Každému se jednou za čas podaří nějaký trapas, na který jen tak nezapomene. Sexuální trapasy bývají mnohdy úsměvné, ale mohou i pořádně zabolet. V horším případě může jít i o život.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Sexuální trapasy, které bolí na duši i těle
Pokud se ti stane nějaký trapas v posteli, nic si z toho nedělej a oba se tomu zasmějte.

Sex ve sprše

Milování pod proudem vody je velice vzrušující. Obzvlášť kluci milují vlhké dívčí tělo. Pokud si ve sprše necháš promočit tričko na nahém těle, zaručeně svého miláčka přivedeš do extáze. Ztopořené bradavky, vztyčující se z těsně přilehlého vodou zmáčeného trička, nenechají jediný penis v klidu. Navíc proudem vody můžeš sebe i partnera dokonale dráždit. Mohu jen doporučit, pokud máš stejně jako já na sprchové hlavici regulaci proudu vody, zajisté víš, o čem mluvím. Ale opatrnosti není nikdy dost. Voda stejně jako oheň je nezkrotný živel a proto se může stát, že v zápalu touhy a vzrušení, dojde k neštěstí mnohem horšímu, než je jen uklouznutí na vlhké podlaze s následkem nějakého pohmoždění či zlomeniny.

Sexuální trapasy, které bolí na duši i těle
Milování pod proudem vody je velice vzrušující.

Pomoc, topím se

Tento příběh se stal mé kamarádce Veronice 20 let. Pracuje jako barmanka v jednom větším hotelu, kde má svůj malý pokojíček ve kterém přespává, když má dlouhé směny a nedostane se domů. Občas si tam přivede nějakého pohledného podnapilého hosta a oddává se erotickým radovánkám. Ne, že by byla, jak se říká “lehčí”, prostě to má jen ráda a je jedno s kým a na jaký způsob. Jednou si to rozdávala ve vaně se zástěnou s nějakým skopčákem pokročilejšího věku. Podotýkám, její jazykové znalosti jsou mizerné. Ona prý byla hlavou dolů (nedovedu si představit, ale budiž), odtokový kanálek se omylem zacvakl a do vany se začala napouštět voda. Začala se mrskat a jediné co si v němčině vybavila, bylo o mein Gott (pane bože)!!! Avšak její milenec v největším vzrušení pochopil, že je asi fakt dobrej a začal ji přirážet ještě intenzivněji, čímž ji vždy na pár vteřin vytáhl hlavu z vody a mohla se pokusit nadechnout. Veronika se naštěstí neutopila, ale těch pár minut než se ten borec udělal a začal vnímat svět okolo sebe, se hodně bála o svůj život.

Nebezpečné svíčky při romantické koupeli

Další skryté nebezpečí se může skrývat v podobě zapálených svíček. Velká vana napuštěná vodou s vonnými oleji, plápolající svíčky rozmístěné kolem vany, šampaňské a jahody. Tady se schyluje na úžasně romantickou koupel a krásné milování. Sen snad každé z nás romantických dívek, ale i tahle krásná chvíle se náhle může zvrhnout v boj o tvé zdraví. Pokud máš dlouhé vlasy, dávej obzvlášť velký pozor. Znám dívku, která si vychutnávala orální slast, při vyvrcholení se trochu víc zaklonila a její vlasy náhle začaly hořet. Následkem byla, kromě ohořelých vlasů, velice bolestivá popálenina na krku a zádech.

Sexuální trapasy, které bolí na duši i těle
Svíčky při sexu mohou být vždy nebezpečné.

Poraněné nádobíčko

U mužů se často jedná o drobné trhlinky předkožky a uzdičky penisu jako následek nedostatečného zvlhčení sliznic, takzvané soulože „na sucho“. Nepatrná poranění se sama zahojí, stačí jenom dodržovat běžná hygienická opatření a sexuální abstinenci až do zhojení.

Pohmožděný penis

Při jízdě na „na koníčka“ dávej pozor. Při neopatrném nasednutí na tvrdý ztopořený úd můžeš své drahé polovičce způsobit něco jako zlomeninu penisu. Jelikož pánské nádobíčko nemá kosti, nejde vlastně o klasickou zlomeninu, ale spíš o pohmoždění, které se projevuje velkou bolestí, otokem a značnou modřinou. Ale pokud už se vám něco podobného stane, nezoufej, studené obklady a klidový režim postačí a jeho mužství zůstane bez následků.

Trapasy, které bolí na duši

Pak jsou tu ještě trapasy, které nebolí na těle, ale na duši. Mezi nejčastější patří přistižená nevěra. Ať už načapá tvůj partner při nevěře tebe, anebo ty jeho, vždy to bolí.

Plynatost při orálním sexu

Co je na žebříčku trapasů v posteli číslo jedna? Když má kluk hlavu mezi nohama u tvých tělesných otvorů a z toho zadního odejde nekontrolovatelný zapáchající prd. Tak to děsí i mě. Že pochva vydává různé čvachtavé a pšoukavé zvuky, to bych ještě unesla, ale představa, že zvednu nohy a přímo pod nos svému miláčkovi naprdím, to je moje noční můra.

Musíš mi jít taky naproti

Na závěr si neodpustím ještě historku mého kamaráda, který obšťastňoval dívku, která byla tak trochu natvrdlá. V posteli ležela jako prkno a tak už to jednou nevydržel a řekl jí, že mu musí taky někdy jít naproti. Milá dívka si to vzala k srdci a druhý den na něho čekala před fabrikou, když šel domů z práce. Šla mu prostě naproti.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • hvězdička

    Tak to mně se jednou stalo, když mi přítel prováděl orál, vzrušením jsem povolila svaly a svěrač a dost hlasitě si pšoukla, děsný trapas, ještě dnes je mi z toho špatně.