Dlouhodobé soužití muže a ženy je na jedné straně krásné, na straně druhé ale dochází po čase k určitému ochladnutí u každého vztahu. Situace je často dána především tím, že intimní život je neustále stejný a oba partnery po čase přestává bavit. Vždy tomu tak být ale jednoznačně nemusí!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Pokud si pořídíte ty správné sexuální pomůcky, můžete si postelové hrátky neskutečně okořenit! Podívejme se na některé možnosti, které se v tomto ohledu nabízejí.

Vibrátory a anální kolíky

Vyvolávají ve vás tato slova jakýsi stud? Nemusí! Vždyť už se jedná o zcela tradiční sexuální hračky, které jsou prověřené po několik desítek let. Máte-li svůj oblíbený sexshop, podívejte se na jeho nabídku. K dispozici jsou i modely vybavené speciálním výstupkem, jehož prostřednictvím dochází ke dráždění bodu G. Volit je lze ve spoustě barevných a materiálových provedeních. Pokud byste raději něco ještě méně tradičního, vsaďte na anální kolíky. I s těmi se dá vymyslet spousta zábavy.

Sexy oblečení

Výbornou volbou jsou také nejrůznější oblečky pro vykonávání sexuálních praktik. Někoho vzrušují například zdravotní sestry, jiného třeba krajkové svůdné prádlo. Není přece problém si něco takového přímo pořídit. Navození atmosféry je díky tomu mnohem efektivnější a můžete se na všechno vrhnout. Muži si mohou občas vychutnat nafukovací panny. Ty současné jsou vyrobeny z vynikajících materiálů a dokážou do jisté míry alternovat i standardní sexuální hrátky.

Co lze ještě vybírat?

Zajímavou volbou jsou například také dilatátory anebo mnohé pomůcky určené na sado maso praktiky. S těmi ale u mnohých partnerů neupějete. Že zrovna nikoho nemáte? Nevadí, můžete se velmi jednoduše seznámit. Slouží k tomu nezávazná sex seznamka. Její služby ocení každý náruživý člověk, který si chce užívat sexu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Nikola

  Určitě můžete, vyzkoušela jsem toho poměrně hodně, ale skončila jsem u nakupovaní online, je to rychlé, dozvíte se vše, co potřebujete a nemusíte nikam chodit. Podívejte se na ekondomy.cz

 • Liliana5252

  Nikola a jestli se můžu zeptat, odkud to berete? já jsem nedávno
  objednávala z jednoho eshopu a nejen, že to došlo později než mělo, ale
  komunikace byla velmi špatná.

 • Nikola

  Máme toho vyzkoušeno teda už hodně, ale pořád jsem pro klasiku. Sexy obleček, pouta, bičík… Skvělé :)