Možná jsi ho už zkoušela nebo tě zatím jen láká. Sex ve vodě neboli aqua sex je další možnost, jak trávit volné chvíle na dovolené. Jednoduše si půjdete užít do vody. Mokrá kůže je mnohem citlivější, a proto by i vaše prožitky mely být silnější. Dokonce vám přitom nemusí vadit ani lidi, protože pod vodou není nic vidět. Voda navíc nadnáší, takže umožňuje vyzkoušet i polohy, na které jinak nemáte dostatek energie.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Sex ve vodě je vodvaz

Pokud přemýlíš o dovádění se svým miláčkem na nějakém neobvyklém místě, je voda zajímavou alternativou.

Jak být vlhká i ve vodě?

Přestože je sex ve vodě příjemná a nevšední záležitost, voda může člověka i potrápit. Odvádí poševní sekret a tím vysušuje poševní stěny. Sex ve vodě nám holkám nakonec tak příjemný být nemusí, může být až bolestivý. Ideální tedy je použít lubrikační gel. Vybírej jen ten na bázi silikonu, nevysychá a ve vodě se nerozpouští. Dá se použít dokonce pár hodin před pohlavním stykem, takže to můžete řešit dřív, než na vás přijde chuť.

Má sex ve vodě rizika?

Sex ve vodě může být bohužel i nebezpečný, a to z důvodu přítomnosti sinic a řas ve vodě. Ty obsahují látky vyvolávající alergie, dále riskuješ vyrážku, rýmu ale i zánět močových cest nebo poševní zánět. Sinice uvolňují i jedovaté látky, se kterými jsou spojeny další nepříjemné projevy, jako jsou střevní a žaludeční problémy nebo bolest hlavy. Pokud tě sex ve vodě láká i přesto, doporučuje se preventivně poševní výplach a přímo po aktu se jít někam za keřík vymočit, čímž se pročistí močová trubice. Obecně je sex lepší v chlorované vodě, ovšem pokud na to máte odvahu. Další nebezpečí tkví v tom, že se můžete utopit, takže nechoďte do hloubky.

Sex v moři

Sex v moři je možná ještě komplikovanější. Musíte sledovat každou vlnu, aby vás nesmetla, takže je lepší chodit do vody, jen když je modrá vlajka, ušetříte si tak práci. Dejte taky pozor na mořské ježky, medúzy, jiné žahavce a zvědavé potápěče :-) .

Jak je to s ochranou ve vodě?

I ve vodě ti hrozí otěhotnění a nebezpečí nákazy chorobami. Nedoporučuje se přerušovaná soulož, spermie se sice odplaví, ale protože je pocitové vnímání ve vodě jiné, kluci se mohou hůř orientovat, kdy to na ně přijde, takže nemáš jistotu, že nic neuteklo. Při sexu ve vodě nepomůžou ani spermicidní přípravky, protože je voda odplavuje. A kondom? Ten není vyvinutý k tomu, aby se ve vodě používal. Nesmí se do něj dostat voda, jinak se může z penisu vysmeknout. Pokud se přesto rozhodnete ho použít, nasaďte ho před vstupem do vody, snad se vám to povede bez přihlížení zvědavců. Vhodnou ochranou do vody se tedy zdá být jen hormonální antikoncepce, a protože ta nechrání před pohlavními nemocemi, sex ve vodě zkoušej jen s tím, koho opravdu znáš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář