Určitě už jsi slyšela nějaká pravidla randění. Už víš, že máš být tajemná a hrát hry, aby sis udržela jeho pozornost, i když se to občas vzdaluje pravdě. Většinou totiž stačí být jen svá.

avatar

Kateřina Kafková
Cílevědomá a usměvavá dvacítka s vášní pro psaní, módu, boty a pěkné muže.

Chceš chodit s někým i bez obav toho, jestli naříkáš příliš mnoho nebo naopak málo. Je těžké vypořádat se s tímhle tlakem a setkat se s někým novým, kdo navíc může být tak odlišný. Je jednodušší zůstat doma, ale může se stát, že z tebe časem bude postarší paní s kočkami. Řiď se tedy mými radami a randění bude jednodušší!

Buď svá

Bav se s ním jako s kamarádem. Pokud jsi upovídaná, buď upovídaná. Pokud jsi raději více zticha, tak buď zticha. Čím dříve navzájem poznáte své skutečné já, tím dříve zjistíte zdali jste v souladu.

Důležité je být svá.
Důležité je být svá.
zdroj: pinterest.com

Buď upřímná

Pokud s ním nesouhlasíš, řekni to. Nemusíš být hrubá, ale pokud máš jiný názor, tak to přiznej. No co, že jste se na něčem neshodli! Mnoho žen se bojí říct svůj názor v obavě z nesouhlasu. Můžeš ale zjistit, že opak je pravdou. Můžeš se totiž nakonec ukázat jako odvážná holka, co má svůj názor a nebojí se ho říct.

Věř svým instinktům

Když se s někým seznámíš, uděláš si na něj obrázek poměrně rychle. Možná se s ním cítíš naprosto v pohodě. Nebo je ti s ním příjemně ale ani nevíš proč. Věř své intuici. I když ještě přesně nemůžeš říct, co konkrétně se ti na něm líbí, tak tvůj mozek může vyzvednout ty nejmenší podněty a registrovat je, aniž bys je mohla rozpoznat.

Věř svým instinktům
Tvůj mozek registruje podněty, kterých si ani nevšimneš.
zdroj: weheartit.com

Pokud ale udělá něco, co se ti naopak nezamlouvá, zpozorni a nesnaž se to jen zamést pod koberec s tím, že byl jen pošetilý. Věř sobě a svým prvním pocitům. 

Věnuj pozornost tomu, jak se chová k ostatním

Říkalo se, že máš sledovat, jak se chová jeho matka, a pak poznáš, jaký je člověk. Ale pokud to chceš vědět už dříve, než poznáš jeho matku, tak sleduj, jak zachází s lidmi obecně. Například když jdete na jídlo do restaurace. Jak se chová k zaměstnancům? Je příjemný a chová se k nim přátelsky? Nebo je neslušný a ponižuje? Obecně platí, že lidé mají stále stejné chování a nezáleží, s kým mají zrovna dočinění. Takže i když je na tebe zrovna hodný a k ostatním se chová nehezky, je pravděpodobné, že jednou na tom místě budeš také.

Nemysli na budoucnost

Většina z nás hledá Pana Božského, protože s ním chceme strávit zbytek života. Tak jak nemyslet na budoucnost? Přijde čas, kdy budete moct plánovat budoucnost, ale zatím příliš nespěchej. Jen si užívejte společný čas spolu. Dovězte se o sobě co nejvíce. Poznejte své dobré i špatné stránky. Podobnosti a rozdíly.

Netrav večery psaním tvého jména s jeho příjmením.
Netrav večery psaním tvého jména s jeho příjmením.
zdroj: pinterest.com

Nezabývej se po večerech tím, že do svého diáře budeš psát své jméno s jeho příjmením nebo nevymýšlej, jak pojmenujete vaše děti. Relaxuj. Pokud je to tak jak má být, přijde to vše samo.

Pokud tě odmítne, neber to osobně

To je něco, co bude pravděpodobně nejtěžší udělat. Jak si nevzít osobně, že tě odmítne, že jo? Jen proto, že nemá zájem o pokračování vztahu s tebou, neznamená, že jsi bezcenná nebo nejsi dost hezká. Máš spoustu přátel mezi muži, se kterými nikdy víc nebylo? Jsou atraktivní, zábavní a milí, ale ty nemáš prostě zájem, je to tak? To je ten stejný případ. Takže na tobě nic špatného není, jen prostě pro sebe nejste „ti praví“. Dívej se na to z té lepší stránky. Aspoň byl dost chlap na to, aby se ti přiznal, že nemá zájem. Mohl tě nechat trápit tím, že by tě vodil za nos a pak se už neozval. To bolí daleko víc. Poděkuj mu za to, že byl upřímný a nech ho jít. Tento seznam by mohl pokračovat dál a dál, ovšem už je třeba vyrazit ven a hledat „toho pravého“. Takže pamatuj, že důležité je být svá a věřit sama sobě, pak budeš dělat ta správná rozhodnutí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář