Originální tetování je velmi sexy záležitost, která nádherně zkrášlí rozličné části tvého těla. Nabízí se řada motivů, barevným i černých a každé tetování má pro svou nositelku neopakovatelné kouzlo. Pokud se ti tetování líbí, ale raději ho vnímáš jako chvilkovou záležitost v podobě módního doplňku, můžeš vyzkoušet nalepovací tetování, které vydrží několik dnů. Voděodolné tetování existuje i pro dospělé! Co takhle nechat bodyart zabrousit do sexuálních hrátek, které tak získají nový rozměr?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Sexy ozdobu můžeš mít během chvilky! Nalepovací tetování přináší do světa erotiky chuť objevovat. Jaký motiv si vybereš ty?

Sexy ozdobu můžeš mít během chvilky! Nalepovací tetování je i pro dospělé! Jakým motivem překvapíš v posteli ty?

Tetování jako zdroj erotické fantazie

Tetování není jen trendy záležitost, kterou ukazuješ všem v okolí. Může být součástí erotiky a divokých představ tvého partnera. Ačkoliv je to na první pohled poměrně maličkost, dokáže předehru a postelové radovánky parádně okořenit. Pokud si vybereš zajímavé místečko na svém těle a motivy s provokujícími obrázky nebo textem, partnera to chladným nenechá a pohled na tetování v něm můžeš probudit pocit výjimečnosti. On sám tě může dárkem v podobě voděodolných tetování mile překvapit a vzájemně můžete zažít vzrušující chvilky plné nového objevování a experimentů.

Nalepovací a voděodolné tetování

Tetování pro divokou párty

Nalepovací a voděodolné tetování

Tetovací set Punk bitch

Nalepovací a voděodolné tetování

Rocker chick během chvilky?

Nalepovací tetování není jen pro děti

Kvůli tetování už není nutné trčet několik hodin v tetovacích salónech a riskovat, že ti vybraný motiv přestane časem vyhovovat. Existuje levné a bezpečné řešení! Nalepovací tetování přináší jednoduchou aplikaci a delší dobu trvání než jiné nalepovací tetování. Zapomeň na nekvalitní tetování ze sladkostí pro děti! Erotické tetování vydrží minimálně dva až pět dnů. Tetování vyrobené nejnovější technologií je voděodolné, tudíž se nemusíš vyhýbat bazénům a koupání. Pokud ti sex a tetování moc nejdou dohromady, nevadí. Tohle tetování totiž můžeš využít i na různé večírky a obdobné příležitosti, kde samozřejmě záleží na motivu, které si sama z široké nabídky vybereš.

Zkušenost s nalepovacím tetováním

To bych nebyla já, kdybych novinku ve světě erotiky nevyzkoušela. Hlavní cílem aplikace tetování byl sex, který jsem chtěla konečně okořenit. Přítel o mém záměru neměl ani tušení, takže jsem byla zvědavá, jak můj nový nápad přijme a jaká bude jeho reakce. A jak to vlastně začalo a probíhalo? Nedávno jsem objevila nalepovací tetování a po prozkoumání motivů mě ihned napadlo, že by se tímto způsobem dal sex oživit. Neváhala jsem ani chvilku a brzy dorazil balíček s tetováním ke mně domů. Můj nápad zněl jasně, tetování umístím na mé vyholené “tajemství” a další poputuje na zadeček. Vybrala jsem si průsvitné prádélko, aby partner při předvádění poznal, že se tam ukrývá něco nového. Nejdříve jsem se zbavila každého chloupku v kalhotkách a v místě, kde mívám nejčastěji proužek, přišlo tetování s motivem pusinky. Jasný signál pro mého miláčka! Sice jsem se rozmýšlela nad textem “Kiss here”, ale zase proč ho přímo navádět k tomu, co má dělat, že? Zadeček jsem pojala s humorem, protože na mojí pravou půlku přišlo nalepovací tetování s nápisem “Naughty”. Aplikace je opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji každá z nás. A jak dovádění s novým nalepovacím tetováním probíhalo?

Nalepovací a voděodolné tetování

Naughty pin-up je vážně sexy

Nalepovací a voděodolné tetování

Nalepovací kérky pro muže

Nalepovací a voděodolné tetování

Tetování pro flirt a dovádění

Nová chuť nepoznaného

Nastala ta správná chvíle příjemného večera, při které jsem byla malinko nervózní a přála jsem si, aby přítel mé nalepovací tetování přijal s nadšením. Oblékla jsem se do průsvitného prádla, pod kterým se rýsovaly mé bradavky a můj poklad ozdobený tetováním. Vzala jsem si na sebe i podvazky, boty na vysokém podpatku a nasměrovala jsem si to přímo k příteli. Ihned, co mě viděl, mě vzrušujícím pohledem sjel od hlavy až k patě a jeho oči jasně signalizovaly, jak moc si to chce právě dnes užít. Jakmile jsem k němu přišla, neváhala jsem a beze slov jsem ho začala vášnivě líbat. On se snažil svléknout mě, což jsem mu však nedovolila, abych ho ještě více navnadila. V tom nejlepším jsem přestala a začala jsem mu předvádět striptýz a v malých přestávkách jsem ho dráždila na místech, která má mimořádně citlivá. Jemu jsem dotyky nepovolila, což si vysloužilo jeho žadonění plné vzrušení. Teď přišla chvíle, kdy došlo na odhalování nalepovacího tetování. Nejdříve jsem se k němu otočila zády a vlnila jsem boky. To už si všimnul nového tetování a vzrušeně s úsměvem pronesl “Ty moje zlobidlo.” a šibalsky se usmál. Polibky, lehkým kousáním a škrábáním se věnoval mé prdelce. Poté jsem se otočila a představila jsem mu svůj ozdobený klín. Při pohledu na motiv pusinky stačil říct jen se vzdychem “WOW” a hladově začal uspokojovat můj klín. Ten večer jsme zažili něco nového, co nás opravdu mile dostalo. Člověk by ani netušil, jak takové tetování dokáže sex zkvalitnit!

Stoprocentní pokračování

Přítel byl z nalepovacího tetování unešený a pochvaloval si můj nápad. Nikdo z nás nečekal, že to na nás tak silně zapůsobí, ale stalo se. Přítel se ihne ptal, kde jsem nalepovací tetování pořídila a slíbil, že i já brzy od něj dostanu překvapení, na což se těším. Je vidět, že postelovou novinkou může být pouhá maličkost. Kombinace tetování a erotických pomůcek je pak zárukou sexuálního výbuchu, na který jen tak nezapomeneš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář