Pokud se zrovna chceš s někým novým seznámit a vyčerpala jsi všechny kluky v okolí, jistě využiješ internetové seznamky. Seznamovací agetury mají neskutečně mnoho nabídek, jenže najde se mezi tolika muži a kluky ta pravá láska? Stačí pár kliknutí, vyměněné fotky, chatování a srdce se ti rozbuší radostí.

avatar

Petra Nachtmanová

Pokud se zrovna chceš s někým novým seznámit a vyčerpala jsi všechny kluky v okolí, jistě využiješ internetové seznamky. Seznamovací agetury mají neskutečně mnoho nabídek, jenže najde se mezi tolika muži a kluky ta pravá láska? Stačí pár kliknutí, vyměněné fotky, chatování a srdce se ti rozbuší radostí. Říkáš si: „Konečně je tady, láska mýho života!“ Tak dlouho jsi o ní snila, prosila o ni, přála si a ona se láska skutečně objevila… Máš ji nadosah a je tady úplně první setkání naživo…

Velmi často se na druhé straně monitoru ukrývá podvodník a lhář, který tě tahá za nos.

Velmi často se na druhé straně monitoru ukrývá podvodník a lhář, který tě tahá za nos.

Láska přes internet a šok ze setkání

Může to dopadnout velmi ideálně. Kluk skutečně vypadá stejně jako na fotkách, je stejně milý, usměvavý, zajímavý. Po počátečních rozpacích najdete jeden druhého tak, jak se znáte z chatování a emailování. Láska může pokračovat… Na druhou stranu tě setkání může poslat o několik kroků dost vzad. Najednou si uvědomíš, že tohle přece není vůbec kluk, který si zaslouží oslovení „láska“. Stojíš úplně na začátku. Hodiny poznávání se jednoduše vymazaly. Dobře, vypadá trochu jinak, to ještě překousneš, ale co jeho povaha? Je úplně jiný. Je někým, koho vůbec nemiluješ a ani nemáš chuť se o nic dalšího pokoušet.

Láska není pro každého

Neznamená, když je tvoje zamilování maximální, že i druhá polovička cítí totéž. Klidně bude lhát a nebude se ani trochu stydět. Bude tě lákat na všechno, co máš ráda, na slovíčka, která ti moc chybí a co si přeješ slyšet denně ke každé snídani, svačině, večeři… Láska je mocná čarodějka. Umí přikouzlit krásné pocity a oslepí tě tak, že ti realita tak trošku bude unikat. Zahodíš za hlavu všechny přátele a půjdeš jen vlastní cestou lásky. A při prvním setkání zjistíš, že to vůbec není ten super kluk. Zklamání může být ta nejmenší oběť. Může z tebe chtít vytáhnout akorát peníze, nějaké pikantní sexyhrátky, unese tě, prodá do ciziny pasákům – tak to jsou ty tragičtější případy.

Láska se najde jen na seznamce?

Láska se může hledat úplně jinak. Zkus prostě zapomenout na to, že bys chtěla mít bezva kluka a randit. Určitě máš nějaké zájmy a koníčky. Najdi tedy na internetu okruh přátel se stejnými zájmy, bav se s nimi, probírej vše potřebné. Tím se hodně sblížíš hned s několika kamarády a kamarádkami. A jednou se určitě bude konat nějaký sraz a tam máš plno šancí proniknout někomu do srdce. Internetové seznamky jsou plné podvodníků! To je hlavní věc, kterou si musíš stále uvědomovat. Nečekej předem žádné zázraky. Bráníš tak sama sebe před zklamáním. A pokud to vyjde? Užívej si štěstí a doufám, že ti láska vydrží tak dlouho, jak si jenom budeš přát. Věř si, láska na tebe někde čeká a jak se říká, kdo hledá – najde.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář