Chceš ho potěšit pikantní fotečkou? Ještě než se začneš nahá nakrucovat před zaflusaným zrcadlem v koupelně, bylo by fajn projít si pár pravidel. Vždyť i sextovat se musí bezpečně!

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

První sextování a focení bambeřice či brabíska

Sextování je v poslední době docela módní označení toho, když si lidé vzájemně posílají přisprostlé zprávy a fotky. Je úplně jedno, jestli je to prostřednictvím mobilu, Facebooku nebo třeba mailu. Jakmile pošleš klukovi něco trošku neslušného se sexuálním podtextem, vystavuješ se podle odborníků velkému nebezpečí a můžeš se stát obětí nebezpečného sextování. Takové řeči mají ale odborníci pokaždé, jakmile dojde na sexuální život mladistvých. Ze zkušenosti vím, že když budeš sextovat vychytrale, může to být vážně zábava a okořenění vztahu na dálku.

Focení u zrcadla

1. Vyber příjemce

Když jsem hodně nadržená, nejradši bych sextovala snad s každým klukem, kterého znám. Vyhni se zasílání fotek lidem, které jsou jen náhodnou známostí nebo vykousnutím ze sobotní noci. Sextuj s člověkem, kterému můžeš důvěřovat.

2. Zachovej si soukromí

Při sextování jde o dráždění toho druhého. Na fotce nemusí být tvůj obličej a v pozadí už vůbec nemusí být rodinný portrét. Pokud chceš být jednou slavná, tak se ti tohle pravidlo vyplatí.

3. Matroš jen pro tebe

Neukazuj fotky, které ti kluk poslal, ostatním lidem, dokonce ani nejlepší kámošce. Ty taky nechceš, aby fotku tvého poprsí viděl někdo jiný.

4. Netlač na pilu

Tohle doporučení je spíš pro kluky, ale i tak ho musím napsat. Nikdy nikoho netlač do toho, aby ti poslal své intimní fotografie.

Fail při sextování

5. Urči si vlastní pravidla

Když už někomu posíláš nahou fotku, je vhodné se předem ujistit, že máte stejná pravidla. Neváhej zopakovat, že fotka je jen pro něj a nesmí ji nikomu ukázat. Ztráta času? Kdepak, některým tupcům to samo nedojde.

6. Buď sexy

Pokud už si doopravdy s někým posíláš pikantní fotky, tak se ujisti, aby byly vážně sexy. Obleč si nějaké hezké prádlo a nepošli první momentku, kterou cvakneš iPhonem. Sextovat by se mělo na úrovni.

Sexting fail

7. Nevěra na spadnutí

Máš při sextování pocit, že děláš něco špatného? Přítelovi by se tvoje chování asi nelíbilo, takže na něco takového jako posílání sexy fotek kámošovi z vedlejší třídy raději zapomeň. Riziko toho, že to praskne, je vážně vysoké.

8. Udržuj pořádek

Veškeré materiály z tvého sextování drž na bezpečném místě. Složka “fotky pinďourů” na ploše tvého PC není dobrý nápad. Stejně tak udržuj pořádek i v telefonu.

9. Pomsta není sladká

Pokud dojde na rozchod nebo hádku, určitě nezneužij fotky a zprávy k tomu, aby ses dotyčnému člověku pomstila. Raději všechny soubory smaž, než uděláš něco, co je neslušné a zesměšňující. Jedna kamarádka takhle ztrapnila bývalého, když jí podvedl. Do druhého dne byly její prsa všude na webu.

Sextování fail

10. Nevyžádaná objednávka

Neposílej nahé fotky někomu, kdo o ně pravděpodobně vůbec nestojí. Tohle platí hlavně pro kluky. Nechci otevřít mailovku a v ní vidět něčí penis.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář