Je pro tebe těhotenství aktuální téma? Plánujete s partnerem miminko, anebo zatím jen společné bydlení? Nalistuj webové stránky Rodičům.cz, kde najdeš spoustu zajímavých článků, rad a tipů, které se mohou hodit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Je pro tebe těhotenství aktuální téma? Plánujete s partnerem miminko, anebo zatím jen společné bydlení? Nalistuj webové stránky Rodičům.cz, kde najdeš spoustu zajímavých článků, rad a tipů, které se mohou hodit.

Celá řada mladých žen řeší těhotenství a neví, kde najít ověřené a zajímavé informace

Celá řada mladých žen řeší těhotenství a neví, kde najít ověřené a zajímavé informace

Těhotenství a co se hodí vědět

Kdo těhotenství neprožil, ten neví, o čem je. Teď nemáme na mysli pouze naše protějšky, které to mají v této oblasti jednodušší, ale všechny z nás, které jsme ještě těhotné nebyly, anebo jsme otěhotněly poprvé. Nezávisle na tom, kolik ti je, vždy se vyplatí být dobře informovaná, aby tě některé věci zbytečně nevyděsily, anebo abys naopak něco ke své škodě a i škodě miminka nepodcenila. Na portálu www.Rodicum.cz totiž nejsou žádné mýty a nesmysly, ale opravdu seriózní články, které píšou opravdové moderní mámy ve spolupráci s odborníky. Nejčtenější jsou přitom autentické články spadající do kategorie Těhotenství týden po týdnu. V těhotenství nejde stranou ani móda. V seriálu Oblékání v těhotenství najdeš spoustu inspirace, jak být v těhotenství kočka. Pokud zatím miminko neplánuješ, a poctivě proto zobeš antikoncepci, můžeš na stránky občas mrknout, ať víš, co tě jednou čeká. A třeba ti články pomohou lépe pochopit tvou sestru, mámu, anebo třeba kámošku.

Miminko a jak si s ním poradit?

Po devíti měsících těhotenství přichází na svět miminko. Po porodu má každá máma dost starostí sama se sebou, a proto je ráda, když má virtuálního rádce, který jí s miminkem pomůže. Tedy nejen pokud jde o otázky, jak se o miminko starat a pomoci mu od miminkovských obtíží (kolika, problémy s kojením, zoubky, plenková dermatitida atd.), ale také co se týče tatínka (aby si nepřipadal na vedlejší koleji), péče o sebe (jak se dostat po porodu znovu do formy) a úředních záležitostí (jak je to s rodným listem, rodičovských příspěvkem, atp.). A na miminko pak navazuje kategorie, batole, předškoláci, školáci a dospívání teenageři, možná tu najdeš i sama sebe a narazíš na problémy, které řešíš doma se svými rodiči.

Inspirace pro moderní bydlení

Na moderním portálu o bydlení www.UtulnyDum.cz pak najdeš spoustu inspirace pro moderní interiér, tedy nejen tipy, jak zařídit dětský pokojíček pro miminko nebo větší dítě, ale mnoho dalšího.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    Já prožívám své první těhotenství, takže je pro mě vše nové. Vůbec nevím, co se bude dít zítra, za týden, za měsíc, ale nevadí mi to. Každý den si užívám, protože je to krásné období. Včera mi přišlo těhotenské oblečení z https://www.happymum.cz/ a mám z něj velkou radost. Vše mi krásně sedí, tak si teď můžu rostoucí bříško o to víc užívat.