Sklenička s koktejlem o tobě může vypovědět více než dost. Chceš vědět, který koktejl symbolizuje tvůj sexuální život?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Sexuální život jako koktejl. Který je ten tvůj?

Copak to máš ve skleničce?

Jsi na párty a automaticky si dáváš svůj milovaný koktejl. Víš ale, že to o tobě něco vypovídá? Říká se, že život je jako bonboniéra, tak co kdyby sexuální život byl jako koktejly? V tom případě by ses měla zamyslet, který je ten tvůj, který odpovídá tomu, jaká jsi v sexu. Jistým způsobem by to mohlo vypovídat něco o tvých vztazích ke klukům. Tak se na to pojďme podívat.

Ten pravý

Po přečtení tohoto seznamu jistě najdeš ten pravý koktejl, který bude odpovídat tomu, jaký je tvůj sexuální život. Jsi beznadějná romantička nebo naopak ráda flirtuješ jako o život? Podívej se, který koktejl tě vystihuje.

1. Tequila sunrise

Jsi pařmenka celým srdcem, pro kterou párty rozhodně nekončí dříve než ve čtyři hodiny ráno. A někdy ani tehdy nejsi připravená se vydat domů. Jinak tomu ale je, když se objeví nějaký tajemný neznámý. Vždycky jsi měla volnomyšlenkářský a hravý přístup k sexu, tak proč na tom něco měnit? Tenhle koktejl je stejný jako ty – sladký s úderem tequily – roztomile sladká ale překvapivě sexy.

Tequila sunrise
Tequila sunrise
zdroj: past1978.deviantart.com

2. Flaming B-52

Tvoje představy jsou bez omezení. Je jedno, jestli jsi Ana a on pan Grey nebo on policajt a ty vězenkyně. V posteli máš ráda sex, který nikdy neztrácí grády a ráda ho něčím oživuješ. Hračky nebo kostýmky a hraní rolí – nic ti není cizí. Kdo ví, co dnešní večer přinese? Tvým koktejlem je pávě tento pro svou jedinečnou chuť hořkého kávového likéru, který se přemění na pomerančovou chuťovku brandy likéru – pokaždé chutná jinak.

Flaming B-52
Flaming B-52
zdroj: topcocktailrecipe.com

3. Cosmo

Ty nikdy neděláš první krok. Máš ráda, když někdo přijde k tobě, místo abys ty si musela někoho vybírat. Ale pravdou je, že to je součástí tvé hry na kočku a myš. Ráda koketuješ, máváš řasami a upřeně pozoruješ oběť. Jsi vášnivá a smyslná a miluješ potěšení. A kdo ne? Tebe symbolizuje právě tento ovocný Cosmo koktejl.

Koktejl
Cosmopolitan
zdroj: perspectiveinfocus.com

4. Mudslide

Tak tohle je pro beznadějné romantiky. Láska a sex u tebe kráčí ruku v ruce, přičemž jedno je bez druhého nemyslitelné. Jsi ráda se svým přítelem, kterého miluješ, přičemž se necháváš pohltit návaly emocí, které pro tebe sex jako intimní spojení duší přináší. Proto je tento sladký čokoládový koktejl pro tebe ten pravý.

Mudslide
Mudslide
zdroj: slimpickinskitchen.com

5. Old-Fashioned

Máš ráda představu, že spíš stočená do klubíčka vedle svého přítele, ve kterém už pomalu vidíš svého manžela. Oba jste zpohodlněli v tomto vztahu, ale stále víte, co je tu opravdu důležité. Tento koktejl se hodí především pro upracované duše, které si chtějí odpočinout od reality a vydechnout. A přesně tahle klasika je na to ta pravá – vždy je totiž ve správný čas na správném místě.

Koktejl
Old-Fashioned
zdroj: foodrepublic.com

Volím si tebe!

Tak který koktejl představuje tebe a tvůj sexuální apetit nejvíce? Jistěže existuje mnoho dalších kombinací, které by přicházeli do úvahy stejně tak, jako vzájemné míšení symboliky u výše popsaných. Nikdo nikdy není „čistý typ“ a tím více, když se jedná o koktejly, protože každý z nás je takový vlastní koktejl všeho možného, co ho činí takovým, jakým je.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář