To, že mají kluci chuť na sex prakticky pořád, všichni víme. A samozřejmě jim to také nesmíme zazlívat. Je to pro ně druh zábavy, který může být zábavný i pro nás. Stačí chtít. A ještě lepší je to s klukem kterého milujeme. Co když ale nastane situace, kdy holka vlastně neví, který sex by svému miláčkovi měla dopřát, aby jiskra nevyhasla? Jsi tu správně, protože ti prozradím, po kterém sexu kluci touží!

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Myslíš si, že kluci touží po něžném mazlení, nejlépe ještě před spaním při zhasnutém světlě? Nebuď naivní!

Myslíš si, že kluci touží po něžném mazlení, nejlépe ještě před spaním při zhasnutém světlě? Nebuď naivní!

Ranní rozcvička

Možná si říkáš, že sex po ránu může být únavný a ty si ráda pospíš, ale proč odolávat něčemu, co jsi ještě nevyzkoušela? Kluci milují sex po ránu se svojí holkou proto, že jim připadá krásná za každé situace. I když si některé holky myslí, že ráno vypadají děsně, tak to tak klukům vůbec nepřipadá. Ba naopak se říká, že ranní sex patří k těm nejlepším. A pak, proč nezačít den láskyplně? Není ale nutné, aby jsi musela otevřít oči a “jít na to”. Zezačátku třeba postačí, když svému drahému budeš jemně přejíždět po zádech, lehce ho škrábneš nebo kousneš. Uvidíš, že dlouho otálet nebude a tvé chování pochopí.

Sex v autě

Áno, pro kluky neexistuje prakticky nic víc vzrušujícího, než milování na zadní (či přední) sedačce jeho auta! Samozřejmě je pro něj vzrušující i to, když má auto půjčené, ovšem kdo chce riskovat případné škody? Ale neměj strach. Sex v autě je prakticky bezpečný, pokud se k tobě tvůj kluk chová jak má – tedy je něžný a dává si pozor. A čím ho rozpálíš? Za jízdy mu můžeš strčit ruku do kalhot a nahodit úsměv. Opět nebudeš muset dlouho čekat a uvidíš, že tvůj miláček mile rád někde zastaví a “pokřtí” své autíčko.

Vystartuj po něm

Krom sexu po ránu a v autě kluka dokáže totálně rozpálit, když se holka ujme vedení. Z vlastní zkušenosti vím, že kluci touží po tom, když se holka uchyluje k sexuálním hrátkám první. Resp. dává najevo, že to chce. Povětšinou je tohle úloha kluků, protože se třeba holky stydí nebo je jim to “trapné”. Pro kluky je to ale splněný sen. Proč? Kluci milují holky, které chtějí převzít velení, umějí si říct o to, co chtějí a nestydí se. Nemusíš se bát, že by si svému zlatému připadala “špatná”. Přeci jen, kluci moc dobře vědí, že např. porno je jen hrané a že ve skutečném životě se toho dočkat nemůžou, protože kdo stojí o komedii? Navíc, je sice fain si sex se svým klukem plánovat, ovšem nečekané “vlítnutí” na věc, je mnohem vzrušující. Sex jako takový samozřejmě můžeš okořenit i jinak, máš-li strach z toho, že by jsi po něm vystartovala, můžeš prostě jen vyzkoušet novou polohu.

Milují tě rozcuchanou a neupravenou

A to není výmysl. Pokud se tedy nejedná o namyšleného frajírka, který sází na vzhled. Ale jestliže tě tvůj kluk miluje, zřejmě se mu na tobě také líbí mokré, neučesané nebo rozcuchané vlasy. Navíc kluci milují, když je jejich holka spocená (např. ze sportu). V takové chvíli jim připadají dost sexy na to, aby mohl proběhnout sex! A holky jestli tomu nevěříte, položte si otázku: vám se nelíbí spocení kluci v posilce? Přestaň proto neustále myslet na to, jak přitom vypadáš, protože jestli s tebou spí, pak mu zřejmě připadáš úžasná i když se ti zdá, že vypadáš hrozně.

Sex jako divadlo

Ne, nemám na mysli to, aby jsi předstírala orgasmus, nebo mu říkala “Brade Pitte”. Klukům se prostě líbí, když si nachvíli zahraješ na někoho jiného – tedy jen třeba co se povolání týče. Z mladé krásné studentky se přeci nachvíli může stát krásná policistka, uklízečka nebo zdravotní sestřička nebo ne? Možná ti to přijde vtipný a trapný, ale klukům se to prostě líbí. A není nutné, aby jsi na sobě měla kostým, pouze postačí, když zahraješ malé divadýlko. Např. mu řekneš, zda je to on, kdo si objednal nadstandardní uklízecí služby, pak na něj stačí mrknout a už to půjde samo. A třeba si i on dá nějakou roli, např. nevinného zloděje nebo studenta. Zapomeň proto na stud a neboj se experimentovat. Uvidíš, že pak vás bude sex bavit mnohem víc!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Honza

    To záleží na tom klukovi. Moje přítelkyně se pravidelně holí a nechává si úzký proužek, je to sexy, ale myslím si že když na tebe kluk dostane chuť, tak ho nezastaví pokud dole nebudeš dokonale vyholená. Takže pokud ti z kalhotek nevylézá “džungle”:-D tak to nebude problém. Několikrát sem to zažil se svou ex a vůbec mi to nevadilo.

  • Fifina

    Ahoj, zaujíma ma ten článok ,,vyštartuj po ňom,, a že chalani to majú radi také nečakané a keď ma chalan prekvapí a chce sa so mnou vyspať a nie som vtedy práve oholená na chachare tak chalanovi to je jedno alebo ako, nezhnusí sa ma tu? BODLI BY MI AJ RADY OD CHALANOV!