Proč se některé ženy živí vlastním tělem? Jsou to komplikované životní situace, které je k tomu donutí, nebo snad touha vyzkoušet něco jiného vymykajícího se normálním životním standardům?

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Své důvody nám svěřila paní Sarlotta

Představuji ti paní Sarlottu, vášnivou boubelatou nymfomanku, která se živí svým tělem. Je to zralá chytrá dáma, navíc přátelská a veselá, zákazníci se k ní rádi vracejí. Sex je jejím koníčkem. O své profesi říká, že je to nejstarší řemeslo na světě a nevymizelo ani v době válek a krizí. Paní Sarlottě je 45 let a prožila si nelehké životní situace, které jí také donutily dát se na dráhu profesionální společnice. Dříve pracovala jako většina žen, ale po smrti manžela se jí život obrátil naruby. Možná, že ji odsoudíš, možná že ji budeš obdivovat, ale její životní zkušenosti stojí určitě za přečtení.

Paní Sarlotta

Zákazníci Sarlottu často vyhledávají pro její vlídnou a přátelskou povahu. Sex miluje, vše dělá jedině s ochranou, a když je něco, co přesahuje její kompetence, umí se ozvat.

Žádné běžné zaměstnání

1. Pracujete jako pánská společnice, je to vaše hlavní povolání, nebo se věnujete ještě něčemu dalšímu?

Práce pánské společnice je momentálně moje hlavní povolání, ale vždy tomu tak nebylo. Pracovala jsem v různých profesích, jako dělnice v textilní továrně, operátorka v call centru, bankovní úřednice, masérka, prodejce nádobí, šperků a kosmetiky. Práce společnice se ale nedá skloubit s žádným běžným zaměstnáním.

2. V kolika letech jste si poprvé nechala za svoje služby zaplatit?

První sex za peníze byl až v 37 letech.

3. Co vás přivedlo k tomuto povolání, byla to finanční situace, nebo jste toužila živit se svým tělem odjakživa?

Rozhodně jsem netoužila živit se svým tělem odjakživa, ale stalo se spoustu nepříjemností, nejdřív smrt manžela, pak několik let samoty, nový vztah, rychlá svatba bez přemýšlení a ještě rychlejší rozvod a na krku dluhy, o kterých jsem neměla ani páru. Částka to byla obrovská a tohle byl způsob, jak z toho ven.

Miluju nakupování

4. Máte partnera, děti a vědí o tom, že děláte společnici, co na to říkají?

Partnera nemám a vlastně ani nepotřebuji. Mám dva dospělé syny, kteří o tom vědí od začátku. Považovala jsem za rozumné jim to raději říct sama, než aby našli můj inzerát na internetu, nebo jim to sdělil nějaký kamarád. Berou to v pohodě. Nakonec díky tomu jsme nemuseli počítat každou korunu.

5. Říkáte o sobě, že jste vášnivá nymfomanka, máte ještě nějaké další koníčky a zájmy, co děláte ve volném čase nejraději?

Můj největší koníček je sex, ale dělám ráda i spoustu jiných věcí. Ráda cestuji, naposledy jsem byla v Paříži, která je kouzelná. Jezdím na kole, jako každá ženská miluju nakupování… hlavně kabelky a botičky. Taky si ráda zajdu do kina, nebo do divadla a hraji různé hry na internetu.

Hitem je orál a anál

6. Kolik zákazníků jste v průběhu dne schopna přijmout a obšťastnit?

Na tuhle otázku se nedá odpovědět obecně. Každý den je jiný, klienti mají různé nároky, někdy jsou jen 3, jindy 5, ale bývají dny, kdy jich přijde i více než 8.

7. Kterou službu po vás zákazníci vyžadují nejčastěji?

Nejčastěji požadují klienti orál a anál.

8. Kterou naopak vy provádíte nejraději a co byste nikdy opravdu za peníze neudělala?

Já dělám nejraději orál. Baví mě si s klientem pohrát a oddalovat jeho orgasmus. A nikdy bych nepřistoupila na žádné praktiky, které by klientovi mohly ublížit. Dostala jsem spoustu zvláštních nabídek, některé jsou úsměvné, některé hraničily s porušením zákona, ale takové nabídky rozhodně odmítám.

9. Dokážete si sex se zákazníky pořádně užít, nebo to vše berete jen jako nutné zlo, za které dostanete zaplaceno?

S některými klienty si to opravdu užívám a těším se na jejich návštěvu. Naštěstí je jich dost a stále se vrací. Bohužel se najdou i takoví, kteří si myslí, že když si to zaplatili, tak Vy budete dělat jen to, co oni řeknou. V takových případech si to odpracuji, vzdychám a křičím, když je třeba…

Klienti se stále vracejí
Sarlotta je tu pro všechny milovníky baculek a boubelek. Díky jejím rozměrným vnadům se klienti stále často vracejí.

Sex je rozkoš v každém věku

10. Jste zralá žena ve věku našich maminek. Pro mnohé náctileté dívky je žena po čtyřicítce sexuálně odepsaná, a že by jejich rodiče mohli provozovat něco jako sex, je pro ně nepředstavitelné. Máme se obávat, že za nějakých dvacet až třicet let budeme sexuálně odumřelé?

Když jsem já byla ve věku náctileté dívky, byla jsem přesvědčená, že sex se provozuje jen kvůli zplození potomků a samozřejmě potmě.Já čím jsem starší, tím víc si sex užívám. Vedle v pokoji nekřičí žádné malé dítě, které Vás vyruší v tom nejlepším, otěhotnění nehrozí a existuje spousta hraček, které Vám postelové hrátky zpříjemní. Dnešní náctileté slečny by se asi velmi divily, kdyby mohly nakouknout do ložnic svých rodičů.Sex je rozkoš a radost, kterou si můžete dopřát v každém věku.

11. Měla jste někdy zákazníka, který měl tak velký nástroj, že vás to vyděsilo, nebo naopak tak malý, že jste ho sotva našla?

Jéje, takových bylo. Jednoho mi bylo ale opravdu líto. Krasavec, 26 let, asi 190 cm vysoký svalovec a jeho penis měl ve ztopořeném stavu sotva 4 cm. No a pár nadměrně vyvinutých klientů ke mně taky chodí, ale ani oni to nemají jednoduché. Většina dívek a žen se poleká, když uvidí hadici, která má více jak 25 cm, ale já se opravdu vyděsila penisu, který měl 34 cm. To byla opravdu pořádná kláda a vzpomínám si, jak jsem stála proti němu a koulela očima a nebyla jsem schopná ze sebe dostat souvislou větu.

12. Je možné uspokojit muže, který nemá téměř žádné zevní pohlavní orgány?

Muž má na těle spoustu erotogenních míst, na které zapomínáme nebo o nich ani nevíme. Málokterý muž to dokáže doma říct, většinou se stydí. Např. jemné kousání bradavek, nebo masáž zadečku a vnitřní strany stehen, podkolenní jamky…

První klient byl zážitek

13. Do kolika let se chcete věnovat vaší profesi, pánská společnice?

Doufám, že ještě nějaký rok vydržím a pokud bude stále zájem ze strany mužů, tak není důvod končit. Důležité je samozřejmě zdraví a kondice.

14. Zažila jste někdy něco tak hrozného, že jste s tím chtěla přestat?

Paradoxně můj nejhorší zážitek byl můj první klient, který byl velmi dominantní, měla jsem modřiny po celém těle. Bála jsem se cokoliv říct, ozvat se, že to už je moc. Když mě po 14 ti dnech zavolal znovu, byla jsem už trochu drzejší a on pro změnu vyděšený z toho, jak mi ublížil. Dodnes ke mně chodí a jsme velmi dobří přátelé.

15. Takže je třeba opatrnosti a neustále jste v ohrožení.
Je to krásná, ale nebezpečná práce, nikdy nevíte, kdo přijde, člověk musí být pořád ve střehu, nebát se říct tohle ne, tohle už je moc…Já mám se svými klienty domluvený signál, křičím „Hoří!!!“, když už je to přes míru. A dlouho jsem „hoří“ nekřičela …

“Mě moje práce velmi baví, potkala jsem spoustu úžasných a zajímavých lidí a vyslechla tisíce životních příběhů. Budu mít v domově důchodců na co vzpomínat…“

Více o jejich službách se dozvíš na boubelkasarlotta.cz

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jana

    Kloubouk dolu, takhle otevřeně mluvit, paní zo má v hlavě hodně srovnané, všechna čest, vždycky jsem tuhle práci odsuzovala, ale jejím podáním to snad i chápu…

  • Mel

    Paní má můj respekt. Já mám povětšinou čtyři klienty měsíčně a na tyto kvóty bych už asi neměla. A to mi je 20:-)

  • Tonda

    Pani rozhodne fandim, frajerka a o sve ´praci´ mluvi vazne poutave.