Pokud máš žhavé tělo a nejsi stydlivka, můžeš se i ty přidat mezi ženy vydělávající si jako chodící billboard. Tenhle způsob obživy je na vzestupu nejen v USA, ale dokonce už i u nás.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Kozatý billboard zaujme

Billboardy patří k nejběžnějším propagačním formátům a tradičně patří k nosičům, které mají oslovit co největší počet lidí. Malování na tělo není žádná novinka, ale teprve až nyní se vyvinulo ve zcela novou formu šíření reklamy. Mezi tzv. Bill-bods se řadí i pianistka Margarita Dominguez z New Yorku. Namalovat si na tělo logo firmy jí napadlo před dvěma roky, kdy se příležitostně živila jako modelka. „Když mám na sobě namalovanou reklamu, každý se chce se mnou ihned vyfotit a fotkou se pak pochlubit přátelům na Facebooku,” říká Margarita. To si nyní dost dobře uvědomují i firmy, které oceňují virální šíření reklamy a pikantní originalitu nahatých billboardů.

Bill-bods
zdroj: huffingtonpost.com

Výnosný byznys s lidským tělem

Margarita se společně s kamarádem rozhodla na základě velké poptávky založit firmu, kde zaměstnává více než 20 sexy modelek. Ty si společnosti objednávají jako Bill-bods na různé promo akce a večírky. „Procházet se kolem 500 lidí, kteří si vás neustále fotí? Já to miluji!” sebevědomě dodává zakladatelka originálního byznysu, která má očividně nejen hudební talent.

Bill-bods
zdroj: huffingtonpost.com

Bill-bods
zdroj: worldofmargarita.com

Udělám vzkaz na svá prsa za 150 Kč

Důkazem toho, že trend malování reklamy na tělo přišel už i k nám, jsou nabídky mikroslužeb českých serverů. Jednou z nejpopulárnějších službiček je napsání libovolného vzkazu na prsa za 150 Kč. Tak co holky a blogerky, není psaní obyčejných PR článků už tak trošku nuda? Kozy ven a jde se fotit!

Vzkaz na prsa
zdroj: stovkomat.cz

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář