Myslíš si, že kluci jsou jenom po bezduchých a hloupých naivkách, u kterých mají jistotu, že jim “dají” a že se s nimi neshodí před kamarády? A že ty tím pádem nemáš žádnou šanci? Omyl! Průzkumy ukázaly, že většina kluků toužících po vztahu, hledá holku, které v očích vidí jistotu. A proto mám pro tebe pár rad, jak se takovou holkou snadno a rychle stát.

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Chceš kluka pekelně přitahovat a získat si jeho pozornost? Někdy je to složité, jindy stačí pár osvědčených rad!

Chceš kluka pekelně přitahovat a získat si jeho pozornost? Někdy je to složité, jindy stačí pár osvědčených rad!

Sebedůvěra jako základ

Sníš tajně o tom, že jsi jedna z těch holek, které kluci padají k nohám, touží jenom po ní a denní jí zaplavují dárky od tajných ctitelů? Není to tak těžké, stačí se držet pár jednoduchých pravidel, jejichž hlavním klíčem je sebedůvěra. Pochop, že kluci tu nejsou od toho, aby tě utěšovali větami jako “Vůbec nejsi tlustá” nebo “Tvůj zadek je tak akorát”. Tohle prostě musíš nechat na kamarádkách nebo si to čas od času říct sama pro sebe, ale určitě to nerozebírat před tvým panem dokonalým. Když uvěříš, že jsi neodolatelná, bude tě tak i vnímat.

Dostaň se mu pod kůži skrz jeho kamarády

Pokud máš problém ho oslovit nebo mu napsat, zkus se nejdřív seznámit s jeho kamarády. To by pro tebe neměl být takový problém, protože si nemusíš dávat příliš pozor na pusu. Ber to prostě jako normální seznamování s novými lidmi. Tvůj vyvolený bude určitě rád, že máte společné přátele. Mít takovéhle kontakty se přece vyplatí vždycky, protože i kdyby to náhodou nevyšlo, právě mezi jeho kamarády můžeš najít nový objev :-)

Říkej mu to, co rád slyší

O mužské ješitnosti už toho bylo napsáno mnoho. Chce být ten první, nejlepší z nejlepších, prostě pán tvorstva. S chválením to ale nepřeháněj a rozhodně neříkej nic, co je evidentní lež. Věta jako „Dneska jsi byl skvělý!“ po naprosto neschopném večeru totiž opravdu není na místě. Buď mu totiž pravda dojde a jeho ego ještě paradoxně poklesne, nebo si v horším případě bude myslet, že ti to takhle vyhovuje a podobné večery budeš mít na denním pořádku. Zkus se zaměřit raději na něco, v čem je alespoň kousek pravdy. Pochval mu tričko, zeptej se, jestli náhodou nezačal cvičit, směj se jeho vtipným poznámkám. Prostě mu posil ego. A hlavně žádné řeči o tvých ex.

Překvapuj ho

Zná tě jako tu něžnou a milou holku, která mu vždycky pomůže? Udělej ze sebe čas od času sexy dračici. Snaž se mu v čemkoli vyrazit dech. Můžeš se „náhodou“ objevit v jeho oblíbeném klubu, ve kterém by ses obvykle ani neukázala nebo se před ním zkus párkrát objevit ve společnosti jeho kamarádů. Bude zvědavý, kdo že je ta nová sexy kočka v jejich společnosti a určitě o tebe projeví zájem, už jenom aby se nesrazil před kamarády.

Dej mu důvod, proč zrovna ty

Kluci většinou ke všemu, co dělají, potřebují nějaký důvod. Dej mu tedy důvod, proč by měl jít zrovna po tobě. Buď otevřená, mluv s ním i o peprnějších tématech, nehraj si na upejpavku. Ukaž mu v čem jsi dobrá a uměj se prodat. Tvůj život se netočí jenom kolem něj. I když možná v danou chvíli ano, nepřiznávej to. Kluci hledají dobrodružství a holku chtějí lovit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://miu-miu.blog.cz *Luciell*

    … a hlavně buď nejhezčí holka v okolí, což může být pro některé problém ;)