Chobotnatec mezi českými sexshopy slaví 10. narozeniny nejen prostřednictvím dárků ke každému nákupu, ale také testy těch nejroztodivnějších pomůcek pro sexuální uspokojení.

Odvázané testy hraček pro dospělé

Víš, co obnáší pracovat v tak trošku netradičním sexshopu? Ani my jsme to nevěděli, dokud jsme nezavítali na stránky RůžovýSlon.cz. Obětavý a v neposlední řadě dost odvážný personál pro tebe testuje všechny čerstvé novinky ze světa sexuálních hraček a přípravků na vlastní kůži! Nevíš, jak a hlavně kam se ta věc vlastně strká? Průvodce pomůckami tě už nenechá ztratit se v hromadě masturbačních udělátek a jiných předmětů sloužících nejen pro potěšení tvojí jeskyňky. U nejoblíbenějších produktů najdeš jak pikantní video, tak zkušenosti zákazníků a prodavačů, kterým už dala pomůcka pořádně do těla.

Srovnávací test vibrátorů
Velký test pořádných vibrátorů

Ani slon neunikl testování
Testování některých pomůcek se nevyhne ani maskot

Test masážních návleků na prsty
Některé testy slouží i jako praktická instruktáž

Pro stydlivky i nymfomanky

Osobní přístup a snaha přinést maximum informací se odráží také v magazínu, který je plný rad, recenzí a erotických povídek. Inspirativní čtení vyvolá nejen chuť po poznání. Sama se můžeš přesvědči o tom, že stud a ostych není v případě tohohle sexshopu na místě. Veškeré zboží je skladem na kamenné prodejně. Když si dnes objednáš macíka na baterky, už zítra dostaneš diskrétní zásilku. Pak už jen ty a tvoje nová hračka můžete spokojeně vrnět v posteli.

Diskrétní balíček
Diskrétní balíček ti dorazí již druhý den

Oranžová zábavička pro tvůj klitoris

Pokud hledáš dokonalý recept na divoké zážitky a skvělý dárek, rozhodně není od věci začít objevovat to nejlepší z nabídky. Exkurze za vzrušením můžeš nastartovat v oddělení erotického prádla, pokračuj přes masážní pomocníky a skonči u vibrátoru na klitoris Funny Orange. Nenápadný stimulátor tě překvapí svou šikovností a sametově hebkým povrchem. Většina holek a žen žije v představě, že vibrátor je něco ošklivého, co je nutné schovávat před partnerem do šuplíku. Funny Orange je nejen šikula do kabelky, ale také pořádné zpestření partnerského sexu. Nástavce stimulují ta správná místečka s účinností, jenž zamotají hlavu tobě i jemu!

Vibrátor na klitoris Funny Orange
Vibrátor na klitoris Funny Orange je opravdu šikula

V hledáčku vzrušení

Deset let zkušeností dělají z sexshopu RůžovýSlon.cz místo, kde se nemusíš bát zklamání z nějaké kraviny, která se po prvním použití rozbije. Záruka spokojenosti, originální testy zboží a reference opravdových zákazníků jsou příjemným bonusem, jenž u jiného e-shopu rozhodně jen tak nenajdeš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář