Sex na jednu noc se stal celosvětovým fenoménem. Žádné výčitky, žádné problémy, žádná očekávání – jde jen o vzrušení. Buď je sex na jednu noc jednorázovou záležitostí nebo se může stát předskokanem delšího vztahu. Znáš jeho pravidla? Koukni se na článek, který bez zbytečného chození kolem kaše odhalí všechny klady a zápory spojené s jednorázovkou.

avatar

Katka Jandová

Tento článek bez obalu podává nepřikrášlené informace týkající se fenoménu, kterým sex na jednu noc bezesporu je.

Tento článek podává nepřikrášlené informace týkající se fenoménu, kterým sex na jednu noc bezesporu je.

Kam?

V tomto bodě je většinou největší potíž, i když se to ani nemusí zdát. Pokud máš vlastní byt, určitě nechceš pozvat partnera na návštěvu, protože se bojíš, že ho z něj ráno nedostaneš. Nejsi v tom ale sama, o tom samém přemýšlí i on. Překážkou může být i vědomí, že ten druhý ví, kde bydlíš, což může mít následky. Na začátku je nejlepší si předem dohodnout jakási „pravidla a cíle“, s nimiž pak půjde všechno lépe a vyhnete se trapným chvilkám. Nejlepší volbou pro sex na jednu noc je si zvolit neutrální místo, třeba hotelový pokoj nebo některé z dobře ukrytých veřejných míst. Pokud ale nemáš na výběr, běž k němu, ať se ráno můžeš nepozorovaně vytratit. Nejčastějším místem, kde se sex na jednu noc odehrává, jsou bezesporu dovolené u moře. Už jen pomyšlení na sex na jednu noc s exotickým partnerem spoustu žen vzruší, díky jejich vzhledu a jiným mravům obecně. Jedině tak lze získat ty nejrozmanitější zkušenosti. Riziko znovushledání je nulové, vztah končí spolu s dovolenou, i když si to nebudete připouštět.

Zapomeň na city!

Z chvilkového opojení se málokdy vyvine vztah. Po vystřízlivění se třeba můžete divit, co jsi v cizí ložnici a s kým prováděla. Při zamilování radši zařaď zpátečku, celou nocí si můžeš pořádně poranit srdce.Jedním z nejpoužívanějších tahů je změnit si celkovou identitu – jméno a zaměstnání nebo školu, zkusit to můžeš taky.

Jedině s kondomem

Sex na jednu noc může být docela nebezpečný. I když bereš antikoncepci, vždy použij kondom (!), nejlépe tebou koupený. Tvůj partner se ti asi sotva zmíní, že má vlastně AIDS, syfilis nebo jinou přenosnou chorobu. Měla bys také vynechat orální sex. Z dovolené si přece chceš přivést exotické zkušenosti, ne suvenýr v podobě exotické nemoci. Sex na jednu noc by se neměl praktikovat s přáteli, známými, kolegy z práce nebo expartnery. Bez komentáře.

Sex na jednu noc je o požitku

Sex na jednu noc nabízí jednu úžasnou přednost – možnost splnit si svá erotická přání. Každý člověk má určité sny, které by se ve vztahu zdráhal mluvit, třeba pissing. Pokud ho zkusíš, nemusíš se bát toho, že by se ti člověk nějakým způsobem zhnusil, přece jen už ho neuvidíš.Popusť uzdu své fantazii, vyzkoušel všechny polohy, které jsi doteď viděla tak maximálně v časopise a splň mu všechna jeho přání. On na tom bude úplně stejně. Na druhou stranu se ale nenuť do věcí, které jsou ti nepříjemné, sex na jednu noc ti má přinést uspokojení! Buď spontánní a „nepraktikuj“ věci, které měl sice rád tvůj expřítel, ale jinému po chuti zrovna být nemusí. Nečekej noc plnou romantiky, mazlení a spánek v objetí, muži touží dělat to, co jim normálně nebývá dopřáno. Bez problémů také můžeš zahodit všechny své mindráky, větší bříško nebo malá prsa nikomu překážet nebudou.

More-night stand aneb přátelé s výhodou

Sex na jednu noc se může lehce přesunout na dlouhodobý vztah založený nejen na sexu. V současné době ho preferuje čím dál více lidí, kteří sice nechtějí vztah, ale sex a lidská blízkost jim chybí. Možností jeho vzniku může být také to, že jeden člověk je do druhého, který vztah odmítá, zamilovaný a dále se nechce trápit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Magda

    Zkoušeli jste sex na jednu noc? Jaké to je? Já o tom četla jeden článek tady http://www.erada.cz/?p=1141 a tam tvrdí, že ženy se potom ráno často trápí, ale zas dost dobře odhadli, co na nás vlastně zabírá a proč bych asi i já s chlapem pro jednou do postele šla. Momentálně nemám žádný trvalý vztah a milování mi chybí. Ale co ty následky? Pa Magda