Vykašli se na pseudovědecké články o tom, jak funguje mužský mozek a že bychom vlastně měli mužské zapomínání tolerovat. Ukážu ti, jak mu v praxi natlouct do hlavy všechny důležité svátky a ukázat mu, že jeho pozornost dokážeš náležitě ocenit, a to třeba i v posteli!

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Běžná praxe s mužskou nedokonalostí

Pošlu ho na nákup pěti rohlíků, mléka a polohrubé mouky. Za dvě hodiny se vrátí s šesti houskama, pivem a pytlíkem cukru. Můj rychlý průzkum toho, jestli náhodou miláček neutrpěl při nákupu menší mozkovou příhodu, končí negativním výsledkem. On jen prostě milý pán zapomněl! Mohla bych vytasit další hromadu příběhů s běžného života, které mají dost podobný scénář, ale věřím, že si je každé z nás ve vztahu prožívá den co den. Muži zapomínají nejen na drobnosti, ale také na dost důležité věci. U jednoho z mých ex mi třeba přišlo, že úplně zapomněl na existenci a nutnost ženského orgasmu, to je ale už dost smutná story. Těžko říct, z čeho vynit Matku přírodu a z čeho jen lenost našich protějšků. Ať tak nebo tak, za ty roky randění a vztahů jsem přišla na zaručený způsob, jak si ušetřit nervy.

Jak si říct o dárek k Valentýnovi?

Mluviti zlato, mlčeti stříbro

Dost možná i tobě okolí říká, že pro bezkonfliktní vztah je nejlepší tzv. držet hubu a krok. To jako fakt? To mu mám tolerovat, že na mě nemyslí? To si mám nechat všechno líbit? Tak to ani náhodou! Neboj si o věci říct s předstihem a nečekej na poslední chvíli. Dávka asertivity, špetka drzosti a kapka sex-appealu z tebe udělá v jeho očích někoho, koho bude ještě rád poslouchat. Pro některé ženy to možná zní jako sci-fi, ale je to pravda. Nedostatek komunikace je zabijákem lásky. Kdy naposled sis třeba řekla o vyzkoušení nějaké sexuální polohy? Mluvit o všem a najít společnou řeč může být pro nás ženy dost výhodné. No a protože se blíží Valentýn, je čas na zapojení ženských zbraní. Jak si tedy říct o dárek k Valentýnovi?

Strategie psích očí funguje

Roztomilý kukuč a andělská bezbrannost nutí majitele domácích mazlíčků neustále pořizovat všemožné hračky, oblečky a dobroty. Zkus se i ty proměnit v roztomilé štěně, které dokáže jediným pohledem obměkčit srdce přítele a ukázat mu, že na Valentýna by rozhodně neměl zapomenout. Když navíc přesně řekneš, co by ti udělalo radost, máš prakticky vyhráno. Teda pokud nechodíš s robotem.

Nezkrotná divoška si přijde na své

Když to nejde po dobrém, musí to jít po zlém. Tuhle strategii doporučuji určitě těm z nás, jejichž protějšek má trošku delší vedení. Ptáš se, jak si ale takový dárek k Valentýnovi vydupat? Chce to trošku hereckého umění a v neposlední řadě také tvrdohlavosti. Myslím si, že tahle hlasitá slečna to zvládla na jedničku. Té bych i já uvěřila, že mě po zakoupení vysněného dárku čeká hromada postelového dobrodružství okořeněného o tantra masáže, nové sexuální polohy a nejeden ženský orgasmus.

Na Valentýna už nezapomene

Prakticky každá z nás umí ovládat chytrý telefon, takže obavy z toho, že bys nedokázala ovládat něco tak jednoduchého jako mužskou paměť, rozhodně nejsou na místě. Stačí jen zvolit tobě sympatickou strategii a nebát se mluvit. To platí ve všech případech, ať už jde o blbý nákup pěti rohlíků, mléka a polohrubé mouky, nebo třeba divoký sex následující po darování valentýnského dárku.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Eliška

    Nečudujem sa ze spomýnaš ex . By bol blazon keby ostaval s takou furiou ;)

  • cassie

    Hm,tak to neznám.Přítel,se kterým žiji čtyři roky jde klidně nakoupit sám a většinou zvládne všechno,co bylo potřeba,kolikrát spíš zapomenu já. A problém z toho,kdyby zapomněl na Valentýna bych opravdu nedělala,vždyt je to jedno..