Láska je jeden z nejkrásnějších lidských citů. Pokud máš i ty skvělý vztah se svým klukem nebo přítelem, určitě jste společně narazili na téma sex. Pro mnohé je to zábava a pro některé je to to nejlepší vyjádření citů. Krom příjemného pocitu ti sex ale může dát i něco víc – zdraví, a to zcela zdarma.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Láska je jeden z nejkrásnějších lidských citů. Pokud máš i ty skvělý vztah se svým klukem nebo přítelem, určitě jste společně narazili na téma sex. Pro mnohé je to zábava a pro některé je to to nejlepší vyjádření citů. Krom příjemného pocitu ti sex ale může dát i něco víc – zdraví, a to zcela zdarma. Kámoška se s tebou podělí o info, které jsi možná nevěděla.

Jak být fit pomocí tak příjemné aktivity?

Jak být fit pomocí tak příjemné aktivity? Sex patří k jedněm z nepříjemnějších cvičení vůbec.

A budete fit!

Pokud sis přečetla nadpis, možná jsi se trochu divila. Věděla si však, že pokud žiješ zdravým a naplňujícím sexuálním životem, je to jeden z nejlepších způsobů, jak si zlepšit svůj životní styl? Dobrý sex znamená také šťastný život. Tohle tvrzení jsi mohla možná slyšet již v minulosti, ale nejde o žádnou fámu. Jde o všeobecnou shodu odborníků, kteří se této tématice věnují a stojí si za tím, že dobrý sex ti může zlepšit zdraví, budeš šťastnější a navíc si tak prý můžeš prodloužit život.
Nyní už víš, že dobrý sex je pro tebe plusem. Jak ale zlepšit svůj sexuální život, jak získat výhody, které přináší a co to vlastně zdravý sexuální život je?

Sex může posílit tvůj imunitní systém

Studie prokázaly, že lidé, kteří mají pravidelný pohlavní styk mohou pozitivně podrpořit své tělo a mohou tak zvýšit svou obranyschopnost, která nás chrání před stresem a nemocemi. Skvělá obranyschopnost navíc pomáhá odolat virům a snížit riziko srdečních onemocnění.

Jak tě může dobrý sex udělat zdravější?

Všichni víme, že sex nám dělá radost, a to především v případě, když jsme s osobu, kterou milujeme. Dobrá zpráva je, že kvalitní sex ti udělá dobře také co se zdraví a psychiky týče. Sex obecně zlepšuje náladu, snižuje stres a vyplaví endorfiny. Po náročném dni ve škole nebo v kanceláři můžeš svůj den obohatit o něžné milování před spaním. Tvé tělo se uvolní a navíc budeš spát sladce. Sama víš, že sex unavuje, ale příjemně. Takže pokud se ti stane, že nebudeš moct usnout, přitul se ke svému partnerovi a zbytek je na vás.

Sex je skvělý výkon

Snažíš se dostat do formy? Krom toho, že své tělo chceš zpevnit, určitě toužís i po tom shodit nějaká přebytečná kila. Věděla jsi, že sex je jedna z nejlepších forem cvičení, které jsou naprosto zdarma? Vášnivý záchvat milování ti může spálit až 200 kalorií za hodinu. Jde vlastně o úplně to samé, jako by jsi běhala, nebo dělala jakýkoliv jiný sport – a ještě se ti podaří ukázat, jak svého milého miluješ, že jsi mu oddaná a plus je, že je to zábava.

Experimenty

Pokud se se svou drahou polovičkou dohodnete na tom, že by bylo dobré zkusit například sex ve třech, není to nejlepší nápad. Proč? Sex s více partnery je riziko, protože do takové záležitosti by se neměly míchat city. A jsem si jistá, že pokud by tvůj milý osahával i jinou ženu, skutečně by jsi si myslela, že v tom není nic víc? Takovému případu se raději vyhni, pokud se s partnerem nedohodneš, že půjde skutečně jen o to jedno. Chce to odvahu a důvěru. Nezapomeň ani na dostatečnou ochranu!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář