Jedním z nejožehavějších témat ve vztahu je bezesporu spokojenost v sexu a milování. Jak vlastně reagovat, když si přítel začne stěžovat? Nuda lze zahnat poměrně snadno, ale často za cenu ztráty důvěry či úplné rozbití vztahu. Existuje mnoho sexuálních praktik, ale pár z nich patří k těm, po kterých muži touží nejvíc. Skupinový sex mezi ně jednoznačně patří. Tahle sexuální praktika zahrnující tři a více lidí. Podívej se s Kámoškou na to, co takový grupáč vůbec obnáší, zda-li má nějaká pravidla a za jakých okolností ho zkusit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Rozdat si to ve více lidech? Na první pohled možná atraktivní představa, ale nic se nemá uspěchat.

Rozdat si to ve více lidech? Na první pohled možná atraktivní představa, ale nic se nemá uspěchat.

Každý s každým

Skupinový sex je častým motivem snad všech pornáčů, kterých je plný internet. Není se čemu divit, vždyť se jedná o zajímavou podívanou a počet nahých těl je oproti klasice hned několikanásobný. Možná právě při sledování těhle scén tvého kluka nebo tebe napadlo, že zkusit skupinový sex v reálu by nemuselo být tak špatné. Vždyť například zážitky ze swingers párty nemusí být vůbec negativní. Od fantazie k realizaci pochopitelně musíte oba urazit dlouhou cestu, ale ještě než si začnete něco plánovat, je vhodné zamyslet se nad zápory, jenž sex ve více lidech obnáší. Ve své hlavě člověk většinou nezváží případný dopad na jeho emoce. Žárlivost a vztek se projeví v momentě, kdy už může být pozdě. Pokud nemáš kluka, je to pro tebe jednoduché. Vše záleží pouze na tvém rozhodnutí a chuti vyzkoušet něco nového. Jde “pouze” o sex bez dalších závazků. Pokud máš už nějaký vztah, měla by si přemýšlet nad vším, co se kvůli jednomu experimentu může změnit.

Dělal to s jinou!

Skupinový sex zahrnuje minimálně tři lidi libovolného pohlaví a sexuální orientace. Někteří kluci či muži dokáží ženu ke skupinovému skotačení velmi snadno přemluvit. Bohužel právě žena toho ve výsledku nezřídka lituje. Ztrácí ke svému partnerovi důvěru, protože vidět ho v náruči jiné samičky, zkrátka nerozdýchá. Je to pochopitelné. Ať už kluci tvrdí, co chtějí, sex jsou schopni izolovat od emocí. My ženy jsme na tom o poznání hůř. Sex pro nás nepředstavuje pouze fyzický kontakt – navíc pokud máme delší vztah s partnerem.

Jak se rozhodnout?

Pokud stojíš před rozhodnutím týkajícím se skupinového sexu, nezapomeň si odpovědět na několik otázek. Určitě by si neměla zapomenout na zdravotní rizika, která pohlavní styk hned s několika lidmi najednou přináší. Za každé situace je nutné chránit se, protože několik minut vzrušení za komplikace nestojí. Zásoba kondomů je nutnost. Rozmysli si, proč chceš do akce vůbec jít. Pokud tě partner nutí, neváhej odmítnout! V případě, že s grupáčem souhlasíš, domluvte si s miláčkem předem jasná pravidla. Nezapomeňte ani na pravidla v případném svěřování si zážitků. Budeš chtít o tom pak mluvit detailně? Chceš slyšet tvého kluka vyprávět o nejlepším orálu, co kdy dostal? Chceš si vyříkat všechny pocity? Jak vidíš, otázek je mnoho. Na všechny z nich by si ještšě před skupinovým sexem měla znát odpověď. Jasnou odpověď!

Hromadně a vášnivě

Skupinový sex je zpestřením vztahu. Jako takový je dobré ho vnímat, protože pokud by se měl stát kostrou vztahu, je něco v nepořádku. Jako oživení splňuje všechny podmínky, nicméně na druhou stranu dokáže značně poškodit i jinak hezký vztah. Možná tě ale bude zajímat, že podle všech průzkumů si ženy skupinový sex užívají mnohem víc než jejich protějšky. Od přírody zkrátka máme k takovému dovádění lepší předpoklady a celý zážitek si dokážeme mnohem víc vychutnat. Může se tedy stát i to, že nakonec budeš svého přítele přemlouvat ty sama! A jaké zkušenosti vlastně zatím máš?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • 74hct14

  No, napsat: citují
  “Ať už kluci tvrdí, co chtějí, sex jsou schopni izolovat od emocí. My ženy jsme na tom o poznání hůř. Sex pro nás nepředstavuje pouze fyzický kontakt – navíc pokud máme delší vztah s partnerem.”
  je dost omezený jednostranný chudý a snadný pohled

 • Verčík.86

  Tak se Zuzu můžu jedině souhlasit protože jsem na tom úplně stejně – zkrátka je ve vztahu něco šúatně, když to ty dva takhle chtěj

 • Zuzu

  No já po mojí zkušenosti co jsme měli 3 s přítelem si říkám že to nebylo moc dobré cítila jsem se nějak divně ikdyž to byli dva kluci a já…nevím ale já s těmahle praktikama nesouhlasím..mylsím si že když člověk je s někým dlouho a toho druhé nebaví už sex a chce trojku tak je spatne protože pak není spokojený