Vždycky jsem byla hezky štíhlá a s váhou jsem neměla problém. Kluci po mě celkem jeli a já si užívala toho, že se líbím. V téhle době jsem byla naprosto spokojená a to hlavně sama se sebou. A to i ve chvíli, kdy jsem potkala svého kluka Mirka, se kterým jsem brzy začala bydlet.
Čtenářka ztratila kvůli vztahu hezkou postavu. Koukni na její příběh a pokus se poradit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vždycky jsem byla hezky štíhlá a s váhou jsem neměla problém. Kluci po mě celkem jeli a já si užívala toho, že se líbím. V téhle době jsem byla naprosto spokojená a to hlavně sama se sebou. A to i ve chvíli, kdy jsem potkala svého kluka Mirka, se kterým jsem brzy začala bydlet.

Čtenářka ztratila kvůli vztahu hezkou postavu. Koukni na její příběh a pokus se poradit.

Čtenářka ztratila kvůli vztahu hezkou postavu. Koukni na její příběh a pokus se poradit.

Láska prochází žaludkem

Všechno bylo perfektní, až do jedné doby, která totálně změnila můj život. Mirek si mě jaksi strategicky vyžral a i sám pozadu nezůstal. Ztratila jsem sebevědomí, svou pěknou váhu a všechnu spokojenost. Nelíbím se sama sobě a štve mě, že jsem se nechala ovlivnit. Napsala jsem pro to, že nechci, aby se i jiné holky nechaly ovlivnit klukem, kterého milujou. Láska oči i mysl zatemní a pak to dopadá tak jako to dopadlo u mě.

Zpočátku to nemělo chybu

Vždycky jsem chtěla kluka, který mě nebude mít rád jen kvůli mé postavě, ale mě celou. Sice to nějakou chvíli trvalo, ale mé přání se splnilo. Objevil se Mirek (BTW já jsem Denisa), který mě dostal. Byl to zkrátka pořádný chlap, ale ne tlustý…prostě podle mých představ. Byla to skoro láska na první pohled :-) . Šlo to celkem rychle, začali jsme spolu chybět a nic nám nechybělo. Všechno bylo v pohodě a já byla ráda, že Mirka mám. Vážila jsem si toho, že mi rád dopřával a nehleděl na to, jestli něco přiberu. A to se zas tak moc v mém případě nevidělo. Mirek úžasně vařil..tím tě taky dostal, a tak bylo jeho vaření v plné režii. Líbila se mi i jeho povaha, zkrátka on celý a vypadalo to, jak když je to můj vysněný „princ“. Jenže to by se nesměl zachovat tak, jak se zachoval.

„Líbí se mi boubelky“…znělo od něj

Vždycky jsem byla pro něj dokonalá a tak jsem si nedokázala vysvětlit, proč ze dne na den obrátil. Jasně mi řekl, abych se víc zakulatila a to mi předhazoval pořád. Mrzelo mě, jak se venku otáčel za boubelkami a baculky zdobily i jeho plochu na počítači. Cítila jsem se hrozně a hnusně. Nevěděla jsem co dělat a co si myslet. Neustále říkal, ať ztloustnu a někdy z toho vyplynuly i nepříjemné hádky. Nevěděla jsem, co dál a byla jsem ze všeho zklamaná. Že by přetvářka, nebo co to bylo??? Vrtalo mi pořád hlavou, proč tak najednou jsem v jeho očích nebyla ideální.

Už to nejsem já

Změnil se hodně, a jelikož jsem ho ztratit nechtěla, snad podvědomě jsem se nechala navést do toho, že ztloustnu….já blbec . Začalo vykrmování mě i jeho a oba jsme kynuli, až to nebylo hezké. Těžká, mastná, tučná jídla, to bylo na denním pořádku. Nejhorší ale bylo, že jak to člověk někdy ochutná, začne to pak s chutí jíst a já nikdy tohle předtím nejedla!! Vařila jsem i já po jeho vzoru a byla to hrůza. Navíc začal pracovat s potravinami, což je skoro až prokletí. Asi si dokážete představit aspoň přibližně, jak to bylo. Oba jsme se vzájemně vyžrali a hlavně na mě to bylo opravdu znát. Najednou jsem to nebyla já a už nejsem ani teď. Ztratila jsem sebevědomí, pěknou postavu a celou radost ze všeho. A to kvůli tomu, že jsem ho nechtěla ztratit. Psychicky jsem šla hodně dolů a hlavně pak ve chvíli, kdy mi všechno docvaklo a kdy vyšlo hodně věcí na povrch.

Pojistil si mě, pak šel za hubenější a teď chce zpátky

Moje ztloustnutí bylo z jeho strany záměrné. Měl to všechno tak dobře vymyšlené, až je mi z toho zle. Strategicky vyžral mě i sebe. Což o to, on byl ok, ale já ne. Mým tloustnutím chtěl zabránit tomu, abych ho neopustila a žádný kluk mě nechtěl. Ani nevíte, jak mi bylo, a myslela jsem, že mi z toho hrábne. Střídaly se u mě pocity vzteku a smutku a říkala jsem si co dál. Takhle věc byla pro mě studenou sprchou a zvlášť, když jsem se to dozvěděla od jeho kamaráda a pak mi to jen potvrdil. Hrůza… V tu chvíli jsem možná ještě malinko váhala a rozmýšlela jsem se, co dál. On to ale rozťal, jelikož odešel právě za hubenější holkou. Byl to od něj další podraz. Vyžral mě a pak mě v tom úplně nechal. Celkový smysl jsem pak nechápala vůbec. Nejdřív jsem byla pojistka a pak mě nechal??? Kluk, kterému jsem tak věřila??? Nějaký čas uběhl a já se snažila dostat z toho všeho aspoň psychicky. Pak mě ale kontaktoval a chtěl se sejít. Neměla jsem, ale šla jsem. Jen tak pro zajímavost jsem chtěla zjistit, co v tom je. Chtěl mě zpátky a říkal, že tamto byla chyba a že mě miluje takovou, jaká jsem. V tu chvíli jsem se mu do obličeje vysmála a řekla jsem, jak je ubohej….V tu chvíli jsem byla silná, v jádru nejsem doteď.

Následky něco stojí

Snažím se vstát, získat zpět svojí postavu a vrátit se do psychický pohody, abych vůbec začala nějakému klukovi věřit. Bude to dlouhá a těžká cesta, ale jsem ráda, že jsem mohla poslat příspěvek alespoň sem a svěřit se. Zároveň vám chci říct, že se nikdy nenechejte takto ovlivnit, protože ty následky za to nestojí. Já byla hloupá a zaslepená, ale mám zkušenost, která jen tak nezmizí. Držím holky palce, abyste nikdy nenarazily na něco podobného, co já. A když už sem píšu, nedá mi to nezeptat se, jak myslíte, že mám začít, abych se dala fyzicky i psychicky do kupy? Díky moc a hezký den holky!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Marťa

  Určitě vyřadit těžká a sladká jídla, jíst menší porce víckrát denně, samozřejmě zeleninu, ovoce, bílkoviny a hlavně se hýbat!:)) zkus posilku, měla jsem do dvou nebo tří dýdnů dole 5 kilo:)) držím ti palce a drž se!!:)

 • Baju

  Zdravím tě..Když jsem začala chodit se svym současným klukem byla jsem úplně jiná,veselá,akční měla jsem spoutu cílů a žila si jak sem chtěla..jedla jsem jen zdravě,měla spoustu aktivit..můj kluk je slovák a u něj doma jí opravdu ‘po slovensku’…úplně mě zničil..neustále snim trávim čas zavřená v paneláku,jim ty jejich příšerně masný jídla,absolutně už nejsem cílevědomá…a strašně sem přibrala…nemam žádné sebevědomí..když jsme spolu začali chodit byla jsem já,kterou mu kluci obdivovali,já sem byla ve vztahu ta s výsadnějším postavením..a teď? jsem úplně někde jinde a bojim se že už to sama nezvládnu vrátát zpět..je mi česrtvých 17,jsme spolu 15 měsíců…chci bejt zase jako předtím..takhle sem se zkazila jen v důsledku toho že jsem se do něj zamilovala..je to můj první opravdovej vztah..prosím poraďte mi co mam dělat…

 • mišíí

  Ten kluk je podle mě směšnej.Aby se ti vrátilo sebevědomí,zkus si postavu třeba zlepšit KALANETIKOU nebo STEPPREM,aby si mu dokázala,jak seš duševně silná,ale HLAVNĚ aby si byla se sebou spokojená a cítila se dobře.Držím palce a silnou vůli :) )

 • Denča

  Zdravim…jak tak koukám, tak sou asi opravdu všichni kluci hovada, až jsou k smíchu. Podle mě je nejlepší cesta k tomu, aby si se cejtila dobře začít něco dělat s postavou, vrátit se do doby, před tím, než jsi ho potkala:) nebude to lehký, ale určitě to půjde a taky si myslím, že dostat tě z toho může třeba i další vztah, ovšem musíš sama zjistit jestli ti za to ten kluk stojí…každopádně držim palce:-)