Ve vztahu existuje hned několik kouzelných slůvek, které ženy i muži občas zkrátka potřebují slyšet. Jsou to pochvaly týkající se krásy, intelektu i charakteru. Ale ta nejcennější jsou: Miluji tě!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

S vyznáním lásky si můžeš dát na čas!

Na správnou dobu není datum, ale meze ano!

Nejde jednoznačně rozkázat, kdy se do druhého zamilovat. Takže nejde ani říci přesná doba, kdy své polovičce vyznat lásku. Jenže občas se se slovy miluji tě jen tak pohazuje, až úplně ztratí ten správný význam. Význam těch slov není totiž jen z pohádek. Opravdu znamená, že ten druhý tě má nesmírně rád, chce ti být věrný a stát ti po boku i v těžkých situacích. Když chceš vyznat lásku, měla bys přesně tohle cítit. Jsi do něj zamilovaná přesně takhle? Jestli ne, stačí říct, mám tě ráda. Představ si, že tě kluk nemiluje, ale řekne ti to, aby s tebou neměl problémy. Je to nepříjemné viď?

Zamilovanost je krásná, ale přetrvá

Když s někým začneš chodit a vážně se ti líbí, pravděpodobně projdeš zamilovaností. Není ale láska jako láska. Prvotní láska ve vztahu je zamilovanost. Je to období, kdy jeden druhého vidíte jen pozitivně a jen málokdy si všimneš nějakého nedostatku. Zamilovanost trvá obvykle 1 až 2 roky, ale také může trvat tři. Není to nic špatného, jenže když se „probereš“ může hrozit i rozchod. Páry se právě po tomto uplynulém období rozchází. Zjistí, že se už nemají o čem bavit, začnou si doslova lézt na nervy, přestanou jeden druhého přitahovat. Prostě si sundali růžové brýle. To se ale nestává oběma, může to cítit jen jeden z páru. Druhý může být spokojený a netuší, co se děje. Když jste ale spokojení oba – je to láska jako trám!

Miluji Tě v cizích jazycích
Miluji Tě!
zdroj: fc07.deviantart.net

Miluji tě, to jsou slova, která se dají využít!

Když ti řekne poprvé miluji tě, neznamená to, že to myslí vážně. Nemusí zamilovaností vůbec procházet. Buď na tobě vidí, že mu to pomůže posunout se dál anebo to bere jako normální slova, která se prostě holkám říkají. Když ti vyzná lásku hned na první schůzce, rozhodně se nesnaž být milá a oplatit mu to, pokud to tak necítíš. Dej mu najevo, co pro tebe tato slova znamenají. Jsou i slova, která i tak znamenají hodně: mám tě ráda. Často se vyznává láska druhému těsně před, při nebo o sexu. Sama zkus poznat, jestli to tvůj přítel myslí opravdu vážně nebo za něj mluví nezvladatelný chtíč. Rozhodně se nenech využívat, i ty jsi rozumná bytost!

V očích to poznáš snadněji

Právě se nacházíme v době elektronické. Telefony vibrují pod neustálým přívalem sms zpráv a oči občas bolí z chatování s přáteli na facebooku. Když se zamiluješ, určitě si budete psát. Jenže jestli tě miluje a poví ti to pouze skrz mobil nebo internet, tak je to určitě zvláštní. Nedávej elektronickému vyznání takovou váhu, jako tomu, které ti řekne, když jste fyzicky spolu. A ani ty ho takhle nezanedbávej!

Vážný vztah je o důvěře

Pokud nejsi zrovna ten typ, který žije jen z úletů, tak si dej záležet na důvěře. Zkus ho poznat. Popovídejte si o něm, o jeho koníčcích, pohledech na budoucnost i jeho rodině. Když ho poznáš a začneš mu důvěřovat, tak totiž nejlépe poznáš, jak tato slova myslí. A tak si totiž i ta slova nejlépe vychutnáš. Bude to tím, že za pouhými dvěma slůvky uslyšíš vše, co tím opravdu myslí. A o tom to je!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář