Máš nového přítele a nevíš, jak na něj v posteli? Chceš ho něčím mile překvapit a netušíš, co by se mu mohlo líbit? Stačí, když zjistíš datum jeho narození a já ti povím, jak na něj. Každému se v postýlce totiž líbí něco jiného, takže pokud alespoň trošku věříš na znamení, mohl by být následující článek pro tebe pikantní a zajímavou inspirací. Nalaď se na tu správnou notu a hýčkej ho tak, jak to má napsané ve hvězdách.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Stačí vědět datum jeho narození a budeš vědět, jak na něj v posteli;)

Stačí vědět datum jeho narození a budeš vědět, jak na něj v posteli! No není to super?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Kluci narození ve znamení Berana inklinují k drsnějšímu sexu na netradičních místech. Berani mají rádi často až zvířecí projevy jako je škrábání, kousání a plácání. Milují erotické pomůcky. Toto znamení je snadno vzrušivé, ale stejně tak rychle jak se nažhaví, je schopné i vychladnout. Berani mají rádi skupinový sex, v páru jsou rádi dominantní.

Býk (21.4.-21.5.)

Kluci ve znamení Býka jsou výborní milenci. Rádi se věnují nažhavení partnerky, takže o předehru tě určitě neošidí. Oni sami si předehru dokážou vychutnat plnými doušky, ale musí na to mít klid a vhodnou atmosféru. Kluci ve znamení Býka moc dobře vědí, co chtějí, kolikrát jim uspokojení přinese už pouhé mazlení.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Blíženci se berou jako nejpromiskuitnější znamení ze všech. Jde jim o vrozenou potřebu užít si život a vyzkoušet snad úplně všechno. Blíženci jsou hodně zvídaví, nezřídka zkoušejí i perverznější praktiky. Nudit se s nimi nebudeš, v sexu bývají aktivní a neúnavní.

Rak (22.6.-22.7)

Kluk ve znamení Raka je moderní rytíř. Velmi rád se miluje, je romantický, jemný a citlivý. Přesto že to tak nevypadá, Rak se rád věnuje i svým fantaziím a představám, které ho rozpalují. Nemusíš se bát s ním cokoliv nového vyzkoušet, ničemu se nebrání, stejně tak ani nevinnému mazlení.

Lev (23.7.-22.8.)

Kluci ve znamení Lva holky oblbují něžnými slovy a svou roztomilostí. Dokážou být náruživými milenci, potřebují však pořád dokola slyšet chválu. Touží po obdivu, rádi si hrají na učitele. Tvoje potřeby vezmou na vědomí, ale tím to skoro končí. Budeš muset hodně respektovat jejich vynalézavost a neustále je upozorňovat, že to chceš vlastně jinak:)

Panna (23.8.-22.9.)

Kluk ve znamení Panny je velmi přizpůsobivý, ohleduplný. Na to, aby ze sebe vydal všechno, ti musí plně důvěřovat. Zbožňuje něhu a náklonnost. Kluk ve znamení Panny je lehce ovlivnitelný stresem, špatnou náladou, a v tom případě musíš iniciativu v sexu přebrat ty. Když ho pořádně nažhavíš, věř tomu, že promilujete celou noc.

Váhy (23.9.-23.10.)

Váhám ve všem trvá se rozhoupat. Když už se kluci v tomto znamení pro něco rozhodnou, jdou do toho po hlavě se vším všudy. V sexu mají rády škádlení a objevování, je však potřeba je inspirovat. Váhy jsou obecně velmi líné, když lenosti propadnou, jsou líné i na sex. Proto musíš převzít iniciativu, jinak z toho nic nebude. Při vyburcování v nich však probudíš divochy.

Štír (24.10.-22.11.)

Pro Štíry jsou milostné hrátky velmi důležité. Jedná se o znamení, které se rádo miluje dlouho a často. Štíři jsou plni překvapení, jednou jsou dobrodružní, vášniví, draví, až agresivní, podruhé jsou jako krotcí mazlíčci. Jsou hodně ovládáni chtíčem, co dají, chtějí také zpátky. Mají vysoké nároky na ženu ve vztahu i v sexu. S nimi se určitě nudit nebudeš.

Střelec (23.11.-21.12.)

Sex znamení Střelce dost ovlivňuje. Střelec je lovec, miluje vzrušení, adrenalin a lov. Někdy však spíš mluví, než koná. V sexu je velmi impulzivní, předehru vynechává, je pro něj ztrátou času. Bude tě chtít hned a celou. Bohužel mu jde jen o samotný akt. Nevěra je pro něj něco zcela přirozeného a běžného.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kluci ve znamení Kozoroha neradi projevují city. V sexu jsou jemní, mají rádi klasické milování, nesnáší změny. Kozoroh partnerky nestřídá, je praktický, sex pro něj neznamená všechno. K sexu je třeba ho naladit. Můžeš mu poslat vzrušující sms, nebo mu nechat doma vzkaz třeba rtěnkou na zrcadle nebo si u něj jakoby omylem zapomenout kalhotky :-) .

Vodnář (21.1.-20.2.)

Vodnáři potřebují v životě neustálé vzrušení. Jsou hodně přemýšliví, hodně zvažují, jestli do něčeho půjdou nebo ne. Jsou náladoví, každý den dokážou být jiní. Zpočátku mohou být trochu stydliví, ale až z nich opadne stud, předvedou ti pořádné rodeo. Sex mají rádi, stejně jako nové polohy, hračky a pomůcky.

Ryby (21.2.-20.3.)

Znamení Ryb miluje mazlení, líbání a sladká slova. Ryby jsou vášniví, mají rádi smyslný sex. Oddávají se svým fantaziím, rádi zkouší nové věci. Jsou úžasní milenci. Dokážou si s tebou pohrát, nažhavit tě a celou tě tím pohltit. Vzrušení je pro ně jako sůl. V posteli ocení divošky, které se nestydí o sexu otevřeně mluvit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kámoška.cz

  Fanynko, určitě ne, pokud se v tom vidíš, tak se nic neděje. Muži a ženi nejsou až tak jiní, pokud jde o horoskopy a charakteristiky znamení :-)

 • Fanynka

  je špatně když sem holka a sedí na mě to znamení tady úplně přesně ???

 • Děkuji, těším se na další články.

 • Kámoška.cz

  Zajímavý námět na článek, takže se na to podíváme :-)

 • Zajímalo by mne, jak to je se ženami.