svým miláčkem klidně bav.

Není to jako dřív?

Přestal s tebou spát nebo spolu už nespíte tak často, jako předtím? Možná je příčinou nuda. Kluci nemají rádi, když je sex nudný. Proto jednej! Snaž se sex udržovat stále jako velmi zábavnou a nápaditou činnost, kterou si spolu budete moct dopřávat, kdykoliv chcete. Neboj se experimentovat, to mají kluci velmi rádi.

Moment překvapení

Dej si pozor na to, aby si tvůj kluk nemyslel, že o něj v posteli nemáš zájem. Kluci se chtějí cítit žádoucí. Snaž se proto převzít iniciativu a ukázat mu, že o něj stojíš TEĎ A TADY! Při společném nakupování si třeba zalezte do kabinky a oddávejte se společně krátké chvilce laskání – bláznivé, ale tvého kluka to rozpálí maximálně.

Neutíkej z místa činu

Co ale kluci zaručeně nesnášejí? Po dobrém sexu jednoduše vstaneš a začneš uklízet věci kolem – oblečení, spodní prádlo a tak dále. Tvůj kluk může mít pocit, že sex bereš jako intimní záležitost vhodnou k akorát tak nadělání nepořádku, a to je samozřejmě špatně. Po sexu s ním si proto hezky dopřej relax a vychutnej si tu příjemně unavenou chvilku.

Něžnosti vedou

Neboj se mluvit. Rozhodně ale v intimních chvilkách nevytahuj témata, jako co si dnes tvoje nejlepší kamarádka koupila, nebo že ten se rozešel s tou a tamten zase s tou. Spíše mu povídej o tom, že ti skutečně dělá dobře, když tě hladí na zádech nebo na bříšku. Uvidíš, jak rychle dostane chuť tě na tom bříšku opravdu hladit…

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář