A k čemu, že tedy vlastně slouží? Jde o novou podobu sexuální pomůcky k masturbaci, se kterou si užiješ sladké dovádění.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Roztomilý košíček představuje vibrátor

Jednoduše řečeno, jde o nový design pro vibrátory, který na trh přivedla britská návrhářka jménem Shiri Zi. Podoba nového masturbátoru je takováto proto, aby upoutala naši pozornost. Jeho cena bude okolo 48 dolarů (v přepočtu asi 960 korun), přičemž každý kousek nabídne výběr ze dvou rychlostí a pěti různých vibračních režimů.

Podoba nového vibrátoru.
Podoba nového vibrátoru
zdroj: plus.google.com

Sladké zážitky při masturbaci

Bloom enjoy yourself, který je bude prodávat, na adresu tohoto výtvoru řekl, že jde o krásný vibrátor, který se vejde akorát do ruky a přitom je tak sladký. Určitě bychom tedy s jeho koupí neměli váhat, protože je to skvělý dárek například k narozeninám. Rozhodně ale prý nemáme zapomenout koupit také jeden pro sebe. A co si myslíš o novém typu vibrátoru ty? Já osobně bych upřednostnila opravdový sladký košíček k jídlu než si jeho kopii z měkkého silikonu, který je prý velmi jemný a umožňuje tak slastné pocity, strkat mezi nohy. Ale každému dle gusta.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář