Sex couching (sex koučink) je metoda, která ti dokáže zlepšit sex přímo v praxi. Stačí jen najít toho správného trenéra. Chceš se i ty zdokonalit v postelovém umění?

avatar

Karolína Honsová
Dívka milující přírodu a svého přítele. Mezi její záliby patří především psychologie.

Trenér tak trochu jinak

Dnes není sex takové tabu, jako bývalo a lidé o něm mluví. Muži u piva, ženy u kávy. Jenže s kým mluvit, když nastanou problémy? V New Yorku a Londýně není běžný pouze trenér v posilovně, ale také tzv. sex couch. V češtině se lidé s touto profesí objevují pod názvem intimní koučové. Nabízejí jak individuální, tak párové sezení, ale také praktický „trénink“. Návštěvu intimního kouče může vyvolat nuda v sexu, neschopnost rozumět si nebo povídat o sexu a podobně. Dalším častým důvodem je nekvalitní ženský orgasmus, ale může to být také stydlivost nabídnout druhému praktiku ze strachu z odmítnutí. Nastávají situace, kdy ženy orgasmus raději předstírají, muži si hledají milenky, pár má sex jen zřídka či vůbec, … Intimní kouč se snaží takovým situacím předejít a pokud k nim došlo, tak je změnit k lepšímu. Ale stačí ti jen chuť zkusit něco nového.

Trenér v sexu učí, jak na to přímo při milostném aktu
Sex koučink může zkvalitnit tvůj sex po všech stránkách.

V zahraničí se s tím nepářou

Newyorský představitel Eric Amaranth poskytuje i neobvyklou praktickou schůzku. Probíhá tak, že je přítomen při milostném aktu jeho klientů. Nabídne jim erotické pomůcky a poradí polohy. Pár vše zkouší, zatímco kouč sedí v rohu místnosti. Za hodinovou službu pár platí 240 dolarů. Většina klientů přiznává, že jim to přišlo zpočátku zvláštní, ale poté zkusili takové věci, které by nikdy nezkusili a zažili mnohem lepší orgasmus.

Trenér v sexu učí, jak na to přímo při milostném aktu
Intimní kouč může být přítomen i při sexu. Je to sice zvláštní, ale řada klientů si nemůže stěžovat.

Nemusíte za koučem daleko

Do České republiky sex koučink přinesla Julie Gaia Poupětová. Nabízí individuální sezení (rozhovor) anebo SKYPE koučink. Mezi její služby patří také masturbační trénink. Jedná se o dvouhodinové sezení, které pomáhá dosahovat lepšího sebepotěšení. Všechny metody mohou zlepšit i již dobrý sexuální život k ještě lepšímu. Dále zabránit různým zábranám a otevřít zcela nové možnosti. Paní Poupětová často pořádá různé kurzy, ve kterých už název říká, v čem se budou klienti vzdělávat. Např. Umění potěšit muže, Jak rozeznít ženu (pozor holky, jedná se o kurz pro muže), …

Nestyďte se!

Nezáleží na orientaci, na věku ani na pohlaví. Sex by měl být součástí každého milujícího se páru. Na koučink chodí i lidé mající přes šedesát let! Sex by tě měl těšit a uspokojovat jak z psychické, tak z fyzické stránky. Pokud máš chuť něco zlepšovat, tak se rozhodně nestrachuj a zkus potěšit svého partnera tím, že podstoupíš kurz a předvedeš mu výsledky. Nebo zaplatíš kurz jemu, pokud by ho to samozřejmě neurazilo. Neváhej měnit vztah k lepšímu. Jak se naprosto správně říká, žijeme přece pouze jednou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář