Dělám si to, děláš si to, dělají to všichni. Tak proč to nepovýšit na vyšší úroveň? Jak je masturbace prospěšná, to už všichni víme. Pojďme si společně projít několik zvláštních triků, které nám náš orgasmus vylepší. Nech se inspirovat.

avatar

Alena Valentová
Chystá se na školu, kde by chtěla studovat psychologické obory.

Slastná masturbace 100x jinak

Spolehni se na svou fantazii

Lidská fantazie má neomezené možnosti. Dneska můžeš mít sex s Deppem, zítra se svým sousedem a pozítří třeba se svou nejlepší kámoškou. Je na tobě, koho si pustíš do postele a je na tobě, co s ním budeš dělat. Ve své hlavě mu můžeš poručit cokoli a on to udělá. Ve své hlavě tě zbožňuje nebo trestá, všechno podle tvých představ. Navíc při těchto fantaziích se nemusíš obávat pohlavních chorob ani toho, že tě tvůj idol odmítne. Fantazie je jako nekonečné porno. Můžeš vidět kohokoli, kdykoli a kdekoli. Představ si cokoli, co tě vzrušuje a soustřeď se na to. Uvolni se, začni se osahávat, hladit a pokračování už sama znáš, eventuelně se o nějakých základech dočteš v článku o metodách ženské masturbace.

Sexy klasika v posteli

Masturbace v posteli
I v osamělé posteli můžeš zažít rozkoš, jen se toho nesmíš bát.
zdroj: health.blogspot.com

Pokud si netroufáš na odvážnější samo-hrátky, klidně zůstaň v posteli. Abys svou „práci“ oživila, můžeš jen zkusit změnit polohu. Ležet jako prkno tě nenažhaví, zkus si k tomu sednout nebo se přetoč na všechny čtyři. Uvidíš, že vše dostane jiný šmrnc. Nezapomeň ani na to, že ruce máš dvě. Jednou se dráždi tam dole a druhou využij k hlazení a osahávání. Masturbace je o sebepoznání, tak poznej své tělo a zjisti, co se ti líbí.

Sprcha tě nažhaví

Skvělým pomocníkem, který ti zaručeně udělá dobře, je sprcha. Dneska už všichni máme masážní otočné hlavice, takže si určitě sama umíš nastavit ideální proud. Nastav správnou teplotu a teď už zbývá jen zacílit. Sprcha má skvělou výdrž, takže dokáže bez přestávky stimulovat jak klitoris, tak i další místa. Je na tobě, co ti bude nejpříjemnější. Nezapomeň si při sprchování představit něco, nebo spíš někoho, kdo tě vzrušuje. Tvá představivost nemusí mít hranic.

Rozkoš ve vaně
Hýčkej se jako královna a užij si čas, než se ti napustí koupel.
foto: photomaniac-zi.deviantart.com

Máš možnost dát si koupel? Výborně, využij času, během něhož se vana napouští. Stačí zaujmout správnou polohu pod kohoutkem a nechat proud vody, aby udělal své, resp. aby udělal tebe. V této poloze máš navíc příležitost pořádně zaklánět hlavu a prohýbat se, díky čemuž si svůj vodní orgasmus užiješ mnohem víc. Neboj se zkusit něco nového a zamkni se dnes v koupelně.

Hračky pro náročné

Dnes už není neobvyklé vlastnit sbírku erotických hraček. Takový vibrátor ti v mnoha směrech usnadní práci. Rozhodně se tolik nenadřeš a jeho jemné vibrace jsou nenahraditelné. Můžeš ho využít jak na stimulaci klitorisu, tak k dosáhnutí vaginálního orgasmu. Pomocí sexuálních dráždidel máš totiž větší šanci najít svůj bod G. A ruku na srdce, holky, o bodu G se tolik básní, že jenom naprostá ignorantka by ho nechtěla najít. Takže pokud i ty chceš prožívat nepopsatelnou rozkoš, stačí zabrousit do nějakého e-shopu a vybrat si hračku podle svých představ. Nebo prostě seber odvahu a jdi si pro ni rovnou do nejbližšího sexshopu.

Erotické hračky
Užij si společnost věrného pomocníka, který vydrží, jak dlouho potřebuješ.
foto: commons.wikimedia.org

Nakonec stejně sama najdeš ten nejmilejší a nejzaručenější způsob, u kterého pravděpodobně zůstaneš. Nic ti ale nebrání v tom, abys zkusila něco nového. Takže do it yourself and enjoy it!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • dáda

    Když za sebou nemám ještě ani první menstruaci, můžu dělat to s tou sprchou?