Napadlo by tě někdy, že sexuální život tebe a tvého miláčka může ovlivňovat interiér vaší ložnice a druh ložního povlečení?

avatar

Tereza Jiříčková
Ráda komunikuje s lidmi a žádné téma pro ní není tabu.

Výsledek průzkumu sexuální aktivity ve Velké Británii potvrdil, že sexuální život závisí na interiéru ložnice. Bylo osloveno 2000 lidí, kterým vědci položili otázky týkající se míry sexuální aktivity a převládající barvy v jejich ložnicích.

To je ale překvápko, sexuální život prý ovlivňuje interiér ložnic

Červená a fialová boduje!

Průzkum ukázal, že nejvíc vášně se odehrává v ložnicích převážně červené a fialové barvy – úroveň sexuální aktivity u párů, které mají zařízenou ložnici tímto způsobem, byla rovna 3,18 až 3,49 krát týdně. Obyvatelé modré a růžové ložnice mají klidnější sexuální život – a to 3,02 až 3,14 krát týdně. V ostatních barvách interiéru ložnice si páry průměrně užívají takto: černá (2,99 krát týdně), modrá (2,76), žlutá (2,43), oranžová (2,36), hnědá (2,10) a bílá (2,02).

Na jaké barvy si dát bacha?

Vědci prokázali, že nejvíce nepříznivé sexuální podmínky jsou v ložnici v barvě béžové, zelené a šedé. Podle průzkumu se intimita mezi páry v těchto ložnicích vyskytuje jednou nebo dvakrát týdně.

Nevhodná ložnice
V takové ložnici tě čeká sex jednou týdně.

Hedvábné povlečení = lepší sex

Dále se prokázalo, že existuje souvislost mezi typem ložního prádla a sexuálním životem. Ti, kteří mají hedvábné povlečení, jsou mnohem sexuálně aktivnější než ti, kteří používají bavlněné povlečení. Nejhůře na tom jsou páry, které používají nylonová a polyesterová povlečení.

Změna je život

Takže pokud chceš mít se svým klukem lepší sexuální život, zvolte červený interiér ložnice a hedvábné ložní povlečení. Ložnice doruda zní někomu možná šíleně, ale změna je život. Lepší „dovádění v peřinách“ za to určitě stojí. A co si o tom myslíš ty? Budeš nově vymalovávat ložnici nebo tebe a tvou drahou polovičku neovlivní v posteli nic?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář